Другий сезон Science Kids в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова!

У жовтні 2024 року стартує другий сезон безкоштовних офлайн подій Science Kids від INSCIENCE на базі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Цей науково-популярний лекторій для дітей, який здобув велику популярність минулого року, створений для того що б надихати молодих дослідників у віці від 7 до 13 років.

Science Kids пропонує можливість для дітей зануритись у науковий всесвіт, відкрити для себе нове та поглибити свої знання про космос, динозаврів, природні дива, технології та основи формування здорового імунітету людини та загальні підходи до здоров'я в цілому. В рамках цього проекту юні дослідники мають змогу спілкуватися з українськими науковцями, знайомляться з цікавими фактами з різних наукових сфер і знаходять нових друзів. Події проводяться щосуботи, і вже з 12 жовтня, в другому сезоні, діти знову будуть мати можливість поринути у світ наукових відкриттів.

Перший сезон, який проходив на базі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, став справжнім проривом у науково-популярній освіті для дітей шкільного віку в Одесі. Загалом було проведено 29 подій, в яких взяли участь 582 дітей віком від 7 до 13 років. Маленькі дослідники мали можливість відвідати лекції відомих українських науковців, з різних наукових сфер: серед яких були біологи, фізики, археологи, психологи та багато інші фахівці.

Ось лише деякі з найпопулярніших лекцій першого сезону:

«Цікаві тваринки: бобри» Наталія Брусенцова

«Непрохані гості з міжпланетного простору» Олександр Базєй

«3 чого починається життя рослини?» Олена Ожован

«Віллі Вонка: чи справді солодощі шкідливі?» Надія Коротаєва

«Космічна мандрівка до найближчих планет» Олександр Базєй

«Чому ми боїмося вірусів?» Тетяна Іваниця

«Підводний світ Чорного моря» Віктор Коморін

«Для чого нам всім потрібен ґрунт?» Олена Ожован

«Рожеві фламінго в Україні» Іван Русєв

«Як досліджувати тварин, якщо їх важко побачити?» Наталія Брусенцова

«Цікава тваринка: восьминоги» Марія Павловська

«Що таке гроші?» Наталія Маслій

«Зелені друзі динозаврів — реліктові дерева» Людмила Левчук

«Чому на Землі ростуть дерева, а на інших планетах ні?» Олена Ожован

«Як наш організм захищається від хвороб?» Надія Коротаєва

«Як визначають вік археологічних знахідок?» Марія Лобанова

«Коли почнуться подорожі на Марс?»Олександр Базєй

«Флораріум: створюємо мінісад на підвіконні» Олена Ожован

«Що таке генна інженерія?» Надія Коротаєва

«Подорож на Місяць: прогулянка берегом місячного моря» Олександр Базєй.

Science Kids став важливим осередком розвитку наукової цікавості серед молодого покоління, сприяючи не лише пізнавальному розвитку, а й культурному збагаченню дітей завдяки україномовному контенту.

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі та відкриття, які допоможуть юним одеситам глибше зануритися у дивовижний світ науки!

вул. Всеволода Змієнка, 2, Одеса, 65082
Тел. (+38-048) 723-35-15