Стартап U-UNITY.COM від випускників ОНУ імені І. І. Мечникова – безкоштовне консультування у пошуку роботи українськими біженцями за кордоном і менторство студентам з питань успішної кар’єри в майбутньому

З метою допомоги українцям, які залишили Україну в період військової агресії, Команда U-UNITY.com, що включає професіоналів-знавців ринків праці в Німеччині, Нідерландах, Франції, США, Італії, Польщі, пропонує безкоштовну допомогу та консультування українським біженцям із пошуком роботи у конкретній галузі та країні. Менторство передбачає нетворкінг, складання резюме, підготовку до співбесіди, інформація про унікальність працевлаштування у тій чи іншій країні, сфері діяльності, в залежності від посади та іншим питанням, пов’язаним із успішним пошуком роботи.

Також команда U-UNITY.com пропонує безкоштовне менторство студентам ОНУ імені І.І. Мечникова щодо формування індивідуальної освітньої траєкторії для успішної кар’єри в майбутньому.

Анна Коч – співзасновник та генеральний директор U-UNITY.Com – випускниця спеціальності «Міжнародні економічні відносини» ОНУ імені Мечниковa в 2014 році, Гарвардського університет у 2020 році. Інвестиційний аналітик Wesyra, компанії по управлінню капіталом на Уолл-стріт. Визнана McKinsey&Co. як 2%-топ жінок-лідерів наступного покоління. Співпрацювала з Міністерством економіки України щодо реформ та прозорих практик. Співзасновник неурядової організації у Східній Європі, яка зосереджена на гендерному розриві. Була делегатом Молодіжної асамблеї ООН.

Анастасія Огарова – операційний директор в U-UNITY – випускниця спеціальності «Комп’ютерна інженерії» в ОНУ імені Мечниковa в 2016 році. Має досвід роботи менеджером проєктів в інтернет-маркетингу, веб-розробці та аналітиці. Керувала командами як у східноєвропейських, так і в німецьких компаніях. Віддана місії та відповідає за організаційну частину компанії U-UNITY.

#StandWithUkraine

U-UNITY: Mentorship & Networking Platform!

U-UNITY.com (@uunity.community) • Фото и видео в Instagram

U-UNITY.com | Facebook