Щирі вiтання нашим чемпіонам кафедри фізичного виховання

Вiтаємо Віталія Чебана, старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту ОНУ імені І.І. Мечникова, з перемогою (1 місце) на VIII Чемпіонаті Європи з комбат дзю-дзюцу! Чемпіонат відбувся в іспанському місті Малграт де Мар. Загальна кількість учасників Чемпіонату Європи перевищила 470 осіб з 17 країн Європи.

Українська збірна з Комбат Дзю-Дзюцу яскраво підтвердила звання найсильнішої європейської збірної на VIII Чемпіонаті Європи в іспанському місті Малграт де Мар! Україна навіть під час війни виставила найчисельніший склад та виборола перші командні місця як серед дорослих та юніорів, так і серед юнаків. Другими та третіми серед дорослих та юніорів стали відповідно Іспанія та Казахстан, а серед юнаків Польща та Чехія. Українцям протистояли потужні суперники. Рівень бійців комбат дзю-дзюцу в Європі постійно зростає! Крім традиційних лідерів України та Казахстану гарне враження також справили команди Іспанії, Франції, Польщі, Німеччини, Словаччини, Чехії та Азербайджану.

Чебан Віталій Федорович, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту ОНУ імені І.І. Мечникова, виборов «золото», а вихованець тренера, Дмитро Горбан, студент геолого-географiчного факультету ОНУ імені І.І. Мечникова - «бронзу», третє місце.

Публікація на Facebook.

Тел. (+38-048) 723-35-15