6 квітня 2023 р. відбулася гостьова відкрита онлайн лекція керівника групи хемоінформатики і дизайну ліків в Інституті молекулярної та трансляційної медицини університету Палацького (м. Оломоуц, Чеська Республіка)

6 квітня 2023 р. відбулася гостьова відкрита онлайн лекція керівника групи хемоінформатики і дизайну ліків в Інституті молекулярної та трансляційної медицини університету Палацького (м. Оломоуц, Чеська Республіка) для здобувачів вищої освіти факультету хімії та фармації  ОНУ імені І. І. Мечникова.     
Лектор - керівник групи хемоінформатики і дизайну ліків в Інституті молекулярної та трансляційної медицини університету Палацького (м. Оломоуц, Чеська Республіка), к. х. н., с. н. с. Поліщук Павло
Геннадійович прочитав здобувачам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які навчаються на факультеті хімії та фармації Одеського національного університету імені І. І. Мечникова за освітньо-професійними програмами (ОПП) «Хімія» і «Фармацевтична хімія» спеціальність 102 «Хімія», лекцію про досягнення і перспективи комп’ютерного моделювання в галузі органічної та фармацевтичної хімії на тему «Подорож в хімічний простір». Лекція викликала значний інтерес, сприяла поглибленню знань здобувачів вищої освіти з навчальних дисциплін «Органічна хімія», «Фармацевтична хімія» та мотивувала слухачів до подальшого професійного саморозвитку та самовдосконалення.  

Робочі мови — англійська та українська.

Лекцію було організовано гарантами ОПП «Хімія» і ОПП «Фармацевтична хімія» к. х. н., доцентом Солдаткіною Л. М. і к. х. н., доцентом Щербаковою Т. М.

 

 

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top