19 міжнародний збiр болгарських медіа

В рамках візиту 19 міжнародних зборів болгарських медіа до Одеської області делегація журналістів та керівників засобів масової інформації Болгарії на чолі з директором Болгарського телеграфного Агентства Кирила ВИЛЧЄВА у супроводі Генерального Консула Республіки Болгарії в Одесі Светослава ІВАНОВА та ректора Софійського університету Святого Климента Охридського Георгі ВИЛЧЄВА завітала до Одеського національного університету імені І. І. Мечникова для участі в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятнику Святим рівноапостольним братам Кирилу та Мефодію та до пам’ятної таблички випускнику нашого університету, видатного болгарського літератора, юриста, громадського діяча та політика Алеко Константінова.

По завершенню церемонії відбулась зустріч ректора ОНУ Вячеслава ТРУБИ, першого проректора Майї НІКОЛАЄВОЇ за участю начальника відділу міжнародних зв’язків Юрія ГРІНЧЕНКА з болгарською делегацією. Генеральний Консул Республіки Болгарія в Одесі Светослав ІВАНОВ представив ректора Софійського університету професора Георгі ВИЛЧЄВА та виказав впевненість, що даний візит не тільки засвідчує динамічний розвиток відносин ОНУ з установа Болгарії, але й стане новим кроком у встановлені тривалих партнерських відносин між двома класичними університетами: Одеським та Софійським. Обидва ректори Вячеслав ТРУБА та Георгі ВИЛЧЄВ відзначити надзвичайну схожість освітніх та наукових напрямів, які розвивають наші університети, спільність проблем, які постають перед нами, та великі перспективі налагодження плідної співпраці. Кожен факультет може знайти партнера з іншого університету для спільної навчальної або наукової роботи. Для початку такого співробітництва ректори узгодили підготувати до підписання відповідний меморандум, який стане базою для конкретних спільних проєктів та програм. Розширення наукової та освітньої співпраці між нашими університетами безумовно приятиме зміцненню дружніх відносин між українським та болгарським народами. За взаємною згодою сторони домовились не відкладати наступну зустріч представників ОНУ та Республіки Болгарія на довгий строк й продовжувати тісну взаємодію на користь всіх учасників.

Тел. (+38-048) 723-35-15