Культурний захід «Осінній день в саду», присвячений до 150-ти річчя Ботанічного саду Силами студентів факультету психології ОНУ імені І.І. Мечникова

1

Чудовий день, коли відчуваєш, що "робота" і "хобі" конгруентні. І, звичайно, розкіш спілкування з небайдужими, такими щирими, креативними магістрами і студентами бакалаврату факультету психології ОНУ імені І.І. Мечникова). Дякую всім, хто відгукнувся на мою ініціативу провести цей чудовий день саме так).

Заступник директора ІМЕМ, Коваль Г.Ш.

2

А Одеському ботанічному саду вже 150 років! І ОНУ ім. Мечникова допомагав йому в святкуванні Дня Народження.

На честь цієї події в місті було організовано дуже теплий і затишний захід "Осінній день в саду".

Так здорово, коли в Одесі проходить щось подібне. Наш ботанічний сад давно потребує підтримки влади і городян. І це прекрасно, що в цьому році за рахунок такого благодійного заходу було відремонтовано дах пальмової оранжереї саду.

Я в будь-якому випадку планувала відвідати ботанічний сад у ці дні, і навіть агітувала своє сімейство на похід туди разом зі мною.

Але я зовсім не очікувала, що в кінці кінців мені трапиться стати там волонтером.

Побула в ролі психолога-розважателя-захоплювателя діток від улюбленого ОНУ ім. Мечникова.

Дуже шкода, що у нас було мало часу на підготовку, і мало інформації про те, для чого ми спочатку були потрібні. Але з іншого боку такої швидкої організації на місці я і не очікувала.

У підсумку знайшли чим зайняти дітей. У перший день багато фарб і ентузіазму виручили як ніколи!))) Дивно, коли дітки настільки захоплюються творчим процесом, що виконують один шедевр за іншим, і йдуть додому наповненими радісними емоціями! Хоча було по-різному. Емоції були і зі знаком "мінус". Адже не завжди виходить так, як хочеться, і не завжди все залежить від одного тебе. З цим дітям теж довелося познайомитися. А ще не всім судилося бути великими художниками, але зате у кожної дитини є реальна можливість побути в контакті зі своєю фантазією і натхненням.

А в другий день грали в авторську розвиваючу гру з використанням проективних карт. Проходячи казковий квест на ватмані, дітки тренували пам'ять, розвивали уяву, вчилися взаємодіяти один з одним і просто веселилися. І так здорово, що батьки теж були активно залучені у процес гри!

Як же хочеться, щоб ботанічний сад (а також інші культурні об'єкти Одеси) і надалі розвивався, процвітав і радував погляди людей!

Дар'я Бучинська, магістр