Вітаємо студентів ОНУ – переможців всеукраїнських конкурсів наукових робіт

Вітаємо студентів спеціальності "Міжнародні економічні відносини" факультету міжнародних відносин, політології та соціології ОНУ імені І.І. Мечникова із перемогою у всеукраїнських конкурсах наукових робіт.

Студентка 4 курсу Качановська Марина нагороджена дипломом І ступеню за участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми співробітництва з Європейським Союзом». Галузева конкурсна комісія Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відібрала 15 наукових робіт до фінального етапу конкурсу. Всього на розгляд конкурсної комісії було подано 49 робіт з 26 вищих навчальних закладів України. Під керівництвом завідувача кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин, д.е.н., проф. Якубовського Сергія Олексійовича, студентка Качановська Марина представила роботу «Вплив міжнародних міграційних процесів на економіки окремих країн ЄС та Україну» та за підсумками конкурсу була нагороджена дипломом І ступеню, отримав найвищий бал серед усіх учасників конкурсу.

Студентка магістерської програми з «Міжнародних економічних відносин» Шишкіна Віра нагороджена дипломом ІІІ ступеню за участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт за напрямом «Міжнародні економічні відносини». Галузева конкурсна комісія в Київському національному торговельно-економічному університеті відібрала 15 наукових робіт до фінального етапу конкурсу. Всього на розгляд конкурсної комісії було подано 60 робіт з вищих навчальних закладів України. Під керівництвом проф. Якубовського Сергія Олексійовича, студентка Шишкіна Віра представила роботу «Вплив корпоративної соціальної відповідальності на розвиток сучасних ТНК» та за підсумками конкурсу була нагороджена дипломом ІІІ ступеню.

Пишаємося нашими студентами та бажаємо подальших успіхів!