Вітаємо із перемогою у Всеукраїнському фіналі міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge 2022»

Команда економістів-міжнародників Факультету міжнародних відносин, політології та соціології ОНУ імені І. І. Мечникова стала переможцем в фіналі міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge 2022». Команда студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» у складі Вероніки Кочарян (капітан команди), Артема Абгаряна, Євгенія Буковського та Ахмеда Гаджієва під керівництвом к.е.н., доц. Бичкової Н.В. представила найкращий інвестиційний звіт української продовольчої компанії «MHP». Це друга перемога ОНУ імені І. І. Мечникова, єдиного з регіональних вишів, за всю історію конкурсу!

До 10 найкращих команд зі всієї України, відібраних до фіналу конкурсу, увійшла також ще одна команда студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» у складі Анастасії Шендерової (капітан команди), Павло Ішкова, Валентини Кожухар та Дар’ї Горянської під керівництвом к.е.н., доц. Родіонової Т.А.

Студенти ОНУ продемонстрували високий рівень знань з міжнародних інвестицій та корпоративних фінансів, надзвичайний рівень володіння англійською мовою та чудове командне єднання, випередив команди з Київського національного університету імені Вадима Гетьмана, Київської школи економіки, Києво-Могилянської академії, Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Ми впевнені, що команда студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» з ОНУ імені І. І. Мечникова достойно представлятиме Україну на субрегіональному етапі конкурсу серед країн Центральної та Східної Європи 2022 року Global CFA Research Challenge, бо наші студенти найкращі!

Наші щирі вітання переможцям!