«Київстар» запускає соціально-освітній проект на підтримку української молоді

http://codelands.info

Компанія «Київстар» підтримала щорічне змагання програмістів OCPC-2015 в рамках своєї освітньої програми «Зроби свій внесок» (Make Your Mark), орієнтованої на підтримку талановитої української молоді.

 

31 травня 2015 року в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова відбулася церемонія нагородження переможців змагання програмістів ОСРС-2015, яке було організовано за підтримки компанії «Київстар». Змагання проводилося у відкритому класі, що означало відсутність будь-яких обмежень за віком чи професійною належністю. Це дозволило студентам на рівних змагатися зі своїми викладачами та досвідченими програмістами. Перед учасниками стояла задача швидше за всіх та з мінімальною кількістю спроб розв’язати максимальне число завдань. За результатами змагання представники компанії «Київстар» вручили винагороди трьом кращим учасникам. Ними стали Артем Зінченко (Київський національний університет імені Т. Шевченка), Михайло Гранік та Дмитро Ігнатенко (Вінницький національний технічний університет).

«Ми розглядаємо це змагання як подарунок до 150-річчя Одеського національного університету імені І.І.Мечникова, – відзначив Ігор Мазурок, організатор та головний суддя змагання, доцент ОНУ імені І.І.Мечникова. – Одеські програмісти та викладачі за підтримки «Київстар» провели це яскраве змагання, у якому взяли участь представники всіх регіонів України та інших країн. Величезну роботу з підготовки та проведення змагання взяла на себе команда одеситів у складі Юрія Монастиршина, Федора Полякова, Сергія Скляниченко та Олега Петрова, яка минулого тижня вдало виступила у фіналі чемпіонату світу з програмування ACM-ICPC у Марокко».

Нагородження переможців змагання та заснування премії стали одними з перших кроків компанії «Киевстар» у реалізації соціально-освітньої програми «Зроби свій внесок». Загальнонаціональна платформа буде організована в рамках глобальної програми, яку реалізує телеком-оператор VimpelCom. Цей проект орієнтований на підтримку талановитої молоді – школярів, студентів-програмістів, стартаперів та молодих підприємців, які прагнуть зробити свій внесок у розвиток України. Програма передбачає підтримку українців, які показують найкращі результати у точних дисциплінах (природничі науки, технології, включаючи інформаційні, інженерія, робототехніка, математика).

«Ми у «Київстар» затвердили стратегію соціально-освітньої ініціативи, яка покликана сприяти розвитку талановитих школярів в галузі природничих наук, радіотехніки, економіки та фінансів. Впровадження глобальної програми Make Your Mark в Україні – це можливість не лише дати студентам та молодим підприємцям знання, але й навчити їх діяти самостійно, досягати успіху», – сказав президент «Київстар» Петро Чернишов.

Компанія «Київстар» вже підтримує талановитих українських школярів, які беруть участь у міжнародних олімпіадах. А також організовує серію зустрічей з лідерами суспільної думки в галузі економіки і соціальних дисциплін в рамках Kyivstar Business Hub з метою розвитку духу підприємництва та технологічних навичок у молоді. З-поміж іншого, платформа «Зроби свій внесок» орієнтована на стимулювання створення і розвитку молодими людьми соціально-значущих програмних продуктів, побудованих на мобільних технологіях.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про «Київстар»

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 26 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.

Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Європи, Азії та Африки. Акції VimpelCom Ltd. знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Мобільна мережа «Київстар» охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж.

Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 47 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 600 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» понад 17 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. www.kyivstar.ua

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top