Вступ у магістратуру 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)

03 липня 2020

Шановні вступники до магістратури! Якщо Ви не встигли зареєструватись на ЄФІ з іноземної мови або отримали погані результати, ця інформація для ВАС!

Пропонуємо Вам розглянути можливість розширення Вашої кваліфікації у магістратурі за спеціальністю «014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)» (див. прикріплений файл).

Випускаючими кафедрами на біологічному факультеті виступають «Кафедра здоров'я людини та цивільної безпеки» та «Кафедра фізіології людини та тварин».

Особливості:

• за 1 рік та 4 місяці підготовки отримаєте диплом європейського зразка;
  • наявність бюджетних місць;
  • наявність денного та заочного відділення;
  • оптимальна вартість контракту на денній або заочній формі навчання
  • БЕЗ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ З БІОЛОГІЇ ТА ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (лише за вступним випробуванням з цих курсів).

Ми забезпечимо Вам насичений, інтерактивний навчальний процес із численними тренінгами, діловими, рольовими, імітаційними іграми, практиками не лише в університеті, а й за його межами!!!

Ця пропозиція може зацікавити і тих, хто вже закінчив своє навчання, але мріє здобути нову кваліфікацію. Сьогоднішні вчителі, психологи, соціальні робітники, вихователі - приходьте, у нас буде цікаво! Буду чекати САМЕ ВАС у магістратурі на спеціальності «014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)»!

Із повагою та надією на подальшу співпрацю, біологічний факультет,

завідувач кафедри здоров'я людини та цивільної безпеки,

д.пед.н., доцент Гвоздій Світлана Петрівна