VІІ Міжнародна конференція «ДРОЗОФІЛА В ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІЙ ГЕНЕТИЦІ ТА БІОЛОГІЇ»

20 вересня 2021

У період з 9 по 10 вересня 2021 року в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова пройшла VІІ Міжнародна конференція «ДРОЗОФІЛА В ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІЙ ГЕНЕТИЦІ ТА БІОЛОГІЇ», організована кафедрою генетики і молекулярної біології Одеського національного університету імені І. І. Мечникова за участі Національного антарктичного наукового центру МОН України та Українського товариства генетиків і селекціонерів імені М.І. Вавилова.

Привітання учасників від адміністрації Університету (проректор з наукової роботи, проф., д.б.н. Іваниця В. О.), адміністрації біологічного факультету (декан, доц., к.б.н. Заморов В. В.) та кафедри генетики і молекулярної біології (проф., д.б.н. Чеботар С. В.)

Д.б.н. Козерецька І. А. проводить пленарне засідання у змішаному онлайн-офлайн форматі

VІІ Міжнародна конференція «Дрозофіла в експериментальній генетиці та біології» мала змішаний формат. Учасники конференції мали змогу заслухати онлайн пленарні доповіді, з якими виступили науковці з Ізраїлю, Німеччини та Нідерландів.

Слухачі пленарного засідання VІІ Міжнародної конференції

Учасники VІІ Міжнародної конференції (перший день, 9 вересня)

Метою проведення конференції була оцінка сучасного стану та перспектив генетичних і молекулярно-біологічних досліджень на окремому об'єкті - дрозофілі, а також популяризація науки та заохочення студентів до активної участі у дослідженнях як в Україні зокрема, так і поза її межами. Важливим завданням конференції був розвиток контактів між генетичними школами різних держав світу.

Для участі в конференції зареєструвалося 52 учасника, що представляють 18 науково-освітніх та науково-дослідних установ України, Ізраїлю, Польщі, Білорусі, Німеччини та Нідерландів. Опубліковано 21-і тези доповідей.

Робота та відпочинок під час VІІ Міжнародної конференції «Дрозофіла в експериментальній генетиці та біології», Одеса, 9-10 вересня 2021 року