Вчена рада нового складу провела перше засідання

Вчена рада нового складу провела перше засідання 29 червня в Конференц-залі ОНУ Мечникова, на Дворянській, 2.

67 членів Вченої ради є обраними представниками від усіх навчально - наукових підрозділів ОНУ ім. Мечникова і від органів студентського самоврядування. До складу нової Вченої ради увійшли два ректора ОНУ минулих каденцій: доктор фізико-математичних наук професор Валентин Андрійович Сминтина (1995 - 2010 рр ректорства), доктор політичних наук професор Ігор Миколайович Коваль (2010 - 2020 рр ректорства). Згідно з пропозицією вченого секретаря Вченої ради, Світлани Курандо, відбулося таємне голосування за кандидатуру голови Вченої ради.

Вчена рада обрала своїм головою ректора, професора Вячеслава Трубу. Згідно з положенням про Вчену Раду, Голова обирається на п'ять років.

Перше засідання Вченої Ради нової каденції, за традицією, почалося з вручення нагород і грамот.

За вагомий особистий внесок у вищу освіту, і з нагоди 25-річчя Конституції України, ректор Вячеслав Труба вручив співробітникам університету грамоти та вiдзнаки від: голови ОДА Сергія Гриневецького, голови Облради Григорiя Діденко, одеського міського голови Геннадія Труханова. Були вручені дипломи новим докторам наук Університету. Грамотами від ректора та профкому відзначені переможці та учасники фестивалю-презентації «Мечников-День», який відбувся в Ботанічному саду ОНУ.

Доповідь до 25-річчя Конституції України зробила зав. кафедри історії України О. Бачинська. Далі, згідно з порядком денним, члени Вченої ради ознайомилися з питанням про «Планування та організацію навчального процесу в 2021-2022 році» (доповідач - проректор О. Запорожченко). Також Вчена рада, згідно регламенту, проголосувала інші питання порядку денного.

фото: прес-служба ОНУ