Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

З метою виявлення та розвитку обдарованих здобувачів, сприяння реалізації їх здібностей, стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді, популяризації досягнень науки, техніки та інноваційних технологій, залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою студентською молоддю і формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах та виконання Наказу в Одеському національному університету імені І.І.Мечникова «Про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Психологія» у 2023/2024 навчальному році» №496-18 від 22.03.2024 року на Факультеті психології проводиться І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, спеціальності 053 Психологія у 2023/2024 навчальному році.

У Конкурсі можуть брати участь здобувачі вищої освіти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра (далі - студенти)в галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, спеціальності 053 Психологія в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова.

Вимоги до оформлення наукових робіт:

• наукові роботи виконуються українською мовою;
  • шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1.5, аркуш формату A4, поля: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє i нижнє – по 20 мм;
  • робота повинна мати титульну сторінку (із зазначенням назви роботи БЕЗ зазначення ПІБ та інших даних автора), зміст, вступ, розділи, висновки, список використаних джерел та додатки (за наявності);
  • наукова робота обов’язково має містити посилання на джерела інформації у випадку використання ідей, тверджень, відомостей, отриманих іншими особами;
  • загальний обсяг роботи нe повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків та переліку джерел.

Конкурсна робота має включати:

• Текст наукової роботи, оформлений згідно з вимогами, наведеними вище.
  • Відомості про автора та наукового керівника (керівників) (див. Додаток до цього матеріалу). Відомості, підписані студентом та науковим керівником подаються на окремому аркуші в заклеєному конверті разом з конкурсною роботою.
  • Копії патентів, авторських свідоцтв, наукових тез та статей, довідок про впровадження результатів дослідження (за наявності) можуть бути подані разом з науковою роботою на окремих аркушах.

Прийом конкурсних робіт до 22.04.2024 року.

Усі файли для участі у конкурсі надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Уci студентські наукові роботи, надіслані до участі у I турі Конкурсу, перевіряються на текстові запозичення на етапі первинного розгляду. У випадку виявлення плагіату конкурсна робота далі розглядатися не буде. Відповідальність за достовірність інформації, точність назв, прізвищ та цитат несуть автори представлених матеріалів відповідно до чинного законодавства України (Закон України «Про авторське право і суміжні права від 1 грудня 2022 року № 2811-IX).

Склад оргкомітету, конкурсних та апеляційних комісій:

• Голова оргкомітету - Дунаєва Л.М., д.політ.н., професор, декан факультету психології та соціальної роботи;
  • Заступник голови оргкомітету - Гудімова А.Х., PhD з Психології, доцент кафедри соціальної психології, заступник декана ФПСР зі спеціальності «Психологія»

Члени оргкомітету:

• Кононенко О.І., д. психол. н., професор, завідувач кафедри соціальної психології - голова конкурсної комісії
  • Родіна Н.В., д. психол.н., професор, завідувач кафедри диференціальної і спеціальної психології;
  • Кіреєва З.О., д. психол. наук, професор, завідувач кафедри загальної психології і психологічного консультування;
  • Псядло Е.М., д. біол. н., професор, завідувач кафедри практичної та клінічної психології;
  • Кременчуцька М.К. – к.психол.н., професор, професор кафедри диференціальної і спеціальної психології, голова апеляційної комісії

Склад конкурсної комісії

• Кононенко О.І. – д.психол.н., професор, завідувач кафедри соціальної психології – голова комісії,
  • Курова А.В. – д.психол.н., доцент, доцент кафедри соціальної психології
  • Мостова Т.Д. – к.психол.н., доцент кафедри загальної психології і психологічного консультування,
  • Данілова О.С. – к.психол.н., доцент, доцент кафедри практичної та клінічної психології
  • Чикур Л.Д – к.філол.н, доцент, доцент кафедри диференціальної і спеціальної психології
  • Полещук Л.В. – доктор філософії з Психології, викладач кафедри соціальної психології – секретар конкурсної комісії.

Склад апеляційної комісії:

• Базика Є.Л. – к.психол.н., доцент, доцент кафедри соціальної психології
  • Кологривова Н.М. - Гудімова А.Х., PhD з Психології, старший викладач кафедри практичної та клінічної психології
  • Акопян А.Б. - к.психол.н., старший викладач кафедри диференціальної і спеціальної психології.

26 квітня 2024 р. І етап конкурсу – засідання конкурсної комісії (підсумки рецензування представлених робіт та їх рекомендація до презентації на підсумковій науково-практичній конференції).

30 квітня 2024 р. ІІ етап конкурсу – проведення підсумкову науково-практичну конференцію.

10 травня 2024 р. – оприлюднення результатів конкурсу та заохочення переможців І туру Конкурсу та їх наукових керівників дипломами і грамотами Одеського національно го університету імені І.І.Мечникова

ВІДОМОСТІ ПРО АВТОРА ТА КЕРІВНИКА НАУКОВОЇ РОБОТИ