Випускники кафедри загальної психології і психологічного консультування

Відгуки студентів факультету психології та соціальної роботи.

Юлія Ревега

revega yu

ФПСР - це не лише різноманіття предметів, а й викладачів з різними підходами до викладання, що створює унікальну атмосферу для кожного предмету. На кафедрі загальної психології і психологічного консультування я відчула підтримку викладачів і як професіоналів у своїй галузі, і як тих, хто ставляться до студентів на рівні колег, а також допомагають у професійному зростанні.

Сердюк Анастасія

serduk a

Факультет психології — це не просто навчання, а справжній коктейль знань і підтримки. Тут кожен студент відчуває тепло спільноти та можливість розкрити свій потенціал.

Синицин Ярослав

synycyn ya

Велике дякую викладацькому складу за отримані знання на бакалавріаті, базові предмети корисні окрім професійної діяльності ще й у повсякденному житті. У своїй професійній діяльності спираюсь на знання отримані з «Загальної психології», «Вікової психології», «Психолінгвістики». В цілому університет надає відмінні знання для психолога, які корисні в незалежності від подальшого зростання в цій професії. На цю базу можна спертися!

Афанасьєва Валерія

afanasieva v

Факультет психології та соціальної роботи - це факультет, який сформував моє мислення на багато років вперед. В основному завдяки чуйним викладачам, які дійсно люблять те, чим займаються, і можуть заразити цією любов'ю будь кого. Особливо я вдячна кафедрі загальної психології та психології розвитку особистості (нова назва: загальної психології та психологічного консультування), яка надала мені можливість щиро закохатися у наукову роботу.

Козинець Валерія (2023)

kozynec v

Коли я була студенткою ОНУ ім. І.І. Мечникова, я була старостою і дійсно багато часу приділяла навчанню, аби мати можливість побудувати кар’єру психотерапевта. Вже на другому курсі я почала працювати в цікавому українському проекті Еломія, який розробляє чат-бота, що надає психологічну допомогу на базі штучного інтелекту. Ми з колегами вчили бота використанню психотерапевтичних технік, покращували якість діалогів, аби люди могли отримати допомогу 24/7. Через повномасштабне вторгнення, я була вимушена переїхати в Чехію, тим самим адаптуватись до нових умов. Я нострифікувала свій диплом, вивчила чеську мову і зараз, паралельно з Еломією, працюю при міністерстві Внутрішніх прав. Ми консультуємо українських біженців, перекладаємо їм чеських колег, допомагаємо отримати візу і медичне страхування. Знання, які я отримала в ОНУ ім. І.І. Мечникова, стали стійким фундаментом для моєї кар’єри. Особливо вдячна своєму науковому керівнику Артюхіній Н.В., доценту кафедри загальної психології і психологічного консультування, яка надала мені ґрунтовну базу з загальної психології, арт-терапії, познайомила з написанням наукових досліджень і завжди підтримувала мене і мої ідеї під час навчання. Зараз я планую продовжити навчання на магістра вже за кордоном, але залишаюсь вдячна рідній Alma mater.

Сімовоник Альона

simovonyk a

Кафедра загальної психології та психології розвитку особистості (психологічного консультування) вже багато років передає студентам якісні, практично важливі знання, яких і потребують справжні спеціалісти. Із власного досвіду навчання в бакалавратурі, можу виділити всебічність і різноплановість предметів, які викладають у рамках кафедри. Наразі я працюю у лікарні для військових і дуже хотіла би виділити такі курси кафедри як "Сучасні арт-терапевтичні технології", "Психологія травми", "Психологія особистості", "Психологія розвитку", "Глибинна психологія", як ті, що склали важливий фундамент для мого подальшого розвитку в цій професії. Хочу відмітити високий професіоналізм всіх викладачів кафедри та її керівника - доктора психологічних наук, професора Кіреєву Зою Александрівну.

Ящишина Анастасія

yashchyshyna a

Я навчалась на кафедрі загальної психології та психології розвитку особистості у період з 2013 по 2017, здобувала бакалавра і була дуже задоволена навчанням. Навички, які я здобула в цей період дуже допомогли мені під час влаштування на работу та у наступному коли робота змінювалась, хоча спочатку моя діяльність і не була пов'язана з психологією. У 2021 році я вступила у магістратуру на ФПСР і в 2023 з задоволенням закінчила. Під час мого навчання я паралельно працювала за спеціальністю і, вже напряму працюючи у напрямі психології не один раз була вдячна за знання здобуті під час навчання.

Джаміля Вагабзаде

jamilya v

Навчання в ОНУ імені І.І. Мечникова надало потужну базу теоретичних знань, яка допомогла мені швидко опанувати практичні інструменти для роботи з клієнтами. Для мене також найціннішим було ставлення викладачів: вони ділились власним досвідом, підтримували у процесі навчання і поза ним. Щиро дякую всьому колективу викладачів, що змогли не тільки не відбити любов до психології, а й ще більше укріпили та примножили її.

Зяблов Іван

zyablov i

Вчитися на бакалавріаті було дуже цікаво та захоплююче, завдяки грамотно складеній програмі навчання та чудовим досвідченим викладачам, які могли навчити не тільки теорії, а й поділитися практичним досвідом. Здобув хорошу теоретичну базу в галузі психології. Навчання проходило у доброзичливій, взаємоповажній атмосфері. Здобуття знання дуже стали в нагоді в роботі. Як у прямому призначенні так і інші отримані навички, такі як справлятися у термін з поставленими завданнями, вміти аналізувати і точно виконувати завдання, вміння вести діалог і багато інших.

Бучинська Дарія

buchynska d

психолог, психотерапевтка в методі ППТ, нейропсихологиня.

Навчання на бакалавріата в ОНУ ім. І.І. Мечникова для мене було багаторівневим. По-перше, я здобула ґрунтовні теоретичні знання, які стали фундаментом для мого професійного мислення. По-друге, більшість викладачів мали практичний досвід в різних галузях психології. Їхній приклад продемонстрував, як може розвиватися спеціаліст у професії не лише в теорії, а й у сучасних реаліях ринку. По-третє, нам давали багато можливостей для формування наукового мислення та особистого зростання, адже заохочували до участі у науково-практичних конференціях, семінарах, майстер-класах, тренінгах.

Знання, професійне мислення та компетенції, здобуті в університеті, стали ключовими для отримання запрошення на посаду фахівця з патопсихологічної та нейропсихологічної діагностики в дитячому реабілітаційному центрі “Будинок з Янголом”. Зараз вони допомагають мені розвивати власну консультативну та психотерапевтичну практику.

Маргарита Гречкосій

grechkosii m

Дякую факультету психології Одеського Національного Університету імені І. І. Мечникова та моїм викладачам за ґрунтовну освіту і академічний підхід до навчання, який сформував мене як психолога та професіонала. Дякую за знання, за допомогу і підтримку упродовж всього мого освітнього шляху в здобутті бакалавра (2008-2012 рік), магістра (2012-2013 рік) та доктора філософіі (PhD) з психології (2013-2017). Отримані знання та навички допомогли мені продовжити начання зі спеціалізації у кримінальній сфері як постдокторант (post-doctoral fellow) в університеті Оттави. Знання соціальної, кримінальної психології, психопатології, анатомії головного мозку і психофізіології та методів математичного аналізу даних відіграють важливу роль в моїй роботі зараз на посаді координатора з оцінювання роботи проектів в Броквільскому Центрі Психічного Здоров'я, що є частиною "Royal Ottawa Health Care Group".

Овчиннікова Катерина

ovchynnikova k

психотерапевт у напрямку позитивної психотерапії Пезешкіана. Спеціалізації в напрямку сексології та психодіагностики.

Дякую університету ім. І.І.Мечнікова за можливість отримати ступень бакалавра і магістра саме там. Поступивши туди на бакалаврат, я ні разу не пошкодувала, що зробила цей вибір. Університет Мечникова це не просто престижний виш, це ВНЗ з однією з найдовших історій в країні, це блискучий склад викладачів, це дивовижна програма навчання, яка дає всі можливості для швидкого старту успішної кар’єри.

Навчання на бакалавраті допомогло мені отримати той рівень освіти, який тепер дає можливість займатись улюбленою справою та продовжувати своє навчання у будь-якому напрямку психології.

Викладачі зі своєї сторони зробили все можливе, щоб надані знання якомога краще та зручніше отримувались та інтегрувалися у житті і роботі.

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top