Культура та спорт

Діяльність студентського самоврядування ФПСР

На факультеті активно діють органи студентського самоврядування: Студентська рада, Студентська профспілка (Профбюро ФПСР) та старостат.

Студентську профспілку факультету (Профбюро) очолює здобувачка спеціальності 231 Соціальна робота Катерина Сергієнко. Профспілкова організація принципово стоїть на захисті прав та інтересів здобувачів, допомагає їм у вирішенні повсякденних питань в цей непростий час. Займається соціальним захистом здобувачів, забезпечує комфортне проживання у гуртожитках, допомагає пільговим категоріям та студентам з малозабезпечених сімей, контролює призначення та виплати академічних та соціальних стипендій. Регулярно організовує та проводить спортивні, оздоровчі та культурні заходи.

Студентську раду на факультеті очолює Єсенія Травініна, здобувачка спеціальності 053 Психологія. Студентська рада керує старостатом, до якого входять старости академічних навчальних груп. Засідання старостату проходять щотижня: на них обговорюються актуальні питання студентського життя: навчальний процес онлайн/офлайн та роль в цьому старост груп, питання розвитку спорту, культури на факультеті, участь у змаганнях та оглядах-конкурсах творчих колективів, інші заходи, що вдається здійснювати в умовах карантину та війни.

Студентська рада та Студентська профспілка факультету працюють у тісній взаємодії, що приносить позитивні результати.

Так, завдяки спільної їх взаємодії факультет шість разів к ряду, став чемпіоном університету на спартакіаді (футбол, волейбол, баскетбол, теніс, шахи, шашки, візитка, гра «Що? Де? Коли», огляд-конкурс плакатів на спортивну тематику т.і.):

 

Факультет посів друге, а потім перше місце у огляді- конкурсі творчих колективів («БИТВА ФАКУЛЬТЕТІВ»):

 

На останньому MECHNIKOVSTARTFEST,що проводився серед першокурсників університету факультет зайняв перше місце та був нагороджений чотирма грамотами у різних номінаціях:

 

Участь факультету у проведенні профорієнтаційного заходу ОНУ «Мечників-день» у Ботанічному саду, де він був відзначений, як кращий.

Проведення заходу «ФПСР-Старт–Фест», в якому прийняло участь більш 200 першокурсників факультету.

На «MECHNIKOV FEST» в Ботанічному саду факультет посів друге місце:

 

ФПСР завжди займав призові, в тому числі, перші місця на конкурсі «Пісня року»:

 

На факультеті щорічно святкується День студентів:

 

Факультет є постійним учасником загальноуніверситетського конкурсу «Міс та містер досконалість», де неодноразово займав призові місця, в тому числі становився переможцем конкурсу:

 

Студенти ФПСР постійно приймають участь у Суботниках по благоустрою територій Ботанічного саду та бази відпочинку «Чорноморка»:

Актив та студенти факультету приймали участь у створенні на базі Астрономічної обсерваторії «Фруктового саду університету», а також в його облагородженні:

 

В цій воєнний час студенти та актив ФПСР активно займається волонтерською діяльністю, надають допомогу особам, хто її потребує.

 

Нагородження студактива ректором ОНУ Трубой В.І.

 

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top