VІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція аспірантів та науковців

22 березня 2021 року на базі кафедри іноземних мов природничих факультетів відбулася VІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет- конференція аспірантів та науковців «Іноземні мови в контексті сучасного розвитку природничих та гуманітарних наук: міждисциплінарний підхід».

Мета конференції: поширення передового досвіду викладання іноземної мови за умов Болонської системи для оптимізації процесу навчання іноземним мовам.

У конференції взяли участь 40 науковців з вищих навчальних закладів Одеси, Києва, Дрогобича, Тернополя, Харкова, Хмельницького, Дніпропетровська, Черкас. Наукові дослідження учасників було присвячено актуальним проблемам викладання іноземної мови за фахом, лінгвістики, міжкультурної комунікації, культурної та мовної варіативності в сучасному світі, а також інноваційним дослідженням в сфері природничих та гуманітарних наук (біології; геології, географії та екології; економіки, менеджменту та маркетингу; історії; математики, фізики та інформаційних технологій; міжнародних відносин та міжнародних економічних відносин; педагогіки; права; психології; соціології; туризму; філософії; філології).

Доповіді, представлені у рамках конференції, увійшли до електронного збірника матеріалів, який знаходиться на сайті Кафедри іноземних мов природничих факультетів

Учасники конференції отримають сертифікати. Як зазначають організатори, ця конференція сприяла розвиткові наукового потенціалу, встановленню та зміцненню наукових контактів з науковцями провідних ЗВО України.