VІ Всеукраїнська Науково-Практична  Інтернет- Конференція

Конференція  аспірантів та науковців «Іноземні мови в контексті сучасного розвитку природничих та гуманітарних наук: міждисциплінарний підхід» 

17 березня 2020 року на базі кафедри іноземних мов природничих факультетів факультету романо-германської філології відбулася VІ Всеукраїнська Науково-Практична Інтернет- Конференція аспірантів та науковців «Іноземні мови в контексті сучасного розвитку природничих та гуманітарних наук: міждисциплінарний підхід».

У конференції взяли участь 55 науковців з різних міст України.

Наукові дослідження учасників було присвячено актуальним проблемам викладання іноземної мови академічного та професійного спрямування, професійному дискурсу у лінгвокогнітивному, лінгвопрагматичному та лінгвокультурологічному аспектах, актуальним проблемам сучасного перекладознавства художньої, професійної та академічної літератури, питанням міжкультурної комунікації, культурної та мовної варіативності в сучасному світі, інноваційним методам активізації діяльності студентів на практичних заняттях з іноземної мови та інноваційним дослідженням аспірантів у сфері природничих та гуманітарних наук.

Доповіді, представлені у рамках конференції, увійшли до електронного збірника матеріалів, який можна знайти на сайті lingvo.onu.edu.ua в рубриці Публікації.

Крім того, учасники мали можливість коментувати роботи своїх колег на сторінках спеціально створеного блогу. Як зазначають організатори, ця конференція сприяла розвиткові наукового потенціалу, а також сприяла встановленню та зміцненню наукових контактів з науковцями провідних ВНЗ України та Європи.

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top