Призове місце у конкурсі студентських робіт з психології 13 березня 2015 року

Призове місце у конкурсі студентських робіт з психології

13 березня 2015р. в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського пройшов Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з секцією „Педагогічна та вікова психологія”. Загалом у заключній частині змагань психологічних робіт прийняло участь 26 студентів зі всієї України, одеські виші представляли два студента - по одному з ОНУ імені І.І. Мечникова та ПНПУ імені К.Д. Ушинського.

 

З ранку і до пізнього вечора студенти презентували свої дослідження з різноманітних і завжди актуальних питань психологічної науки - це роботи з проблем делінквентності, обдарованості, творчого мислення, вольової регуляції та інші. Були й роботи пов’язані з актуальними політичними подіями, саме вони й вибороли перші два призових місця.

Незважаючи на досить холодне приміщення і роботу без перерв, Вероніка стала однією з самих кращих конкурсанток

Наша студентка п’ятого курсу Буряк Вероніка Юріївна у доповіді “Схильність самоактуалізуючої особистості до ризику” надала результати науково організованого дослідження з багатою емпіричною базою та посіла третє місце конкурсу. Проте нам вона зізналася, що головне для неї – це апробація та визнання тривалої, кропіткої роботи. Визнання у вигляді грамоти отримала і її науковий керівник – Демент'єва Капітоліна Георгіївна, к. психол. н., доцент кафедри соціальної і прикладної психології ОНУ імені І.І. Мечникова, яка завжди була поруч і усіляко підтримувала свою магістрантку.

Демент'єва Капітоліна Георгіївна – науковий керівник і натхненник

Всупереч відомому висловлюванню, в ІМЄМ ОНУ імені І.І. Мечникова добра дія не залишається… без винагороди, так результати студентських конференцій завжди враховуються при прийомі до магістратури. А призове місце Вероніки Буряк на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт стало заключним аргументом на користь при рекомендації її до навчання в стаціонарній аспірантурі, що і було вирішено та затверджено на останньому засіданні кафедри соціальної і прикладної психології ОНУ імені І.І. Мечникова. Вероніка, вітаємо!

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top