Проведення 79-тої Звітної студентської науково-практичної конференції

26-27 квітня 2023 року на Факультеті психології та соціальної роботи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова відбулася 79-та Звітна студентська науково-практична конференція.

Понад 200 студентів виступили з науковими доповідями на підсекціях «Соціальна робота», «Педагогічні науки», «Соціальна психологія», «Диференціальна і спеціальна психологія», «Практична та клінічна психологія», «Загальна психологія та психологія розвитку особистості».

Доповідачі представили наукові доробки щодо висвітлення актуальних питань в українському суспільстві в умовах воєнного стану, а саме: проблем життєстійкості, стресостійкості та особистісної тривожності, психологічних проблем адаптації особистості в умовах невизначеності та специфіки соціального супроводу постраждалим категоріям населення України. У підсекціях обговорювалися питання мотиваційної спрямованості майбутніх соціальних працівників, особливості сценаріїв життя студентів під час війни; аналізувалися депресивні стани особистості під час війни в Україні та шляхи формування гармонійного розвитку особистості у фокусі сьогодення тощо.

Здобувачі вищої освіти продемонстрували високий рівень професійної підготовки, гідний рівень науково-дослідної роботи та злагоджену й плідну співпрацю з науковим керівником.

Щиро бажаємо молодим науковцям натхнення та творчих успіхів, а їх керівникам – сил та наснаги в вихованні наукового потенціалу нашої країни!