Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація», галузь знань 22 «Охорона здоров'я»

Шановні абітурієнти та майбутні студенти! На хімічному факультеті Одеського національного університету імені І.І. Мечникова ліцензовано спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація», галузь знань 22 «Охорона здоров'я». Після навчання випускникам присуджується ступінь «Магістра» та присвоюється кваліфікація «Магістр фармації. Провізор»

Фармацевтична освіта в м. Одеса була започаткована в Імператорському Новоросійському університеті (Одеський національний університет імені І.І.Мечникова) на медичному факультеті, який розпочав свою роботу у 1900 році.

Сьогодні фармація - науково-практична галузь, яка займається питаннями пошуку, отримання, синтезу, дослідження, застосування, зберігання, виготовлення та реалізації лікарських засобів, а також, сьогодні це ще і затребуваний сегмент бізнесу.

Після закінчення університету випускники можуть працювати в аптеках, на аптечних складах, фармацевтичних виробничих підприємствах, фармацевтичних фірмах, митних службах, науково-дослідних установах, контрольно-аналітичних, наукових і судово-медичних експертних лабораторіях та обіймати посади провізора, провізора-токсиколога, провізора-аналітика, завідувача аптекою, завідувача аптечним складом, завідувача аптечної бази, завідувача відділом, завідувача лабораторією, хіміка-аналітика, наукового співробітника фармацевтичної галузі.

Термін навчання 5 років. На навчання для здобуття ступеня магістр приймаються особи з повною загальною середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників.

Вул. Єлисаветинська, 14,  тел.: (048) 723-82-64