Керівництво

Французький бульвар, 24/26, Одеса, 65058, Україна
тел. +38 (048) 776-13-25  
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

декан Економіко-правового факультету

Труба Вячеслав Іванович

кандидат юридичних наук, професор, заслужений юрист України 

Заступники декана:

  • Токарчук Людмила Михайлівна – кандидат юридичних наук, професор, заслужений юрист України

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • Смітюх Андрій Володимирович – доктор юридичних наук, професор

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • Ломачинська Ірина Анатоліївна – кандидат економічних наук, доцент 

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Економіко-правовий факультет – сучасний динамічний факультет, один із провідних навчальних підрозділів Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, який сьогодні є лідером вищої освіти та науки півдня України. Юридичний факультет поряд із історико-філологічним і фізико-математичним стали першими факультетами, заснованими у 1865 р., коли на базі Рішельєвського ліцею був створений  і розпочав свою діяльність Імператорський Новоросійський університет.

Професорсько-викладацький склад економіко-правового факультету представлений 129 викладачами, з яких 20 докторів наук, професорів; 76 кандидатів наук, доцентів. Більшість викладачів володіють іноземними мовами; пройшли стажування та підвищення кваліфікації в закордонних університетах; здійснюють активну наукову діяльність; успішно поєднують навчальну, наукову і практичну діяльність. Викладачі факультету є авторами монографій, підручників, посібників, публікацій у провідних наукових виданнях, що входять до науковометричних баз Scopus та Web of Science; виступають членами і рецензентами провідних фахових національних і міжнародних видань; є членами спеціалізованих вчених рад із захисту кандидатських і докторських дисертацій, виступають опонентами. На факультеті функціонує спеціалізована вчена рада Д41.051.11 за спеціальностями 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством» та 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», видаються фахові журнали категорії «Б» «Правова держава», «Вісник Одеського національного університету. Економіка», «Ринкова економіка: сучасна теорія і практика управління», «Вісник Одеського національного університету. Правознавство».

Сьогодні на факультеті отримують фахові знання біля 1500 студентів денної, заочної та вечірньої (PhD) форм навчання за спеціальностями 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 081 Право за першим (бакалаврським), другим (магістерським) та третім (PhD) рівнями вищої освіти.

ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ ФАКУЛЬТЕТ – це: 

  • ефективне поєднання теорії та практики;
  • наукова та освітня співпраця з державними установами (Господарський суд, Апеляційний суд, Одеська міська рада, Одеська обласна державна адміністрація), провідними підприємствами і компаніями (KPMG, МТB Bank, УркСиббанк), громадськими організаціями (ГО «Десяте квітня»);
  • практика в українських та міжнародних компаніях, державних і приватних установах з подальшим працевлаштуванням;
  • широкі можливості для професійного розвитку студентів завдяки участі у міжнародних та всеукраїнських турнірах, олімпіадах, конкурсах, конференціях;
  • сучасні освітні технології (кейси, тренінги, майстер-класи, відкриті лекції та консультації провідних фахівців в галузі права, економіки, управління, зокрема успішних випускників факультету);
  • участь в міжнародних програмах обміну, програмах мобільності «Erasmus +» (Вільний університет Берліну (Німеччина), Болонський університет (Італія), Університет Фоджі (Італія) й ін.);
  • активне культурне, спортивне, суспільне життя студентів.

Наші студенти – переможці Всеукраїнських студентських олімпіад (Економічна теорія, Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, Економічна кібернетика) і Всеукраїнських студентських конкурсів наукових робіт (Міжнародне право, Економіка та економічна політика, Економіка та управління національним господарством, Фінанси і кредит).

Наші студенти – переможці Всеукраїнських турнірів (Правовий бліц-турнір Головного територіального управління юстиції в Одеській області, Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу, Всеукраїнський турнір з класичних судових дебатів Ultima Ratio, бліц-турнір «Юстиція: минуле, сучасне, майбутнє» Головного територіального управління юстиції в Одеській області, Всеукраїнський студентський економічний турнір, Національний кейс-чемпіонат від Національного банку України «НБУ: Врятуй 2118 рік» й ін.).

Наші студенти – стипендіати програми Еразмус+ (Вільний університет Берліну (Німеччина), Болонський університет (Італія), Гранадський університет (Іспанія), Університет Фоджі (Італія), Західний університет Темішоара (Румунія) й ін.

НАЙКРАЩІ ТРАДИЦІЇ КЛАСИЧНОЇ ОСВІТИ ЗА СВІТОВИМИ СТАНДАРТАМИ –
ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО!

СКРИНЬКА ДОВІРИ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЕПФ у соціальних мережах: 

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

title_5f6f9a12bb5e75218267831601149458
title_5f6f9a12bb6e58184501981601149458
title_5f6f9a12bb7df1795793141601149458
Top