Кафедра кримінального права, кримінального процесу та криміналістики

chuvakov

Дорогі друзі! Я радий вітати вас на сторінці кафедри кримінального права, кримінального процесу та криміналістики Одеського національного університету імені І.І. Мечникова!

Кафедра кримінального права, кримінального процесу і криміналістики здійснює безпосереднє викладання навчальних дисциплін кримінально-правового циклу на економіко-правовому факультеті.

Витоки виникнення кафедри йдуть в далекий 1865 рік, коли на базі Рішельєвського ліцею м.Одеси (1817-1865 pp.) був створений Новоросійський Імператорський університет (1865 р). Провідне місце в структурі новоствореного університету займала кафедра кримінального права та практичного судочинства, вихованцями якої були такі відомі вітчизняні вчені того періоду як А.М. Богдановський і А.А. Піонтковський.

З моменту утворення економіко-правового факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, зусиллями професора Є.Л. Стрельцова була створена «кафедра галузевих дисциплін публічного та приватного права», яка вже в травні 2001 року отримала теперішню назву.

В даний час кафедра кримінального права, кримінального процесу і криміналістики - це передовий і досконалий «механізм» в ефективному функціонуванні як економіко-правового факультету, так і Одеського національного університету в цілому. Запорукою цього є висока якість підготовки професорсько-викладацького складу кафедри та їх активна діяльність у навчальній, виховній, науково-дослідної та експертно-консультативної сферах життєдіяльності кафедри. Навчання студентів з профільних і фундаментальних дисциплін здійснюється, як правило, за підручниками і навчальними посібниками, підготовленим викладачами нашої кафедри.

Кафедра завжди знаходиться у фарватері світового розвитку кримінально-правової науки, пропонуючи студентам реальну можливість «занурення» в  розв'язанні найактуальніших і гострих проблем сучасної кримінальної юриспруденції. Колектив кафедри проводить колосальну роботу зі студентами, аспірантами і здобувачами, передаючи їм свій досвід, знання і навички. І не дивно, що багато вихованців кафедри стають переможцями і призерами олімпіад і конкурсів міського та всеукраїнського рівня. Кафедра береже свої традиції, зберігає спадкоємність поколінь і завжди відкрита для талановитих молодих людей.

На даному сайті ви знайдете більш детальну інформацію про нашу кафедру, про стратегічні і концептуальні напрямки її розвитку, отримаєте можливість ознайомитися з кожним членом кафедри і їх досягненнями.

Дуже сподіваємося, що на даному ресурсі ви отримаєте вичерпні відповіді на всі питання про діяльність кафедри кримінального права, кримінального процесу і криміналістики. Двері нашої кафедри завжди відкриті для вас!

Завідувач кафедри кримінального права,
кримінального процесу і криміналістики
доктор юридичних наук, професор
Чуваков Олег Анатолійович

staff crime

Адреса:

65058, м. Одеса, Французький бульвар, 24/26, ауд. 46

тел. (048) 748-02-31

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top