Вступне слово

Дорогі друзі!

Я рада вітати Вас на веб-сайті кафедри конституційного права та правосуддя.

Кафедра конституційного права та правосуддя в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова була створена в 2002 році на базі кафедри адміністративного права і управління та кафедри кримінально-правових дисциплін і судово-правоохоронних органів згідно з рішенням Вченої Ради університету та на підставі наказу Ректора університету.

Кафедра конституційного права та правосуддя стала логічним продовженням державницько-правових традицій в ОНУ імені І.І.Мечникова, оскільки з самого початку заснування Рішельєвського ліцею, а потім Імператорського Новоросійського університету кафедра державного права та державно-правових дисциплін була обов’язковою складовою його структури.

Професорсько-викладацький склад кафедри залучається до найбільш важливих питань державного життя країни, законотворчої роботи, конституційного процесу, що надає змогу теоретичні здобутки кожного викладача перекласти в практичну площину та безпосередньо впливати на державотворчі процесі в країні.

Особливо слід відмітити комунікативність викладацького складу кафедри, завдяки чому окремі викладачі та вся кафедра є учасниками багатьох міжнародних заходів та проектів, які проводяться як в межах університету, так і за ними.

На цьому Веб-сайті Ви знайдете інформацію про кафедру конституційного права та правосуддя, познайомитесь з професорсько-викладацьким складом кафедри, науковою діяльністю викладачів та аспірантів, основними досягненнями в навчально-методичній та науково-організаційній роботі.

Бажаю всім наснаги, стремління до нових знань та навиків, задоволення від обраної професійної діяльності!

З повагою,
завідувач кафедри конституційного права та правосуддя
доктор юридичних наук, професор Степанова Тетяна Валеріївна.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top