Кафедра економіки та підприємництва

ОЛІМПІАДА 2019

 

Завідуюча кафедри– Горняк Ольга Василівна, доктор економічних наук, професор.

Адреса кафедри:
м. Одеса, Французький б-р 24/26, каб. 4н (2 поверх)
Контактні телефони: (048) 723-54-18,
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Ми щиро вітаємо Вас на сайті кафедри Економіки та підприємництва Економіко-правового факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова!

Наша кафедра існує з початку заснування університету і уже більш ніж 20 років здійснює підготовку бакалаврів і магістрів за спеціальністю «Економіка», яка є фундаментальною економічною наукою, базою для всіх економічних дисциплін. Підготовку з даної спеціальності здійснюють перш за все класичні університети та провідні вузи України.

На кафедрі успішно працює аспірантура, переважна більшість викладачів кафедри – випускники даної спеціальності, які успішно захистили кандидатські дисертації. 

На нашому сайті Ви знайдете всі відомості про кафедру Економіки та підприємництва, отримаєте необхідну інформацію для вступу на дану спеціальність, познайомитеся з викладачами, аспірантами та студентами, дізнаєтесь про навчальні дисципліни, які будете вивчати, про досягнення в науці, про дозвілля та можливості реалізувати свій творчий потенціал.

Бажаємо Вам успіхів і правильного вибору спеціальності. Будемо раді, якщо Ви оберете Економіку.

З повагою, О. В. Горняк

ЗНАННЯ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ – БАЗОВА УМОВА УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ ТА ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В БУДЬ-ЯКІЙ СФЕРІ ЕКОНОМІКИ

Особливістю сучасного етапу розвитку економіки є поява нових областей і напрямів економічної діяльності, які, як правило, пов'язані з підвищенням рівня математизації, необхідністю емпіричних досліджень реальних процесів, явищ за допомогою прикладних моделей, економетрики, розвитком міждисциплінарних зв'язків економіки з іншими науками, насамперед, соціологією, психологією, політологією, використанням економічних законів у неекономічній діяльності.

У результаті формується нова «модель економіста», особливостями якої є інтегровані знання в області економіки, фінансів, управління; володіння інформаційними технологіями, іноземними мовами; знання, вміння, компетенції за світовими стандартами; тісний зв'язок теорії і практики; безперервна освіта або «навчання через все життя».

Усім цим вимогам найкращим чином відповідає спеціальність «ЕКОНОМІКА», яка формує комплексний економічний світогляд сучасного фахівця, здатного самостійно аналізувати і прогнозувати соціально-економічні процеси в країні та світовій економіці, виявляти й оцінювати сучасні трансформації в економічному просторі, формувати економічну політику на мікро- і макрорівні, організовувати власну бізнес-діяльність.

Тому в процесі навчання на спеціальності «Економіка» в ОНУ імені І.І. Мечникова формуються компетенції в області:

  • - Економіка та фінанси, облік і аудит підприємств, бізнес-планування, оподаткування, стратегії підприємств на національних і міжнародних ринках;
  • - Економічна інформатика, економічна і фінансова математика, економічна кібернетика, економіко-математичне та інформаційне моделювання, теорія ігор;
  • - Економічний, фінансовий, банківський, інвестиційний, кон'юнктурний аналіз, аналіз галузевих ринків; бізнес-консалтинг; економічна політика; антикризове управління й ін.

Особливістю навчання в ОНУ імені І. І. Мечникова є оптимальне поєднання фундаментального теоретичного навчання, досліджень, практики. Окрім того, університетська освіта стимулює творчість, активне спілкування студентів і викладачів, індивідуалізацію навчального процесу студентів, соціалізацію, інтернаціоналізацію, формує здатність адаптуватися до зовнішніх умов. Усе це забезпечується високим рівнем кваліфікації викладацького складу; використанням інноваційних технологій навчання; поєднанням передового зарубіжного досвіду, отриманого викладачами на стажуваннях у провідних університетах Європи та США, дослідницького досвіду та практичної діяльності в галузі фінансів, банківської справи, обліку та аудиту, економічної аналітики та консалтингу, державного управління; систематичними лекціями іноземних професорів, зустрічами з відомими економістами, фінансистами, управлінцями; стажуваннями і подальшим навчанням студентів у європейських і північноамериканських вузах.

Наші випускники успішно працюють у провідних компаніях і установах України: «Одеська Обласна Енергозберігаюча Компанія», Maersk Ukraine Ltd, ТОВ «Телекарт-Прилад», Inter Service Plus Student Exchanges Agency, ПАТ «Одесаобленерго», Люксофт, Група терміналів Трансінвестсервіс (ТІС), КБ «Схід», Одеська міська рада, Одеська обласна державна адміністрація, сигарний дім «Фортуна», Державна фінансова інспекція, СМТ-Ltd, Pucelik Consulting Group, RISOIL SA, «Ощадбанк», «УкрСиббанк», ТОВ «Таврія-В» та ін.

Наші випускники успішно працюють у провідних компаніях і установах світу: Федеральний Резервний Банк (Бостон, США), Центральний Університет фінансів та економіки (Пекін, Китай), HSBC Holdings plc (Москва, Росія), Ernst & Young, Університет Париж-Північ XIII (Париж, Франція), BNP Paribas (Женева, Швейцарія) SA, Університет Софія-Антиполіс (Ніцца, Франція) та ін.

«Економічно освічену людину ошукати важко»

«Ми даємо універсальні знання економіки»

«Економіка – не тільки професія, це стиль життя»

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top