Кафедри та інші структурні підрозділи

Кафедра загальноправових дисциплін та міжнародного права

Завідувач кафедриПлавич Володимир Петрович, доктор філософських наук, кандидат юридичних наук, професор

Кафедра конституційного права та правосуддя

Завідувачка кафедри – Корчевна Людмила Олександрівна, доктор юридичних наук, професор

Кафедра цивільно-правових дисциплін

Завідувачка кафедри – Канзафарова Ілона Станіславівна, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України

Кафедра адміністративного і господарського права

Завідувач кафедри – Миколенко Олександр Іванович, доктор юридичних наук, професор

Кафедра кримінального права, кримінального процесу та криміналістики

Завідувач кафедри – Дрішлюк Ігор Анатолійович, кандидат юридичних наук, доцент

Кафедра економіки та підприємництва

Завідувачка кафедри – Горняк Ольга Василівна, доктор економічних наук, професор

Кафедра економічної кібернетики та інформаційних технологій

Завідувач кафедри – Тюрин Олександр Валентинович, доктор фізико-математичних наук, професор

Кафедра обліку та оподаткування

Завідувачка кафедри – Кусик Наталія Львівна, кандидат економічних наук, доцент
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

Завідувачка кафедри – Журавльова Тетяна Олександрівна, кандидат економічних наук, доцент

Кафедра менеджменту та інновацій

Завідувач кафедри – Кузнєцов Едуард Анатолійович, доктор економічних наук, професор