Студентське самоврядування

Інформація оновлена 19.02.2015

Студентське самоврядування

 

Голова Ради студентського самоврядування - Д’якова Дарія Олександрівна

 
Студентське самоврядування — особлива форма ініціативної, самостійної громадської діяльності студентів, спрямованої на вирішення важливих питань життєдіяльності вищого навчального закладу, розвиток соціальної активності, підтримку громадянських ініціатив студентської молоді.
 
Система студентського самоврядування — цілісний структурний механізм, який дозволяє студентам шляхом самоорганізованої діяльності брати участь у керівництві справами свого колективу у взаємодії зі всіма органами управління вищим навчальним закладом, захищати власні права та інтереси, підвищувати якість освіти, сприяти гармонійному розвитку особистості майбутнього фахівця, виховувати лідерські, організаторські та комунікативні якості.
 

Метою студентського самоврядування є:

 
 

Основні завдання органів студентського самоврядування:

 

Вже 2 рази поспіль Студентська Рада, при підтримці профкому студентів та аспірантів і адміністрації Одеського національного університету, проводила благодійний  ярмарок,  завдяки чому і було зібрано кошти  на встановлення велопарковок в учбових корпусах університету.
 
 
Але благодійність- не єдине,чим ми займаємось.
Нещодавно силами студентського самоврядування було розпочато інформаційну кампанію всеуніверситетського масштабу. 
Мета кампанії – шляхом інформативного впливу сприяти виробленню у студентів відношення до Університету як до закладу, де є наука, думка, і немає хабарництва.
Окрім розвішених плакатів по університету, ми також провели анкетування серед студентів 3х курсів задля вивчення проблеми моральності у стосунках викладачів і студентів під час проведення навчального процесу та контрольних підсумкових заходах. https://vk.com/studsovet_onu?w=wall-70557093_154

 

В нашої роботі дуже важливий діалог між студентами та адміністрацією.Тому кожного місяця склад студентської ради і профсоюзу зустрічаються з проректорами з науково-педагогічної частини Хмарським Вадимом Михайловичем, та з проректором з науково-педагогічної та соціально-економічної діяльності - Серотюком Володимиром Івановичем.
Студенти мають змогу відкрито задавати питання що до навчального процесу, стану гуртожитків і т.д.
 
Детальну інформацію про заходи, проекти, прийняти участь у волонтерських, освітніх програмах , подивитися фото- ви можете побачити в нашій спільноті: https://vk.com/studsovet_onu
 
Ми завжди відкриті для кожного з Вас!
Якщо у Вас є своє бачення, думки та іде ї - Пишіть!
 
studrada@onu.edu.ua
 
Будемо втілювати мрії у реальність! 
НАГОРУ