Студентське самоврядування

Голова Ради студентського самоврядування - Д’якова Дарія Олександрівна

Студентське самоврядування — особлива форма ініціативної, самостійної громадської діяльності студентів, спрямованої на вирішення важливих питань життєдіяльності вищого навчального закладу, розвиток соціальної активності, підтримку громадянських ініціатив студентської молоді.

Система студентського самоврядування — цілісний структурний механізм, який дозволяє студентам шляхом самоорганізованої діяльності брати участь у керівництві справами свого колективу у взаємодії зі всіма органами управління вищим навчальним закладом, захищати власні права та інтереси, підвищувати якість освіти, сприяти гармонійному розвитку особистості майбутнього фахівця, виховувати лідерські, організаторські та комунікативні якості.

Метою студентського самоврядування є:

 • виховання відповідальності студентських колективів за утвердження моральних позицій особистості студента;
 • сприяння захисту прав та інтересів осіб, які навчаються, їх гуманістичному вихованню, розвитку лідерських, ділових та організаторських якостей, соціальної активності, громадянської свідомості, патріотизму;
 • підвищення якості освіти, удосконалення навчально-виховного процесу, формування професійної компетентності осіб, які навчаються;
 • всебічне сприяння самореалізації майбутніх фахівців.

Основні завдання органів студентського самоврядування:

 • захист прав та інтересів академічної громади;
 • забезпечення виконання студентами своїх обов’язків;
 • сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
 • сприяння поліпшенню умов проживання і змістовного відпочинку студентів;
 • сприяння створенню різноманітних студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами та координація їх діяльності;
 • співробітництво з органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів і молодіжними організаціями;
 • сприяння працевлаштуванню випускників та сприяння залучення студенті до трудової діяльності у вільний від навчання час;
 • сприяння безпосередній участі студентів у реалізації державної та місцевої молодіжної політики;
 • забезпечення інформаційної, правової, психологічної допомоги студентам (спільно з відповідними службами);
 • пропагування здорового способу життя, безпечної поведінки, запобігання вчиненню студентами (аспірантами) правопорушень, вживання ними алкоголю, наркотиків, палінню та ін.

Вже 2 рази поспіль Студентська Рада, при підтримці профкому студентів та аспірантів і адміністрації Одеського національного університету, проводила благодійний ярмарок, завдяки чому і було зібрано кошти на встановлення велопарковок в учбових корпусах університету.

Але благодійність - не єдине,чим ми займаємось. Нещодавно силами студентського самоврядування було розпочато інформаційну кампанію всеуніверситетського масштабу. Мета кампанії – шляхом інформативного впливу сприяти виробленню у студентів відношення до Університету як до закладу, де є наука, думка, і немає хабарництва.
Окрім розвішених плакатів по університету, ми також провели анкетування серед студентів 3х курсів задля вивчення проблеми моральності у стосунках викладачів і студентів під час проведення навчального процесу та контрольних підсумкових заходах.

В нашої роботі дуже важливий діалог між студентами та адміністрацією.Тому кожного місяця склад студентської ради і профсоюзу зустрічаються з проректорами з науково-педагогічної частини Хмарським Вадимом Михайловичем, та з проректором з науково-педагогічної та соціально-економічної діяльності - Серотюком Володимиром Івановичем. Студенти мають змогу відкрито задавати питання що до навчального процесу, стану гуртожитків і т.д.

Детальну інформацію про заходи, проекти, прийняти участь у волонтерських, освітніх програмах , подивитися фото- ви можете побачити в нашій спільноті: 

Ми завжди відкриті для кожного з Вас!
Якщо у Вас є своє бачення, думки та іде ї - Пишіть!
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Будемо втілювати мрії у реальність!

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Тел. приймальної (38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

title_5e89bf2cb850010420822701586085676
title_5e89bf2cb85ff19988108301586085676
title_5e89bf2cb86f913137007091586085676
Top