Сертифікатні програми

Сертифікатна програма - коротка спеціалізована освітня програма, спрямована на формування у слухачів спецефічних загальних та спеціальних компетентостей. Метою реалізації сертифікатної програми є задоволення індивідуальних освітніх потреб різних груп населення в рамках освіти впродовж життя, системи підвищення кваліфікації та неформальної освіти.

Координатор СП - доктор історичних наук, професор Сминтина Олена Валентинівна

 • 5 простих кроків до впровадження Сертифікатних програм в ОНУ імені І. І. Мечникова

  Крок 1. Розробник заповнює онлайн заявку за посиланням

  Крок 2. Заявка проходить первинну експертизу Науково-методичної ради ОНУ (до 7 робочих днів). Розробник отримує на вказану у заявці адресу електронної пошти мотивований фідбек та, в разі позитивного рішення, форми установчих документів СП.

  Крок 3. Розробник надсилає на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. повний пакет установчих документів СП (не пізніше як 20 днів до чергового засідання НМР).

  Крок 4. На підставі рішення НМР планово-фінансовий відділ та бухгалтерія розраховують вартість даної освітньої послуги та визначають мінімальну й максимальну кількість осіб у групі.

  Крок 5. Вчена рада ОНУ імені І. І. Мечникова приймає рішення про запровадження. Ректор видає наказ про відкриття програми. Оголошується набір

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заявка на відкриття Сертифікатної програми: Google Form

Положення про Сертифікатні програми в ОНУ імені І.І.Мечникова

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top