Наукова робота

Викладачі кафедри постійно проводять дослідження в рамках держбюджетних кафедральних тем.

«Дослідження формування інституціональних структур в умовах ринкової трансформації». – науковий керівник – д. е. н., професор Горняк О. В.

Термін виконання. 01.01.2012. – 31.12.2016 рр. Без цільового фінансування.

Починаючи з 2017 р. викладачі кафедри проводять дослідження в рамках кафедральної теми «Інституціоналізація соціально-економічної діяльності в умовах трансформації економіки» на 2017-2021 рр. – науковий керівник – д. е. н., професор Горняк О. В.

З 1996 року кожні два роки на кафедрі проводяться міжнародні науково-практичні конференції, у яких беруть участь від 60 до 100 учасників із вишів України та інших країн (Франція, Польща, Білорусь, Росія). Тематика конференції пов’язана з напрямами наукових досліджень кафедри. Викладачі кафедри декілька десятиліть досліджують процеси інституціоналізації у трансформаційних економіках, особливості формування сучасних інституцій у різних сферах економічної діяльності і на різних рівнях економіки.

 • ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічні пріоритети соціально-економічного розвитку в умовах інституційних перетворень глобального середовища»

 • VIII Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічні пріоритети соціально-економічного розвитку в умовах інституційних перетворень глобального середовища»

  28–29 вересня 2018 року

  На базі кафедри економіки та підприємництва Одеського національного університету імені І.І. Мечникова пройшла VIII Міжнародна науково-практична конференція на тему «Стратегічні пріоритети соціально-економічного розвитку в умовах інституційних перетворень глобального середовища».

  Інформаційний лист

  Матеріали конференції

 • VIІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічні пріоритети соціально-економічного розвитку в умовах інституційних перетворень глобального середовища»

  22-24 вересня 2016 року, м. Одеса

  З 1996 року кожні два роки на кафедрі проводяться міжнародні науково-практичні конференції, у яких беруть участь від 60 до 100 учасників із вишів України та інших країн (Франція, Польща, Білорусь, Росія). Тематика конференції пов’язана з напрямами наукових досліджень кафедри. Викладачі кафедри декілька десятиліть досліджують процеси інституціоналізації у трансформаційних економіках, особливості формування сучасних інституцій у різних сферах економічної діяльності і на різних рівнях економіки.
   
  • VI Міжнародна науково-практична конференція «Ринкові, державні та корпоративні структури в умовах глобальних трансформацій» 25–27 вересня 2014 року, м. Одеса
  • V науково-практична конференція “Фірма та ринок в умовах інституціоналізації економічного розвитку” 27 - 29 вересня 2012 року Остання міжнародна науково-практична конференція відбулася 22-24 вересня 2016 р.
  • VІI Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічні пріоритети соціально-економічного розвитку в умовах інституційних перетворень глобального середовища» 22-24 вересня 2016 року, м. Одеса
   
   
 • VI Міжнародна науково-практична конференція «Ринкові, державні та корпоративні структури в умовах глобальних трансформацій»

  25–27 вересня 2014 року, м. Одеса

  Міністерство освіти і науки України

  Одеський національний університет імені І.І. Мечникова Інститут математики, економіки і механіки Кафедра економічної теорії та історії економічної думки

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

  Херсонський державний технічний університет

  Регіональний фонд підтримки підприємництва в Одеській області

  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Polska

  VI Міжнародна науково-практична конференція «Ринкові, державні та корпоративні структури в умовах глобальних трансформацій» 25–27 вересня 2014 року, м. Одеса

  Шановні науковці, викладачі ВНЗ, аспіранти, представники бізнесу, урядових та громадських структур! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції «Ринкові, державні та корпоративні структури в умовах глобальних трансформацій», яка відбудеться 25–27 вересня 2014 року на базі кафедри економічної теорії та історії економічної думки Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

  Організаційний комітет конференції: Голова організаційного комітету: Горняк Ольга Василівна - д.е.н., професор, завідувач кафедрою економічної теорії та історії економічної думки Одеського національного університету імені І.І. Мечникова Члени організаційного комітету: Доленко Леонід Харлампійович – к.е.н., доцент кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Одеського національного університету імені І.І. Мечникова Ігнатюк Анжела Іванівна – д.е.н., професор, заступник декана економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченко Ломачинська Ірина Анатоліївна – к.е.н., доцент, заступник директора ІМЕМ Одеського національного університету імені І.І. Мечникова Якубовський Сергій Олексійович – д.е.н., професор, завідувач кафедрою світового господарства і міжнародних економічних відносин Одеського національного університету імені І.І. Мечникова Крючкова Наталія Михайлівна – к.е.н., доцент, заступник директора ІМЕМ Одеського національного університету імені І.І. Мечникова Маслов Юрій Костянтинович – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики і банківської діяльності Одеської обласної ради Jan Chempas – professor of the Department of investments and real estate of University of Economics in Kafowice, Polаnd

  На конференцію приймаються матеріали викладачів ВНЗ, науковців науково-дослідних установ, аспірантів, магістрантів, представників органів державного і місцевого самоврядування, підприємств, фінансових установ, фахівців, які мають науково-практичні інтереси за тематикою конференції. До публікації приймаються наукові матеріали, які раніше не друкувалися.

  Від оргкомітету обов’язково має надійти підтвердження про отримання і прийняття матеріалів до публікації протягом 2-3 днів після відправки матеріалів.

  На конференції планується обговорення за такими науковими напрямами:

  1. Розвиток ринкових структур в умовах трансформаційних зрушень.
  2. Державні інституції та їх роль у трансформаційних процесах і забезпеченні економічної безпеки країни.
  3. Корпоративні структури в системі сучасних конкурентних відносин.
  4. Фінансові механізми сучасного економічного розвитку.
  5. Регіональна економіка та муніципально-приватне партнерство.
  6. Глобальний економічний простір функціонування та розвитку ринкових, державних та корпоративних структур.

  Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

  Форма участі: особиста або дистанційна.

  Детальний регламент роботи конференції буде оприлюднений до 15 вересня. Тези будуть надруковані в збірнику наукових праць і видані учасникам конференції до початку її роботи.

  Структура та вимоги до оформлення тез: Обсяг тез: 3-5 сторінок (включно); Текстовий редактор: Microsoft Word; Параметри сторінки – А4; Поля зверху, знизу, справа, зліва – 2 см; Шрифт – Times New Roman. Розмір шрифту – 14 пт; Міжрядковий інтервал – полуторний; Абзацний відступ – 1,25 см. Тези, що не відповідають вимогам оформлення, не будуть прийняті до друку.

  Зразок оформлення тез доповіді:

  Секція: Фінансові механізми сучасного економічного розвитку.

  Колоколіч О.Т. аспірант кафедри менеджменту Одеського національного університету імені І.І. Мечникова м. Одеса, Україна

  ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ РИНКІВ ПАРТНЕРСТВА

  Література: 1. Гончарук А. Новий підхід до управління ефективністю у промисловості України / Гончарук А. // Економіка України. – 2006. – № 11. – С. 36-46.

  Сподіваємося на вашу участь у конференції!

  Контактна інформація Телефон для довідок: +38 (095) 314-96-13 Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • V науково-практична конференція “Фірма та ринок в умовах інституціоналізації економічного розвитку”

  27 - 29 вересня 2012 року

  ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

  Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі V науково-практичної конференції

  Фірма та ринок в умовах інституціоналізації економічного розвитку

  Конференція відбудеться 27-29 вересня 2012 року в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова

  Адреса: м. Одеса, вул. Дворянська, 2 ауд. 69

  До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вузів, працівники бізнесу і урядових та громадянських структур, студенти, аспіранти.

  На конференції планується робота

  таких секцій:

  1. Підприємство в трансформаційній економіці
  2. Формування галузевихринкових структур
  3. Інституційні трансформації фінансових механізмів економічного розвитку України
  4. Трансформація інституцій ринкових структур та регіональної промислової політики в умовах світової фінансової глобалізації
  5. Вплив міжнародних інституцій на трансформаційні процеси в Україні.

  Оформлення тез у відповідності з вимогами, які додаються. Тези будуть опубліковані до початку роботи конференції та видані учасникам конференції.Тези, що невідповідають вимогам оформлення, не будуть прийняті до друку.

  За результатами доповіді є можливість опублікувати наукову статтю, яку можна надіслати пізніше або передати до оргкомітету безпосередньо під час конференції. Статті будуть опубліковані після закінчення роботи конференції у науковому фаховому виданні “Вісник Одеського національного університету. Економіка”. До статті необхідно додати рецензію доктора економічних наук (для аспірантів, асистентів, кандидатів наук).

  Організаційний комітет:

  Горняк Ольга Василівна - д.е.н., професор, зав. кафедрою економічної теорії та історії економічної думки

  Доленко Леонід Харлампійович - к.е.н., доцент

  Ломачинська Ірина Анатоліївна - к.е.н., доцент

  Крючкова Наталія Михайлівна - к.е.н., доцент

  Адреса організаційного комітету:

  вул. Дворянська, 2, м. Одеса, Україна, 65026

  ОНУ імені І.І. Мечникова, ауд. 69, кафедра економічної теорії та історії економічної думки

  Їхати до оргкомітету від залізничного вокзалу маршрутними таксі № 145; 146; 195; 221; 242 до зупинки вул. Щепкіна (Єлісаветинська)

  Контактний телефон:

  Тел.: (048) 723-54-18, (048) 731-77-62, (048) 746-21-88; 067 5186341; 093 4849703;

  Тел. факс: (048) 731-77-62

  E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Скачати Матеріали конференції

  Скачати Тези конференції

З 2006 р. викладачі кафедри організували випуск наукового журналу «Вісник Одеського національного університету. Економіка», який з 2014 р. включений до переліку наукових фахових видань України з економіки.

epf kaf ep

Редакційна колегія випуску 


З 2015 р. журнал включено до міжнародної науко метричної бази Index Copernicus: ICV 2015: 29.18

Впродовж трьох років – 2017 р., 2018 р., 2019 р.  – кафедра економіки та підприємництва проводила в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія».

epf kaf ep1  epf kaf ep2

 • ОЛІМПІАДА 2017

  5-7 квітня 2017 року на базі кафедри економічної теорії та історії економічної думки Одеського національного університету імені І.І. Мечникова було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія» (наказ Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 р. № 1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році»).
  Відкриваючи урочисте засідання Олімпіади, директор Інститут математики, економіки та механіки Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, професор Круглов Віктор Євгенович привітав від усього колективу Учасників Олімпіади та шановних гостей. Акцентуючи увагу на тому, що участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади – це вже перемога, побажав учасникам подальших успіхів та досягнень.
  foto0
   
  В Олімпіаді прийняли 70 Учасників з 37 вузів України з таких міст як Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Львів, Чернівці, Луцьк, Полтава, Івано-Франківськ, Тернопіль, Одеса, Донецьк, Дніпро, Ірпінь, Суми, Харків, Мелітополь. Проведення програмних заходів Олімпіади відбувалось за участі голови організаційного комітету, голови та членів журі, апеляційної комісії, у складі яких працювали висококваліфіковані спеціалісти, професори та доценти з 18 ВНЗ з різних регіонів України.
  Голова оргкомітету Олімпіади – Іваниця Володимир Олексійович – доктор біологічних наук, професор, Заслужений діяч проректор з наукової роботи Одеського національного університету імені І І. Мечникова.
  foto1
   
  Голова журі Олімпіади – Горняк Ольга Василівна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної теорії та історії економічної думки Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.
  foto2
   
  Голова апеляційної комісії Олімпіади – Гражевська Надія Іванівна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної теорії, мікро- та макроекономіки Київського національного університету імені Тараса Шевченко.
  foto3
   
  Олімпіада проводилася в три тури, що передбачало виконання розрахункових, тестових і творчих завдань з основних тем загальної економічної теорії, мікро- та макроекономіки. Форма проведення – письмова. Максимальна кількість балів за розрахункові, тестові, творчі завдання – 250.
  6 квітня – Тестування (50 балів) та Письмове завдання творчого характеру (100 балів)
  7 квітня в конференц-залі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова відбулось урочисте оголошення підсумків Олімпіади та нагородження Учасників і призерів.
  Згідно з отриманими результатами журі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія» прийняло рішення визнати переможцями:
  Диплом І ступеня
  ГРАНЬКО РОМАН СЕРГІЙОВИЧ Київський національний університет імені Тараса Шевченка (218 балів)
   
  Диплом ІІ ступеня
  НЕВІНЧАНА НАТАЛІЯ ВІТАЛІЇВНА Київський національний університет імені Тараса Шевченка (209 балів)
  ЗАЯЦЬ ЕДУАРД ЛЕОНІДОВИЧ Одеський національний економічний університет (185 балів)
   
  Диплом ІІІ ступеня
  ГОЛОВІНА ВЕРОНІКА ВІКТОРІВНА Національний університет харчових технологій (171 бал)
  КЕСАРЬ ЯНА ПЕТРІВНА Одеський національний університет імені І.І. Мечникова (171 бал)
  КОНЮХ ІВАННА МИХАЙЛІВНА Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (170 балів)
  МАЛИШІВСЬКИЙ ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника» (166 балів)
   
  Учасники, які посіли ІV-VІ місця, були нагороджені Грамотами Оргкомітету Олімпіади.
   
  Учасники також отримали Грамоти за оригінальне вирішення творчого завдання:
  • Толок Т.С. – Сумський державний університет
  • Щербак Ю.М. – Національний університет харчових технологій
  • Жук Н.О. – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  • Капліна С.І. – ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»
  • Десюк М.Б. – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  • Лесюк С.М. – Львівський національний аграрний університет
  Всі Учасники отримали Сертифікати Учасника ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія» від Оргкомітету.
   
  Протягом Олімпіади студенти-учасники продемонстрували свої базові знання, набуті навички та вміння, науковий потенціал та економічне мислення. Олімпіада також стала чудовою можливістю для спілкування та налагодження дружніх зв’язків студентів та викладачів з різних ВНЗ України.
  Організаційний комітет олімпіади висловлює щиру подяку Учасникам, науковим керівникам, членам журі, керівництву вищих навчальних закладів за співпрацю у підготовці та проведенні програмних заходів ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія».
   
   

   

   
 • ОЛІМПІАДА 2018

  З 28 по 30 березня 2018 року в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія».

  В олімпіаді прийняли участь студенти 1-4 курсів, які стали переможцями І етапу Олімпіади, що проводився у вищих навчальних закладах України, в яких вони навчаються. Були присутні 61 учасник з 37 вузів України з таких міст як Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ,  Полтава, Вінниця, Тернопіль, Одеса, Дніпро, Суми, Житомир, Умань.

  До складу організаційного комітету, журі, апеляційної комісії були залучені висококваліфіковані спеціалісти, професори та доценти з 19 ВНЗ з різних регіонів України.

  Склад журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія» 

  Олімпіада проводилася в три тури, що передбачало виконання розрахункових, тестових і творчих завдань з основних тем загальної економічної теорії, мікро- та макроекономіки. Форма проведення – письмова. Максимальна кількість балів за розрахункові, тестові, творчі завдання – 180.

   

  28 березня  – Розрахункові завдання

  29 березня – Тестові завдання

  29 березня – Творчі завдання

  30 березня в конференц-залі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова відбулось урочисте оголошення підсумків Олімпіади та нагородження Учасників і призерів.

  Згідно з отриманими результатами журі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія» прийняло рішення визнати переможцями: 

  диплом І ступеня

  БАГРІНЦЕВ ІГОР АНДРІЙОВИЧ – Київський національний університет імені Тараса Шевченко

  ІІ ступеня

  ГРАНЬКО РОМАН СЕРГІЙОВИЧ – Київський національний університет імені Тараса Шевченко

  ПОСТЕРНАК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ – Львівський національний університет імені Івана Франка

  МАЛИШІВСЬКИЙ ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ – ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

  ІІІ ступеня

  КЕСАРЬ ЯНА  ПЕТРІВНА – Одеський національний університет імені І.І. Мечникова

  ЗАЯЦЬ ЕДУАРД ЛЕОНІДОВИЧ – Одеський національний економічний університет

  ТИМЧУК АНДРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  Учасники, які посіли ІV-VІ місця, були нагороджені Грамотами Оргкомітету Олімпіади

   19 учасників отримали Грамоти  оргкомітету за творчий підхід у розв’язанні задач з мікро- та макроекономіки, за оригінальність та нестандартність написання творчого завдання, за ґрунтовні знання економічної теорії, за оригінальність визначення і критичний підхід до існуючих концепцій, за креативність, за уміння застосовувати сучасні математичні методи, до аналізу економічних процесів.

  Всі Учасники отримали Сертифікати Учасника ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія» від Оргкомітету. 

  Учасники Олімпіади продемонстрували високий рівень знань, набуті навички та вміння, науковий потенціал та економічне мислення. Олімпіада також стала чудовою можливістю для спілкування та налагодження дружніх зв’язків студентів та викладачів з різних ВНЗ України.

  Організаційний комітет олімпіади висловлює щиру подяку Учасникам, науковим керівникам, членам журі, керівництву вищих навчальних закладів за співпрацю у підготовці та проведенні програмних заходів ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія».

  РЕЗУЛЬТАТИ ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія»

   

  Аналіз основних помилок і недоліків

   

   

   

   
 • ОЛІМПІАДА 2019

  Запрошуємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з Економічної теорії на ІІ етап, який відбудеться з 22 по 24 квітня 2019 року в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова.

  • 22 квітня – заїзд, реєстрація, поселення, урочисте відкриття, письмове завдання розрахункового характеру з дисципліни «Економічна теорія».
  • 23 квітня – тестування та письмове завдання творчого характеру з навчальної дисципліни «Економічна теорія».
  • 24 квітня – підведення підсумків, від’їзд учасників Олімпіади.

  Оригінал Анкети (додаток №2  Положення про ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади) учасники надсилають на поштову адресу: 65082, м. Одеса, вул. Дворянська, 2, ОНУ імені І.І. Мечникова (з позначкою «Олімпіада «Економічна теорія»)  та реєструються  http://cutt.us/qazkM (або надсилають снанкопію Анкети на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до 15 березня 2019 року.   

  Контакти:

  Поштова адреса: 65082, м. Одеса, вул. Дворянська, 2, ОНУ імені І.І. Мечникова (з позначкою «Олімпіада «Економічна теорія»). Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Економіко-правовий факультет, кафедра економіки та підприємництва – 048 7235418;

  У разі приїзду разом з учасниками Олімпіади супроводжуючих із ЗВО просимо в заявці це обов’язково вказати.     Про програму проведення Олімпіади, вартість проживання й харчування учасників буде повідомлено в інформаційному листі після закриття реєстрації учасників.

  Приклади завдань попередніх років:

  2008 рік: http://onu.edu.ua/uk/structure/faculty/epf/theor-ecomon/sc-work/olimpiada-2018 2007 рік: http://onu.edu.ua/uk/science/stud-science/olympiad/4056-olimpiada-2017

   

   

Щорічно на кафедрі проводиться звітня конференція професорсько-викладацького складу (листопад-грудень поточного року).

Студенти спеціальності «Економіка» беруть активну участь у науковій роботі, зокрема у міжнародних і всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, конференціях, семінарах, відвідують лекції науковців і практиків – фахівців в галузі економіки.

 • Наукова студентська робота

  Щорічно в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова кафедрою економіки та підприємництва проводиться звітна наукова студентська конференція (керівник – старший викладач Пугачова Наталья Миколаївна), в якій беруть участь більшість студентів спеціальності, І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія», інші заходи.

  stud conf epf ecopidpr1

  Програма студентської конференції – 2016

  Програма студентської конференції – 2017

  Програма студентської конференції – 2018

  Програма студентської конференції – 2019

  Публікації студентів під керівництвом викладачів кафедри

  stud conf epf ecopidpr2 stud conf epf ecopidpr3 stud conf epf ecopidpr4

  Про монетарну політику, систему гарантування банківських вкладів і валютне регулювання в Україні, історію гривні до сучасних грошей – з перших вуст від фахівців НБУ, ФГВФО, НАБ, Visa – Дні фінансової грамотності 2017

  photo concurs econom

  У 2017 р. команда студентів ОНУ імені І.І. Мечникова за участю студентки напряму підготовки «Економічна теорія» (Вікторія Бальошенко) стали переможцями Всеукраїнського фіналу щорічного всесвітнього конкурсу фінансово-інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge 2017» та взяли учать у регіональному фіналі у Празі в квітні 2017 року, де успішно змагалися зі студентськими командами з Європи, Близького Сходу й Африки (керівник – Бичкова Наталія Володимирівна).

  stud conf epf ecopidpr5

  Яна Кесарь – студентка 2 курсу напряму підготовки «Економічна теорія» - у 2017 р. отримала Диплом ІІІ ступеню на Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Економічна теорія»

  stud conf epf ecopidpr6 stud conf epf ecopidpr7

  Лекція керуючого директора Dragon Capital, члена ради директорів CFA Андрія Безп'ятова про роль CFA у сучасній кар’єрі в галузі економіки, інвестицій та фінансів, а також про сучасні тенденції світового ринку капіталу.

  stud conf epf ecopidpr8 stud conf epf ecopidpr9

  У квітні 2018 р. студентка 3-го курсу напряму підготовки «Економічна теорія» Кесарь Яна отримала Диплом ІІІ ступеню на Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Економічна теорія», а Карина Варлига – Диплом IV ступеню.

  stud conf epf ecopidpr10 stud conf epf ecopidpr11

  Відкриті лекції спікерів НБУ: Відякіна Михайла Миколайовича (Департамент стратегії та реформування) – про менеджмент змін та Степанюка Євгена Віталійовича (Департамент стратегії та реформування) – про реформу фінансового сектору –

  День фінансової грамотності 2018

  stud conf epf ecopidpr12

  Яна Кесарь – студентка 3 курсу напряму підготовки «Економічна теорія» - Диплом ІІІ ступеню у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Економіка та економічна політика» за роботу «Розвиток іноземного банківництва в Україні» (науковий керівник – Ломачинська Ірина Анатоліївна)

  stud conf epf ecopidpr13 stud conf epf ecopidpr14

  Студентки 3 курсу «Економічна теорія» Яна Кесарь, Олександра Кащенко, Каріна Варлига  у фіналі національного кейс-чемпіонату Tax your Brains 2018 від компанії Deloitte Ukraine (консультанти – Ломачинська Ірина Анатоліївна, Давидович Ілля)

  stud conf epf ecopidpr15

  Каріна і Заріна Подірак (4 курс напряму підготовки «Економічна теорія») у складі команди студентів ОНУ імені І.І. Мечникова серед найкращих всеукраїнського конкурсу фінансово-інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge 2018» (керівник – Бичкова Наталія Володимирівна).

  stud conf epf ecopidpr16 stud conf epf ecopidpr17stud conf epf ecopidpr18stud conf epf ecopidpr19

  Яна Кесарь, Каріна Варлига, Олександра Кащенко, Ілля Давидович – ІІІ місце у національному кейс-чемпіонаті від Національного банку України «НБУ: Врятуй 2118 рік» (консультанти – Ломачинська Ірина Анатоліївна, Скороход Ірина Петрівна)

  Яна Кесарь (4 курс напряму підготовки «Економічна теорія») – стипендіатка академічної стипендії Президента України (Наказ МОН №1054 від 3.10.2018) за наукові та освітні досягнення.

  Бажаємо нашим студентам подальшого успіху, нонових здобутків, великих звершень!

   

epf kaf ep3

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top