Вступне слово

Дорогі друзі!

Вітаю Вас на сайті кафедри адміністративного та господарського права.

Кафедра була створена 12 листопада 1997 року та називалася «кафедра адміністративного і підприємницького права». 6 липня 2004 року кафедра була перейменована в кафедру адміністративного та господарського права.

Кафедра була однією із перших трьох кафедр факультету і стала системно утворюючим фактором будівництва і подальшого розвитку економіко-правового факультету в університеті.

За часи існування кафедри головними характеристиками її діяльності були високий професіоналізм, наукова та освітня компетентність, інноваційний стиль роботи.

Професорсько-викладацький склад кафедри має високий рівень науково-теоретичної й практичної підготовки, а також здійснює педагогічну діяльності із студентами на основі впровадження сучасних технологій для досягнення високих результатів.

Кафедра готує кадри вищої кваліфікації за допомогою аспірантури. Професорсько-викладацький склад кафедри постійно поповнюється кращими випускниками цієї спеціальності, які пройшли навчання в аспірантурі та захист дисертацій.

На цьому сайті Ви знайдете інформацію про кафедру адміністративного та господарського права, познайомитеся з професорсько-викладацьким складом кафедри, науковою діяльністю викладачів, аспірантів і студентів спеціальності «правознавство».

У кожної професії є свій список вимог, які вона пред’являє людині, що вирішила нею зайнятися. Це, по суті, психологічний портрет професії, який складається з переліку здібностей і психологічних якостей, необхідних для її успішного освоєння. Без наявності цих якостей особі, яка мріє стати юристом, досягнути успіхів в обраному напрямку буде набагато важче. Тому бажаю Вам зробити у своєму житті правильний та усвідомлений вибір майбутньої професії!
 
З повагою,
завідувач кафедри адміністративного та господарського права,
доктор юридичних наук, професор Миколенко Олександр Іванович

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top