Курси «Центр мовної підготовки та мовної сертифікації»

Оголошується набір слухачів на 2021 рік (осінній семестр)

Початок занять –23 вересня 2021

1.  Навчання на курсах іноземних мов: англійська, німецька, іспанська, французька, болгарська з можливістю скласти іспит для отримання сертифіката, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою.
  2. Іспит на визначення рівня знань з іноземної мови (з отриманням сертифіката).
    • Дата тестування: 20.09.2021
    • Вартість – 1500 грн.

Дати тестувань  ( осінній семестр 2021- 2022 навчального року):

20. 09. 2021р.   (триває реєстрація)

04.11.2021 р.

27.12.2021 р.

Рівні: початковий, середній, рубіжний, просунутий

Загальноєвпропейська система: А1, А2, В1, В2 Англійська для професорсько-викладацького складу (English for Academics)

Корпоративні клієнти

Інформація з'явиться найближчим часом

Курси Центру мовної підготовки та мовної сертифікації створено з метою реалізації статутних положень Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. Завданням центру є надання можливості вивчати англійську, німецьку, французьку, іспанську та болгарську мови (шість рівнів володіння мовою: з початкового до просунутого); сприяння задоволенню потреб здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників Одеського національного університету імені І. І. Мечникова та викладачів закладів вищої освіти міста у високоякісній мовній освіті; підготовка до складання іспитів з англійської, німецької, французької, іспанської та болгарської мов у Центрі мовної підготовки та мовної сертифікації, підготовка до складання міжнародних іспитів з мови.

Робота центру

Навчальні групи формуються двічі на рік (осінній та весняний семестри). Тривалість навчання 3 місяці.
*Робота центру, за наявності слухачів, можлива в зимовий та літній періоди.

Напрями роботи:

• викладання іноземних мов з наданням відповідних сертифікатів (починаючи з рівня B2)
  • сертифікація рівня знань з іноземних мов за резльтатами іспитів
  • підготовка до міжнародних іспитів
  • підготовка з іноземної мови для вступних випробувань до магістратури (початок: березень 2021 р.)

Іноземні мови, що пропонуються для вивчення:

• англійська
  • іспанська
  • німецька
  • французька
  • болгарська

Переваги курсів Центру мовної підготовки та мовної сертифікації:

• зручна локація курсів (Французький бульвар 24/26 (Гуманітарний корпус); Дворянська, 2 (Головний корпус ОНУ імені І. І. Мечникова));
  • поєднання традиційних і сучасних методів навчання;
  • заняття проводять викладачі, що мають відповідний науковий ступінь та міжнародні сертифікати;
  • надання сертифікатів, що підтверджують певний рівень володіння іноземною мовою;
  • ефективна методика навчання, індивідуальний підхід, адаптація програми навчання до потреб слухачів.

Умови вступу та навчання

Для зарахування на мовний курс слухачі повинні надати документи (заява, копія паспорта, ідентифікаційний код) та укласти договір.

Заява на зарахування до Центру мовної підготовки та мовної сертифікації ОНУ імені І.І. Мечникова

Слухачі проходять безкоштовне тестування для встановлення рівня володіння іноземною мовою. Після закінчення курсу слухачі мають можливість скласти іспит з іноземної мови. У разі успішного складання іспиту слухачі отримують Сертифікат, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою (Рівень B2).

Навчальний процес:

• групи (до 12 осіб) формують відповідно до рівня знань;
  • заняття відбуваються в аудиторіях ОНУ імені І. І. Мечникова або он-лайн;
  • пропонується гнучкий розклад занять;

За довідками звертатися до Онищук Ірини Юріївни
Адреса: Бульвар Французький, 24/26,
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
новий аудиторний корпус, 1-й поверх, ауд. 103

Телефон: +38 (067) 7149303 (+Viber; + Telegram)

Реквізити Центру

Отримувач: ОНУ імені І.І.Мечникова
р-рах. UA918201720313221002201001297
Банк: Держказначейська служба
України м.Київ
МФО 820172, код ОКПО 02071091.

Призначення платежу:
оплата ( навчання / іспиту)
на курсах “Центр мовної підготовки
та мовної сертифікації”.