Вітання завідуючого

kuznetsov2

Шановні друзі та колеги!

Я радий Вас вітати на сторінці кафедри менеджменту та інновацій.

Кафедра менеджменту та інновацій (до 1 вересня 2018 року - економіки та управління) створена в 1997 році і була однією із перших чотирьох кафедр економіко-правового факультету. За часи існування кафедра перетворилася на системний фактор будівництва і подальшого розвитку економіко-правового факультету і університету в цілому з напрямку менеджмент освіти. Наразі кафедра менеджменту та інновацій є випускаючою для спеціальності «менеджмент».

Головними характеристиками діяльності кафедри завжди були високий професіоналізм, наукова та освітня компетентність, інноваційний стиль роботи.

Професорсько-викладацький склад кафедри постійно поповнюється кращими випускниками, які пройшли навчання в аспірантурі та захистили дисертації. Вчителі та учні працюють разом, забезпечують наукову спадкоємність і утворюють єдиний колектив зі стабільно високими результатами діяльності.

Особлива наша гордість – це випускники та їхні кар’єрні досягнення в системі професійної управлінської та економічної діяльності не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

На нашій сторінці Ви знайдете інформацію про кафедру менеджменту та інновацій, зможете ознайомитися з професорсько-викладацьким складом, науковою діяльністю викладачів, аспірантів і студентів спеціальності «менеджмент», а також пріоритетами навчально-методичної роботи.

Хочу побажати Вам, дорогі друзі, здоров’я, щоб бути щасливими, натхнення, щоб бути професійними, завжди робити правильний вибір і отримувати задоволення від справи, якою займаєтесь!


З повагою,
завідувач кафедри менеджменту та інновацій,
доктор економічних наук, професор
Кузнєцов Едуард Анатолійович

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top