Психологічна служба

Інформація оновлена 29.12.2015

Психологічна служба

Одеського національного університету імені І. І. Мечникова

 
Ласкаво просимо на офіційну сторінку психологічної служби ОНУ. 
 
Якщо Ви зіткнулися з труднощами в навчанні, Вам складно адаптуватися в новому колективі, Ви невпевнені в собі і відчуваєте труднощі у спілкуванні з батьками, викладачами або друзями, маєте бажання розібратися у своїх проблемах – ми чекаємо Вас в Психологічній службі.
 
Психологічна служба працює для студентів, викладачів, співробітників кафедр, служб, відділів і лабораторій університету. 
 
Основною метою діяльності служби є психологічне забезпечення та підвищення ефективності навчального і наукового процесу, захист психічного здоров'я і соціального благополуччя студентів і співробітників університету. 

Служба проводить:

Ми надаємо допомогу в навчанні здоровому способу життя, підтримці психічного та фізичного здоров'я, підвищення психологічної культури, стресостійкості студентів в сфері навчання і міжособистісного спілкування, а так само, допомоги у створенні сприятливого мікроклімату, подоланні конфліктів у студентських групах та педагогічних колективах
 
До нас можна звернутися за адресою: м. Одеса, вул. Довженка, 5а (гуртожиток №5) або написати на електронну пошту: psihoservice@ukr.net

Години прийому: 

Понеділок: 13.00-17.00
Вівторок: 12.00-16.00
Середа:. 13.00-17.00
Четвер: методичний день.
П'ятниця: 13.00-17.00
НАГОРУ