Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Організація забезпечення доступу до освітніх програм особам з особливими фізичними потребами в ОНУ здійснюється згідно «Закону України про вищу освіту» та «Статуту ОНУ». Університет створює можливості для навчання осіб з особливими освітніми потребами, якщо їм не протипоказане навчання за обраною спеціальністю. Для реалізації соціальної моделі освіти осіб з особливими потребами в ОНУ впроваджено інтеграційні моделі навчання та створено діючу модель супроводу процесу навчання таких осіб та їх інтеграції у суспільство. В академічних групах (на курсах), де навчаються особи з особливими фізичними потребами, заняття організовуються лише на першому поверсі (гуманітарний корпус, корпуси біологічного, геолого-географічного, фізичного та хімічного факультетів). Приміщення гуманітарного та новогуманітарного (введено в експлуатацію у 2012 році) обладнані ліфтами. В даних корпусах розташовані філіали наукової бібліотеки ОНУ, де крім читальних залів та абонементу літератури розташовані комп’ютерні класи з доступом до мережі Internet та репозитарій бібліотеки.

З метою покращення доступності будівель для осіб з особливими потребами передбачено допомогу студентами-волонтерами. Психологічну підтримку здобувачів із особливими потребами здійснює Психологічна служба.

Якщо здобувачі вищої освіти з особливими фізичними потребами не можуть щоденно відвідувати навчальні заняття, за рішенням Вченої ради факультету вони мають змогу навчатись за індивідуальним графіком (за наявності відповідних документів).

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top