Круглий стіл «На захисті революції»

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ І. І. МЕЧНИКОВА
Факультет історії та філософії
Кафедра історії України
Відділ історії козацтва на півдні України НДІК ІІУ НАН України

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі круглого столу «На захисті революції», присвяченого 100-річчю Української революції та 100-річчю Українського війська. Для участі в роботі круглого столу запрошуються студенти.

Круглий стіл відбудеться 15 березня 2018 р. в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова на базі історичного факультету.
Початок роботи круглого столу о 12.00. Реєстрація – 12.00 – 12.30
Заявки на участь у роботі круглого столу та матеріали виступу приймаються до 1 березня 2018 р.
Робочі мови конференції: українська, англійська.
За результатами роботи круглого столу планується публікація матеріалів доповідей у окремою збіркою.

Вимоги до публікацій:

Матеріали виступів направляти на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в текстовому редакторі WORD (шрифт 14, Times New Roman, інтервал 1,5). Поля: верхнє - 20, нижнє - 20, ліве - 20, праве - 20. Сторінки не нумерувати. У правому верхньому куті: прізвище й ініціали – великими літерами; місце навчання. Назва – по центру, великими літерами. Перелік літератури надається наприкінці статті у порядку згадування. Посилання наводяться у тексті у квадратних дужках. Обсяг матеріалу представленого для публікації повинен бути не більше 3 сторінок.
Для студентів необхідно подати рецензію наукового керівника.
Матеріали, які будуть надіслані без дотримання вимог та пізніше встановленого строку не приймаються до друку.
Організаційний комітет бере на себе витрати щодо публікації матеріалів круглого столу.

Учасники конференції повинні до 1 березня 2018 року відправити на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:
1) заявку на участь у круглому столі (зразок додається),
2) матеріали для публікації

СКЛАД ОРГКОМІТЕТУ:

1. Кушнір В’ячеслав Григорович - д.і.н., проф., декан факультету історії та філософії ОНУ імені І. І. Мечникова.
2. Бачинська Олена Анатоліївна - д.і.н., проф., зав. кафедри історії України, завідувач Відділу історії козацтва на півдні України НДІК ІІУ НАН України (співголова оргкомітету).
3. Вінцковський Тарас Степанович - д.і.н., професор кафедри історії України ОНУ імені І. І. Мечникова.
4. Гончарук Тарас Григорович - д.і.н., професор кафедри історії України ОНУ імені І. І. Мечникова.
5. Петрова Наталія Олександрівна – к.і.н., доц., заступник декана декан факультету історії та філософії з наукової та виховної роботи ОНУ імені І. І. Мечникова.
6. Гуцалюк О. Б. – отаман Чорноморського Гайдамацького з’єднання, співробітник Відділу історії козацтва на півдні України НДІК ІІУ НАН України

З питань організації круглого столу звертатися до:

Громович Уляни Олександрівни :
Контактний телефон: 0969529036.

Зразок оформлення заявки

Прошу включити в програму та у збірник матеріалів круглого столу доповідь:

1. Прізвище, ім’я, по-батькові автора.
2. Місце навчання.
3. Тема доповіді.
4. Поштова адреса, контактний телефон, адреса електронної пошти.
5. Прізвище, ім’я, по-батькові наукового керівника.
6. Місце роботи, посада, науковий ступінь, вчене звання наукового керівника.
7. Контактний телефон та адреса електронної пошти наукового керівника.