Культура та спорт

Культурно-просвітницькі заходи у 2020 році

Викладачами факультету у 2020 році було проведено низку екскурсій - офлайн та онлайн:

  • меморіал “Куяльницький (Сотниківський) цвинтар” для студентів другого та першого курсу спеціальності, 2-го курсу заочного відділення “Історія і археологія” – червень, вересень 2020 (47 студентів, О.А.Бачинська, В.М.Полторак),
  • проведена екскурсія до Наукової бібліотеки університету для ознайомлення з картографічними фондами – вересень 2020 (15 студентів, О.А.Бачинська),
  • Проведена віртуальна екскурсія в травні для учасників «Хаджибейських читань» (6 студентів, В.Полторак),
  • ст. викл. Родян М. В. відвідувала офлайн зі студентами екскурсію до ОННБ (13.10.2020р.),
  • запис до Бібліотеки ОНУ (29.09.20р.),
  • Ботанічний сад ОНУ – студенти 1 курсу (22.09.20р.) та 2-3-4 курсів (25.09.2020р.)

У 2020 році культурно-масова робота на факультеті була спрямована на підвищення патріотичної самосвідомості студентів (доц. Петрова Н. О.):

  • проведено віртуальну кураторську годину до Дня української мови та писемності;
  • до Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні було проведено низку заходів за участі студентів 1-2 курсів, кураторську годину у форматі Години науковця в ОННБ та спільно з Обласною бібліотекою для юнацтва імені В.Маяковського (26, 28 листопада).

Студенти брали активну участь в спільних заходах НЕСТ кафедри археології та етнології України факультету історії та філософії ОНУ імені Мечникова та Одеської національної бібліотеки з Одеськім ім.А.Міцкевича відділенням Спілки Поляків в Україні. Взяли участь в підготовці та проведенні двох лекцій у рамках проєкту «Зустрічі з Історією», що реалізується за підтримки Канцелярії Прем’єр міністра Польщі та товариства „Wspólnota Polska”.

В умовах карантину здійснено заходи щодо організації студентської роботи в рамках конференції “Хаджибейські читання” (О.А.Бачинська, березень 2020) та студентського збірника “Українське Порто-Франко” (18 студентів, О.А.Бачинська, Т.Г.Гончарук, грудень 2020).

Участь в Дні першокурсника, проведеного для студентів 1-их курсів всіх спеціальностей факультету (проф. Кушнір В. Г., доц. Петрова Н.О., доц. Синявська О. О., проф. Голубович І. В., ст. викл. Родян М. В., співробітники деканату -вересень 2020 р.).

Допомога в організація виховних заходів, проведених аспірантами у рамках аспірантської педагогічної практики, зокрема, в проведенні віртуальної екскурсії по музеях ОНУ імені І. І. Мечникова для студентів 1 курсу спеціальності Історія та археологія, організованою аспірантками кафедри історії України В.Нікічук та А.Коробчук (О.О.Синявська, он-лайн, листопад 2020).

Участь в проведенні заходу «Всесвітній день філософії в гостях у філософів ОНУ» (проф. Голубович І. В., доц. Бевзюк Н. П., проф. Довгополова О. А., доц. Тихомирова Ф. А., проф. Кушнір В. Г., доц. Петрова Н. О., доц. О.О.Синявська, он-лайн, листопад 2020 р.) Студенти-філософи постійно долучалися до засідань Одеського філософського товариства, Наукового та освітянського центру імені Георгія Флоровського та інших наукових та освітянських заходів кафедри філософії.

Студенти та аспіранти факультету регулярно беруть участь у рекламі та паблік рілейшнз трьох спеціальностей. Підготовка студентів до активної участі у виборі майбутнього місця роботи, як з урахуванням власних бажань, здібностей, так і з урахуванням потреб регіону є вимогою часу та запорукою працевлаштування випускників. Із новацій з профорієнтації можна відзначити розширення рекламного наповнення спеціальності «філософія» в соціальних мережах (Instagram, Facebook, Telegram). Участь у цих заходах сприяє становленню професійної майстерності та вихованню любові та поваги до майбутньої професії.

В перервах карантину студенти 1 та 2 курсів регулярно відвідували вистави в Українському театрі та екскурсії до бібліотек та музеїв міста, а також низку заходів онлайн. Спортивні заходи у 2020 році не планувалися.

Студентське самоврядування

На факультеті працює рада студентського самоврядування. Студенти факультету беруть участь у засіданнях, конференціях, які проводяться адміністрацією факультету та університету. Представник самоврядування та представник студентського профкому э членами Вченої ради факультету.

Культурні заходи

На факультеті для студентів є можливість реалізувати свої творчі здібності в художній самодіяльності (в рамках фольклорно-етнографічного колективу «Джерело» (який існує з 2000 р., керівник доц.Петрова Н.О.) та в рамках інших культурно-мистецьких проектв, в тому числі спільних загальнокафедральних, факультетських та університетських заходах.

Життя студентів насичене екскурсіями до історичних пам’ятних місць, відвідуванням вистав в театрах міста.

Студентська спільнота історичного факультету традиційно бере активну участь у всіх заходах загально університетського рівня, зокрема: Огляді-конкурсі художньої самодіяльності ОНУ «Битва факультетів, в щорічному конкурсі профкому студентів та аспірантів ОНУ “Міс та Містер Досконалість ”, в університетських ярмарках, участь першокурсників в «MechnikovStartFest», щорічному конкурсі вокалістів ОНУ «Пісня року».

Спортивні заходи

Студентська спільнота факультету традиційно бере активну участь у загальноуніверситетській Спартакіаді.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top