-->

Наукова-практична конференція «IX наукові читання пам’яті професора А.І.Уйомова»

22 лютого 2021

Факультет історії та філософії, кафедра філософії

Оголошує

науково-практичну конференцію
«ІХ НАУКОВІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА А. І. УЙОМОВА»
5-7 квітня 2021 року

Передбачається розгляд широкого кола питань, пов’язаних із філософською спадщиною професора А. І. Уйомова, а також інших актуальних питань сучасної філософії.

Серед них:

• А. І. Уйомов – Людина та Філософ.
  • Філософська спадщина професора А. І. Уйомова та сучасна філософія.
  • Параметрична загальна теорія систем А. І. Уйомова та її застосування.
  • Мова тернарного опису й актуальні проблеми сучасної логіки.
  • Науково-методична спадщина професора А. І. Уйомова.
  • Актуальні проблеми взаємодії філософії та релігієзнавства.

Увага! Конференція проводиться у режимі online за допомогою платформи Zoom.

Кожний учасник отримає програму та збірник матеріалів конференції (в електронному (PDF) форматі).

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Умови участі в конференції:

До 29 березня 2021 року необхідно заповнити заявку (форма заявки додається) на участь у конференції та надіслати її разом зі тезами електронною поштою на адресу відповідального секретаря оргкомітету, доцента кафедри філософії Райхерта Костянтина Вільгельмовича: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою «Уйомовські читання-2021».

Вимоги до оформлення тез: не більше 5 сторінок, поля – 2 см, шрифт – Times New Roman, кегль (величина шрифту) – 12, інтервал – 1, відступ абзацу – 1. На початку тез треба вказати прізвище та ініціали автора (авторів) мовою статті (перший рядок), вчений ступень і посаду чи аспірант, докторант (скорочено) – другий рядок, повна назва ВНЗ, повна назва кафедри (наступні 1-3 рядки). Далі – назва матеріалів (великими літерами; рівняння по центру). Список використаних джерел (без повторів) оформлюється в кінці тексту під назвою «Список використаних джерел:». У тексті посилання на джерело позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номеру джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [7, с. 34]. Список використаних джерел оформлюється згідно з ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання».

Для текстів спогадів діють ті ж самі вимоги, що до тез, лише кількість сторінок тексту спогадів не обмежена.

Тези, тексти спогадів і заявки на участь приймаються одним файлом, названим прізвищем автора.

Матеріали читань будуть публікуватися без додаткового редагування. За зміст тексту та помилки в тексті відповідальність несуть автори.

Наша адреса: Україна, м. Одеса, вул. Новосельського 64 (4-й поверх), кафедра філософії, факультет історії та філософії, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова.

Заявка участника

ОРГКОМІТЕТ