Гринько Ольга Сергіївна

кандидат філологічних наук, доцент

ORCID ID

Біографія:

• В 2005 р. закінчила з відзнакою Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «переклад»;
  • З 2006 року працює викладачем кафедри теорії та практики перекладу;
  • В 2014 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Концепти-архетипи в прозі В. Голдінга» (спеціальність 10.02.04 - германські мови) в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова

Навчальна діяльність:

• Практика перекладу
  • Переклад конференцій
  • Соціокультурне варіювання мови в аспекті перекладу
  • Переклад ділового мовлення

Членство в асоціаціях: Українська асоціація перекладачів (UATI)

Сфера наукових зацікавлень: теорія та практика перекладу, когнітивна лінгвістика, соціолінгвістика

Основні публікації:

1. Гринько О.С. К определению термина «концепт-архетип». Записки з романо-германської філології. Вип. 26. Одеса: Фенікс, 2011. С. 36 – 42.
  2. Гринько О.С. Лексикографический аспект исследования концептов-архетипов WATER и FIRE. Теоретична та дидактична філологія: Збірник наукових праць. Випуск 16. Переяслав-Хмельницький: ФОП Лукашевич, 2013. С. 85-93.
  3. Гринько О.С. Вербалізація концептів-архетипів EARTH та AIR в сучасній англійській мові. Наукові записки Національного університету «Острозька академія». Серія «Філологічна»: збірник наукових праць. Острог: Видавництво Національного університету «Острозька академія», 2015. Вип. 59. С. 57-60.

Телефон приймальні ректора: