Кафедри та інші структурні підрозділи

Кафедра граматики англійської мови

Завідувач кафедри – Карпенко Олена Юріївна, доктор філологічних наук, професор

Кафедра лексикології і стилістики англійської мови

Завідувач кафедри – Колегаєва Ірина Михайлівна, доктор філологічних наук, професор

Кафедра теоретичної і прикладної фонетики англійської мови

Завідувач кафедри – Кравченко Ніна Олександрівна, доктор філологічних наук, професор

Кафедра теорії та практики перекладу

Завідувач кафедри – Матузкова Олена Прокопіївна, доктор філологічних наук, професор

Кафедра німецької філології

Завідувач кафедри – Кулина Ірина Георгіївна, кандидат філологічних наук, доцент

Кафедра французької філології

Завідувач кафедри – Марінашвілі Мальвіна Джангізівна, кандидат філологічних наук, доцент

Кафедра іспанської філології

Завідувач кафедри – Гринько Людмила Віталіївна, кандидат філологічних наук, доцент

Кафедра зарубіжної літератури

Завідувач кафедри – Силантьєва Валентина Іванівна, доктор філологічних наук, професор

Кафедра педагогіки

Завідувач кафедри – Цокур Ольга Степанівна, доктор педагогічних наук, професор

Кафедра іноземних мов гуманітарних факультетів

Завідувач кафедри – Віт Надія Петрівна, кандидат філологічних наук, доцент

Кафедра іноземних мов природничих факультетів

Завідувач кафедри – Васильченко Олена Германівна, кандидат філологічних наук, доцент

Ресурсні центри, бібліотеки, медіатеки

• Ресурсний центр американського країнознавства
  • Ресурсний центр країнознавства Іспанії
  • Ресурсний центр німецького країнознавства
  • Центр італійської мови
  • Центр новогрецької мови
  • Центр французької мови
  • Центр китайської мови
  • Центр перекладу конференцій
  • Кабінет мистецтвознавства
  • Кабінет педагогічної майстерності
  • Комп'ютерний клас з мовленнєвим тренажером
  • Лабораторія експериментальної фонетики

Телефон приймальні ректора: