Нарожна Олена Володимирівна

naroznaya min

Посада: старший викладач кафедри кримінального права, кримінального процесу та криміналістики

Освіта: Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова, спеціальність «Право», кваліфікація – юрист

Курси, що викладаються:

• Криміналістика
  • Методика розслідування окремих видів кримінальних правопорушень
  • Віктимологія

Наукові інтереси:

• криміналістика
  • судова експертиза
  • розслідування кримінальних правопорушень

Наукові праці: GOOGLE SCHOLAR

Підвищення кваліфікації, стажування

• пройшла курс підвищення кваліфікації у жовтні 2017 року з теми "Системні звʼязки кримінального права" у кількості 94 годин на базі Інституту післядипломної освіти Центру підвищення кваліфікації викладачів кримінального права при Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого (м. Харків) спільно з Координатором проектів в Україні Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).
  • пройшла курс підвищення кваліфікації у листопаді 2018 року з теми «Права людини і кримінальне право» у кількості 94 годин на базі Інституту післядипломної освіти Центру підвищення кваліфікації викладачів кримінального права при Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого (м. Харків) спільно з Координатором проектів в Україні Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).
  • Пройшла курс підвищення кваліфікації в Центрі українсько-європейського наукового співробітництва за програмою «Удосконалення професійної компетентності викладача юридичних дисциплін» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ з 06.02.2023 р. по 19.03.2023 р. обсягом 180 годин, 6 кредитів ЄКТС (сертифікат №ADV-060241-LSI від 19.03.2023 р.). Наказ ОНУ імені І. І. Мечникова №812-18 від 18.05.2023 р.

Нагороди та відзнаки: Почесна грамота за багаторічну плідну працю, вагомий внесок у розвиток вітчизняної вищої освіти та науки, підготовку висококваліфікованих фахівців-юристів від Одеської обласної державної адміністрації (травень 2018 р.). Почесна грамота за сумлінну і самовіддану працю, високі досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у формуванні правової держави, зміцнення законності і правопорядку від Одеської обласної організації Союзу юристів України (жовтень 2022 р.).