Ільєва Наталія Василівна

Начальник військово-мобілізаційного відділу
ОНУ імені І.І. Мечникова

кандидат юридичних наук, доцент

доцент кафедри адміністративного та господарського права

Наукові праці:

GOOGLE SCHOLAR:

ORCID: 0000-0002-5710-1318

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат юридичних наук : 12.00.07 - адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право (2011 р.), доцент кафедри конституційного права та правосуддя (2014 р.).

Посада: доцент кафедри адміністративного та господарського права

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освіта: економіко-правовий факультет Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, спеціальність «Правознавство», кваліфікація юрист-спеціаліст з відзнакою (2002 р.), магістр права з відзнакою (2003 р.).

Тема дисертаційної роботи: кандидатської - «Правове регулювання нотаріальної діяльності в Україні: адміністративно-правові основи» (2011), докторської - «Адміністративно-правові засади державного і громадського контролю у сфері нотаріальної діяльності в Україні».

Курси, що викладаються: Нотаріат в Україні

Наукові інтереси: адміністративно-правове регулювання нотаріальної діяльності; взаємодія державних та недержавних органів із суб'єктами нотаріальної діяльності; державне регулювання нотаріальної діяльності; державний та громадський контроль за нотаріальною діяльністю.

Інша професійна діяльність:

• Відповідальний секретар наукового фахового видання (категорії Б) «Правова держава» (індексація наукометричними базами даних: Index Copernicus, Google Scholar, WorldCat, Citefactor та ін.).
  • Голова профспілкової організації економіко-правового факультету ОНУ імені І. І. Мечникова;
  • Член Президії первинної профспілкової організації ОНУ імені І. І. Мечникова;
  • Член Профкому первинної профспілкової організації ОНУ імені І. І. Мечникова;
  • Член комісії по організації культурно-просвітницької роботи та відпочинку працівників первинної профспілкової організації ОНУ імені І. І. Мечникова;
  • Член Спілки юристів України. Приймала участь у ексклюзивній практичній програмі Союзу юристів Одеської області сумісно з ОНУ імені І.І. Мечникова, яке проводилось з 02 грудня 2014 року по 02 березня 2015 року, де було підготовлено спільно зі студентами зміни до Закону України «Про вищу освіту»;
  • Науковий керівник студентського гуртка з дисципліни «Нотаріат в Україні» за темами: «Іпотечний, спадковий, шлюбний та інші договори в нотаріальній практиці» та ін.
  • Приймала участь у круглому столі «Реформування нотаріату в Україні: перспективи та наслідки», який проводив Комітет Верховної Ради України з питань правової політики, також у спеціальному засіданні Верховної Ради України, з нагоди 60-річчя Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Підвищення кваліфікації, стажування: Спілка юристів Одеської області. 01.10.2021 р. по 01.12.2021 р. Вид - стажування за наказом Одеського національного університету імені І. І Мечникова № 2775/18 від 29.12.2021 р., Довідка Спілки юристів Одеської області № 622/12/21 від 10.12.2021 р. з загальною тривалістю годин – 180 годин. Тема: «Актуальні питання адміністративної, судової та нотаріальної реформ в Україні: проблеми та перспективи»

Нагороди та відзнаки:
Нагороджена Почесною грамотою Голови Одеської обласної державної адміністрації (2017), Почесними грамотами та подяками ректора Одеського національного університету імені І. І. Мечникова та декана економіко-правового факультету (1999-2022 р.).