Курятников Владислав Володимирович
Кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри екології та охорони довкілля.
Scopus ID: 6507648802
ORCID: 0000-0003-3886-4018
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
У 1970 р. закінчив з відзнакою фізичний факультет Одеського державного університету (ОДУ) імені І.І. Мечникова за спеціальністю «Фізика», кваліфікація «Теплофізика». В цьому ж році вступив до аспірантури, яку закінчив на кафедрі теплофізики у 1974 р. З 1974 р. по 1988 р. працював на посадах інженера, молодшого наукового співробітника, старшого наукового співробітника, завідувача науково-дослідним сектором НДС-3 ОДУ імені І.І. Мечникова. У 1982 р. у спеціалізованій вченій раді захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 01.04.14 - статистична та молекулярна фізика на тему «Дослідження впливу поверхневих властивостей диспергованого вугілля на швидкість його займання і горіння». В 1987 р. присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника зі спеціальності «Теплофізика і молекулярна фізика». З 1988 р. працював в Одеському гідрометеорологічному інституті (пізніше Одеський державний екологічний університет) на посаді доцента кафедри фізики і хімії. У 1992 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри фізики і хімії. У 1990-ті роки виконував обов’язки завідувача кафедри фізики і хімії. З червня 2024 р. є доцентом кафедри екології та охорони довкілля ОНУ імені І.І. Мечникова.
Сфера наукових інтересів: статистична і молекулярна фізика, фізика горіння і вибуху, фізика дисперсних систем, дифузія і теплопередача в хімічній кінетиці, електрофізика горіння, фізика плазми, екологічна фізика, фізичні технології і інженерія, ядерна і радіаційна безпека, радіаційний моніторинг, методологія якості вищої міждисциплінарної освіти.
Курси:
- фізика, основи технологій захисту навколишнього середовища
- основи радіаційної безпеки
- технології контролю якості харчової і промислової продукції
- інженерно-фізичні аспекти захисту навколишнього середовища
Є автором (співавтором) декількох сотень наукових праць та публікацій, включаючи депоновані наукові звіти, авторські свідоцтва на винаходи, а також більше сотні навчально-методичних праць, включаючи навчальні посібники і підручники.
Сертифікати