Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво(сайт)

Партнерські зв’язки

Викладачі факультету беруть участь у конференціях у країнах ЄС (Франція, Німеччина, Австрія, Польща), публікують свої дослідження у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science). Науковий збірник «Діалог: Медіастудії», що випускається на факультеті, включено до наукометричної бази даних Копернікус.

Протягом 2013-2015 року факультет брав участь у проекті Європейського Союзу «Крос-медіа та якісна журналістика» (2012-2015 рр.). Проект був ініційований університетом м. Пассау (Німеччина). Одним із завдань проекту було посилення матеріально-технічної бази, тож факультет отримав 8 комп’ютерів найновішого покоління iMac. Це обладнання використовується для проведення занять зі спеціалізації «Крос-медіа» зі студентами-магістрами, а також для навчальних курсів «Дисципліни спеціалізації» зі студентами 3 курсів.

Студенти в міжнародних проєктах

Аби вдосконалювати журналістські навички та здобувати нові знання, наші студенти періодично беруть участь у різноманітних міжнародних проєктах: семінарах, тренінгах, вебінарах, конференціях.

Конференція #МЕДІАВИКЛИКИ2021

У дводенному форумі, присвяченому ювілею Незалежності України, головні дискусії якого проводилися за темою «Якої журналістики ми потребуємо для модернізації країни?», брала участь студентка магістратури Пушкашова Мадіна. Захід проводився за підтримки «USAID»

photo1

Мадіна Пушкашова на конференції #МЕДІАВИКЛИКИ2021

Висвітлення торгівлі людьми в медіа 2021

У травні 2021 року за підтримки Стокгольмського університету Сьодерторн та Міжнародної організації міграції для студентів-журналістів проводилась міжуніверситетська спеціальна програма навчання та підготовки творчої роботи на міжнародний конкурс за темою «Висвітлення торгівлі людьми в медіа». У проєкті брали участь студентки магістратури Мінчева Тетяна та Голубєва Анастасія.

photo2

Сертифікат про участь у конкурсі Мінчевої Тетяни

photo3

Сертифікат про участь у конкурсі Голубєвої Анастасії

«Хранителі часу»

Літо – не лише час для відпочинку наших студентів, а й період, коли можна долучитись до різноманітних проєктів та розвивати свій журналістський потенціал. Тренінг у рамках проєкту «Хранителі часу» став одним з таких можливостей. Захід проводився за підтримки міжнародної організації «Forum ZFD» 21-22 серпня 2021 року та був присвячений історичній спадщині Одещини. До проєкту долучилась і наша студентка магістратури Мінчева Тетяна.

photo4

Мінчева Тетяна на тренінгу «Хранителі часу»

photo5

Мінчева Тетяна на тренінгу «Хранителі часу»

Детальніше про міжнародну діяльність студентів та викладачів факультету журналістики, реклами та видавничої справи

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top