Культура та спорт

Студентське самоврядування

Студенти факультету беруть активну участь у виборах голови та заступників Ради студентського самоврядування. Вони залучені до організації виборчого процесу – обирають делегатів на конференцію та працюють у виборчих комісіях. Студенти-журналісти регулярно відвідують цілу низку різноманітних заходів з метою висвітлення їх у навчальних студентських газетах та на сайті факультету. Також протягом року на факультеті проводяться зустрічі та майстер-класи з відомими журналістами, літераторами, митцями.

Культурні заходи

Щорічно на факультеті проводяться день факультету, день першокурсника та день випускника. Студенти факультету є регулярними учасниками художньої самодіяльності університету. Це участь в загальноуніверситетських конкурсах: «Битва факультетів», «Пісня року», «Міс та Містер Досконалість ОНУ», участь першокурсників у концерті, присвяченому дню першокурсника.

Спортивні заходи

Студенти факультету активно беруть участь у конкурсі «Студентські ігри» на базі відпочинку університету «Чорноморка». Цей креативний конкурс включає в себе змагання спортивного, інтелектуального й творчого характеру одночасно та вимагає мобілізації розумового, фізичного й творчого потенціалу студентів. Також у вересні першокурсники факультету беруть участь у фестивалі «MECHNIKOV START FEST».

Гуртожитки

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, які мешкають за межами Одеси, за бажанням, проживають у гуртожитку № 4 за адресою: м. Одеса, вул. Довженка, 5.

 

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел. (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top