Абітурієнту

kaf fin abitur1

 • ЕКОНОМІЧНА ШКОЛА ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

  Безкоштовний  профорієнтаційний проект, який було започатковано у 2018 році для ознайомлення випускників загальноосвітніх закладів з усіма економічними спеціальностями. Захід проводиться на регулярній основі у дні осінніх та весняних канікул на базі університету імені І.І.Мечникова (корпус на Французькому бульварі,24/26) за підтримки та участі абсолютно усіх економічних спеціальностей Економіко-правового факультету.

  Старшокласники можуть дізнатись багато цікавого про наші спеціальності завдяки спеціально розробленим нашими викладачами лекторіям, квестам, кейсам, діловим іграм. За результатами школи кожен учасник отримує сертифікат.

  Детальна інформація та реєстрація на школу відбувається через сторінку на Фейсбуці або через вайбер: тел/вайбер: 0970494946

  kaf fin abitur2

 • ШКОЛА ВИХІДНОГО  ДНЯ «ФІНАНСОВЕ МАЙБУТНЄ»

  Для абітурієнтів, які вже визначились із вибором спеціальності, пропонуємо ще один безкоштовний проект Школу вихідного дня «Фінансове майбутнє», яка кожної суботи проводить семінари зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з метою підвищення фінансової грамотності та інклюзивності молоді.

  fin future

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ  072

«ФІНАНСИ,   БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

ТВІЙ ПРІОРИТЕТ № 1

Конкурентні переваги спеціальності полягають в наданні студентам необхідних професійних компетентностей практичної роботи, які затребувані в будь-якій сфері діяльності (державна служба, установи державного сектору економіки, бізнес, некомерційні організації, тощо.), де необхідно застосовувати аналітичні компетентності й ухвалювати управлінські рішення.

«Фінанси, банківська справа та страхування»—це надійний фундамент Вашого впевненого майбутнього!

ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ:

 • українська мова та література,
 • математика,
 • іноземна мова або географія

форма навчання – денна, заочна

можливість продовжити навчання в магістратурі і аспірантурі

ЗАПРОШУЄМО ВАС ЗА АДРЕСОЮ:

м. Одеса, Фр.бульвар, 24/26,

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

каб.52, 2 поверх

Facebook

Освітній рівень: бакалавр

В результаті навчання на спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» в ОНУ ім. І.І. Мечникова Ви здобуваєте наступні фахові компетентності:

 • Розуміння та здатність до критичного осмислення концептуальних основ економічної теорії, які стосуються фінансів, банківської справи та страхування й узагальнюють засади  і закономірності функціонування та розвитку фінансових систем.
 • Здатність опановувати та усвідомлювати інформацію щодо сучасного стану і тенденцій розвитку фінансових систем (державні фінанси, у т.ч. бюджетна та податкова системи, фінанси суб’єктів господарювання, фінанси домогосподарств, фінансові ринки, банківська система та страхування).
 • Вміння використовувати теоретичний та методичний інструментарій фінансової, економічної, математичної, статистичної, правової та інших наук для діагностики стану фінансових систем.
 • Здатність використовувати базові знання і практичні навички у сфері монетарного, фіскального регулювання та регулювання фінансового ринку. Здатність застосовувати сучасне інформаційне та програмне забезпечення, володіти інформаційними технологіями у сфері фінансів, банківської справи та страхування.
 • Здатність складати та аналізувати фінансову звітність, інтерпретувати та використовувати фінансову та пов’язану з нею інформацію.
 • Здатність виконувати контрольні функції у сфері фінансів, банківської справи та страхування. Здатність формувати та реалізовувати комунікації в сфері фінансів, банківської справи та страхування.
 • Здатність обґрунтовувати, приймати професійні рішення в сфері фінансів, банківської справи та страхування та брати відповідальність за них. Здатність підтримувати належний рівень знань та постійно підвищувати свою  професійну підготовку у сфері фінансів, банківської справи та страхування.

Сфери працевлаштування випускників спеціальності

 «Фінанси, банківська справа та страхування»:

 • в установах Національного і комерційних банків
 • на підприємствах і об'єднаннях різних галузей господарства України, незалежно від форм власності і організаційного формування
 • в небанківських фінансово-кредитних установах(страхові, інвестиційні, фінансові компанії, ломбарди)
 • експерт-оцінювач
 • фінансових службах держадміністрації
 • державний податковий інспектор
 • в науково-дослідних установах, освітніх закладах

Освітній рівень: магістр

Програма  магістратури орієнтується на сучасні наукові дослідження в сфері фінансово-кредитної діяльності суб’єктів підприємництва; враховує специфіку роботи організацій, установ та підприємств у сучасних умовах господарювання, орієнтує на актуальні спеціалізації, в рамках яких студент визначає професійну та наукову кар’єру; базується на загальновідомих наукових результатах, із врахуванням сьогоднішнього стану фінансової системи, орієнтує на актуальні спеціалізації, в рамках яких можлива подальша професійна та наукова кар’єра.

Сфери працевлаштування випускників магістратури спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»:

 • керівні посади в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також на підприємствах, в установах і організаціях державної форми власності
 • фінансові менеджери середньої та вищої ланки в банківських та небанківських фінансово-кредитних установах, зокрема в страхових компаніях
 • в науково-дослідних установах, освітніх закладах

Університет щорічно проводить ярмарок вакансій, де всі охочі студенти можуть познайомитись з майбутніми роботодавцями та працевлаштуватись!

Наш диплом має міжнародний зразок, отже наші випускники мають вагомі переваги перед іншими вищими навчальними закладами в працевлаштуванні за кордоном! Є успішний досвід працевлаштування випускників спеціальності у Франції, Німеччині, Англії, Китаї, Японії, В’єтнамі та ін.  Багато з наших випускників успішно керують власним бізнесом та будують великі плани на майбутнє! Роботодавцями наших випускників є провідні фінансові установи України та зарубіжжя.

kaf fin abitur6

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

ПРИВІТАННЯ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРОЮ

zhuravleva

Завідуюча кафедри к.е.н., доц. Журавльова Т.О.
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«Лиш велика мета породжує великі характери»
( Олександр Довженко)

Шановні випускники!

Ви — наша гордість, молоде обличчя нашої Батьківщини! Ще не так давно ви були першокласниками, а сьогодні є випускниками шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів, де ви отримали перший та найважливіший документ на порозі вже дорослого життя. Це наче путівка у самостійний світ, де набуті знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед вами нові можливості та перспективи професійного росту. Ви – духовне поле нашої нації. Вчіться реалізовувати свої знання на практиці, адже перед вами відкриваються незвідані дороги майбутнього. Ви є щасливими володарями потужної сили яка виведе вас на омріяні висоти. Ця сила – віра в себе. Від вашого подальшого вибору залежить не тільки ваше майбутнє, а щастя й добробут ваших родин і друзів, перспективи розвитку нашого міста та нашої держави. Тому ми надаємо вам можливість зробити правильний вибір. Ви мрієте отримати гарну освіту, мати цікаву роботу, створити щасливі і міцні сім'ї. Сміливо робіть свій вибір на користь спеціальності:

072 “Фінанси, банківська справа та страхування”

Вчіться, працюйте, дихайте на повні груди і ваше життя буде саме таким, яким ви його зробите. Сприяйте подальшому розвитку свого інтелекту, адже все залежить від вас! Та пам’ятайте, що найголовніше завжди залишатись гідною людиною, не забувати про цінності, моральність та духовність!

Навчальні дисципліни кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Перший (бакалаврський) рівень

Другий (магістерський) рівень

Третій (освітньо-науковий) рівень

Наукова діяльність кафедри

Науково-дослідна тема кафедри: «Дослідження фінансово-економічних напрямів забезпечення сталого розвитку держави, регіонів, суб’єктів господарювання». Номер державної реєстрації НДР: № 0115U003910 Наказ ректора ОНУ імені І.І.Мечникова від 18.06.2015 № 1563-18Науковий керівник: к.е.н., доцент Журавльова Тетяна Олександрівна, завідуюча кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Відповідальний виконавець: к.е.н., доцент Маслій Н.Д.

Участь у міжнародних проектах

erasmus

програма Еразмус+ некомерційний проект ЄС з обміну студентами та викладачами між університетами-учасниками

студент спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Любчик Д.О. проходив навчання в університеті Деусто, м. Сан-Себастьян, Іспанія (грудень 2016 р. - червень 2017 р.) 

Міжнародне співробітництво:

Відповідно до договору про співробітництво між ОНУ імені І.І.Мечникова та Вищою школою управління та адміністрації (м.Ополе, Польща) кафедра фінансів, банківської справи та страхування співпрацює з Вищою школою управління та адміністрації (м.Ополе, Польща) Ректор Вищої школи управління та адміністрації (м.Ополе, Польща) проф. Duczmal M. входив до складу організаційного комітету міжнародних науково-практичних конференцій «Фінансові аспекти розвитку держави, регіонів та суб’єктів господарювання: сучасний стан та перспективи».

inter 

Стажування викладачів:

Вільний університет, м.Берлін, Німеччина, програма Еразмус+ , Grigoriadis Theocharis, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  стажування к.е.н., доцента кафедри Маслій Н.Д.

Наукові заходи на постійній основі (конференції, круглі столи, семінари й т.п.):

Регулярна конференція в рамках науково-дослідної теми кафедри «Дослідження фінансово-економічних напрямів забезпечення сталого розвитку держави, регіонів, суб’єктів господарювання», Регулярна звітна студентська конференція

conf1

Публікації професорсько-викладацького складу у 2018 році:

Статті у журналах, що входять до наукометричних баз даних – 17, зокрема Scopus, Web of Science – 2; Статті у журналах, що включені до переліку наукових фахових видань України – 16; публікації у матеріалах конференцій, тезах доповідей та   виданнях, що не включені до переліку наукових фахових видань України - 62; монографія – 1; навчально-методичні посібники – 3. За тематикою НДР захищено 45 бакалаврських та 30 магістерських робіт.

pub 

Наші випускники

Сечин Євген Дмитрович, 

головний державний фінансовий інспектор відділу контролю у галузі ЖКГ, інфраструктури та зв'язку Південного офісу Держаудитслужби України

sechin

«Навчання – це дуже цікавий процес, який забирає велику частину часу та уваги. Крім того, навчання формує подальший життєвий шлях, професійну діяльність та впливає на якість самого життя в перспективі. Дуже важливо вчитися саме там, де комфортно і де можна здобути потрібну професійну підготовку….».

Фі Тхі Хіен

Провідний спеціаліст Lien Viet PostBank В’єтнам

fi2

«Мій університет відповідає усім критеріям щодо навчального процесу та студентського життя. По-перше, він має четвертий рівень акредитацій, що означає його високий статус та надання можливості здобуття дипломів магістра міжнародного зразку..».

fi1

Бойко Яна Леонідівна,

преміум-менеджер АТ «Ощадбанк»

boyko

«…вагомим аргументом на користь мого університету є активне студентське життя, регулярне проведення різноманітних творчих заходів, конференцій, наукових конференцій. Цікавими є спортивно-гумористичні змагання між факультетами, що сприяють кращому зануренню у студентське життя та допомагають проявити творчі таланти, а ще знайти нових друзів». 

Чупіна Анастасія Олександрівна

Бухгалтер Одеського філіалу міжнародної компанії DHL Global Forwarding Ukraine

chupina

«…загалом, я вважаю, що мій вибір університету був правильний, і зараз, завдяки цьому я маю перспективну посаду в міжнародній компанії»

Фітяк Оксана Богданівна,

бухгалтер Podatico sp.z.o.o., Польща, Варшава

fityak

«Університет для мене - другий дім і друга сім'я. Люблю тебе, мій Університет! Я люблю свій факультет за атмосферу, створену там, за можливості, які він відкриває перед студентами. Я люблю викладачів факультету за доброзичливе ставлення до студентів і за те, що вони заохочують до дискусії під час пар...»

Дондич Марія Валентинівна,

спеціаліст з обслуговування клієнтів АТ «Акцент-Банк»

dondich

«Вибір, від якого залежить ледь не все твоє майбутнє, ти маєш зробити у 16 років. Звісно ж, це сталося не без впливу оточуючих. Батьки наполягали на одному, друзі тягли покривало на свій бік, та вирішальним моментом для мене стала безпосередня зустріч з Університетами. Атмосфера, якою Університет наповнений кожного дня, атмосфера дружби, підтримки та поваги запам’ятовується на все життя..»

Баташова-Галінська Ольга Валеріївна

головний економіст управління роздрібних продажів АТ «Укргазбанк»

batashova

«Познайомившись з потенційними одногрупниками, походивши коридорами, поспілкувавшись з майбутніми викладачами, я відчула, як метелики пурхають в животі. Я закохалась. Закохалась у свій Університет. І ця любов виявилась взаємною. Я зрозуміла це, коли він перший мені зателефонував. І промовив 4 жадані слова: «Ви зараховані». Після цього у мене не було сумнівів. Мій вибір –правильний. Мій вибір – Одеський національний університет імені І.І. Мечникова»

Сургай Катерина Віталіївна

Головний офіс АБ Південний МенеджерУправління роздрібного кредитування;

surgay

«Своєю роботою я завдячую високій якості освіти, яку я здобула на спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ОНУ ім. І.І. Мечникова. Професійний рівень викладацького складу та наявність практичного досвіду роботи в фінансових установах у викладачів спеціальності гарантує працевлаштування та швидке кар’єрне зростання випускників»

Борисова Лариса Євгенівна

 l borisova

кандидат економічних наук
доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 50 2494227

Освіта:

 • Кандидат економічних наук, спеціальність- економіка та управління підприємствами( за видами економічної діяльності) -2017р.
 • Магістр економіки, спеціальність- «банківська справа», 2004р.
 • Бакалавр з економіки, (спеціальність- «банківська справа»), 2003р.

Сфера наукових інтересів: фондовий ринок, банківська система, публічні фінанси, управління фінансовими та банківськими ризиками, платіжні системи.

Дисципліни, що викладаються: управління банківськими ризиками; фондовий ринок; небанківські фінансово-кредитні установи; звітність банківських установ; вступ до спеціальності (фінанси, банківська справа та страхування)

Ідентифікатори та персональний профіль:

ORCID: 0000-0001-9935-013X

Наукові праці:  

http://dspace.onu.edu.ua:8080/ 

Бутенко Вікторія Василівна

 butenko

кандидат економічних наук доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освіта

 • 2013 р. кандидат економічних наук, дисертація на тему: «Економічний механізм адаптації підприємств птахівничого комплексу до умов інноваційного розвитку» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).
 • 2004 р. кваліфікація менеджера-економіста.

Підвищення кваліфікації

 • 2014 р. – підвищення кваліфікації у Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень у відділі ринкових механізмів і структур
 • 2016 р. – стажування у Варненському економічному університеті (Болгарія) за програмою підвищення кваліфікації: «Збалансованість економіко-правових процесів у суспільстві і бізнес-середовищі в умовах глобалізації» (сертифікат № 000046 01.10. 2016 р.)

Викладання дисциплін

 • Фінанси
 • Актуальні проблеми розвитку фінансів
 • Державні фінанси
 • Бюджетна система
 • Податкова система
 • Фінансове забезпечення соціально-економічної сфери

Сфера наукових інтересів: економічні інтереси держави та інших суб’єктів

Наукові публікації:

Google Scholar

Дем’янчук Марина Афанасіївна

demyanchuk new

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат економічних наук, 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності (2013), доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування (2020)

Посада: доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освіта: Одеська національна академія зв'язку ім. О.С. Попова, спеціальність «Економіка підприємства», кваліфікація – магістр економіки

Тема дисертаційної роботи: «Організаційно-економічний механізм інноваційного розвитку підприємства зв'язку» (2013)

Курси, що викладаються: Фінанси, Страхування, Страхові послуги, Актуальні проблеми фінансової та монетарної політики

Наукові інтереси: фундаментальні наукові дослідження з актуальних проблем соціально-економічного розвитку, зокрема економічні процеси сфери фінансів, банківської справи та страхування, економетричне моделювання, ІКТ, збалансований розвиток підприємств, глобалізація, інформатизація

Інша професійна діяльність:

Член редакційної колегії фахового електронного науково-практичного журналу з економічних наук категорії В "Економіка. Екологія. Соціум."

Наукові праці:

Підвищення кваліфікації, стажування:

 • Одеська національна академія зв’язку імені О.С. Попова, кафедра економіки підприємства та корпоративного управління. Тема: Удосконалення розробки навчально-методичних матеріалів. Наказ ректора ОНУ імені І.І. Мечникова № 35-18 від 06.11. 2013 р.
 • Higher School of Social and Economic in Przeworsk (Poland) internship on "Modern teaching methods in economics on the EU educational market", 04.12.2018 – 04.03.2019 (180 hours)

Нагороди та відзнаки:

 • У 2012 році призначено стипендію імені М.С. Грушевського (Наказ Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України від 22.10.2012 р. №1135).
 • У 2019 році переможець конкурсу на отримання стипендії молодих вчених імені Леона Калустьяна ОНУ імені І.І. Мечникова.

Захарченко Наталя Вячеславівна

zaharchenko new
доктор економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел.: +380935578723

Освіта

 • Доктор економічних наук, спеціальність – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) – 2019 р.
 • Доцент кафедри економіки та моделювання ринкових відносин – 2018 р.
 • Кандидат економічних наук, спеціальність – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка – 2012 р.
 • Менеджер бізнесу, спеціальність – Менеджмент організацій – 2003 р.
 • Бакалавр з обліку та аудиту – 2014 р.

Сфера наукових інтересів: фінанси, інвестиції, інновації, високі технології, страхування та інше.

Викладання дисциплін: інвестування, міжнародні розрахунки та валютні операції у банку, управління фінансовими активами, небанківські фінансово-кредитні установи, фінансовий контролінг.

Додатково: ведучий бізнес-тренер, ментор Клубу фінансової грамотності

Ідентифікатори та персональний профіль:

 • ORCID 0000-0002-9895-531Х
 • Web of Science Н-8662-2018
 • Scopus Author ID 57200959981

Публікації:

Google Scholar

ІНСТИТУЦІЙНИЙ РЕПОЗИТАРІЙ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ І.І. МЕЧНИКОВА

Колесник Ольга Олексіївна

kolesnik

старший викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування

E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Phone: +380970494946

Освіта:

 • 2008-2012- аспірантура Київського національного університету імені Вадима Гетьмана, за спеціальністю «Фінанси і кредит»
 • 2000- магістр, спеціальність «Фінанси і кредит», спеціалізація банківська справа, магістр

Підвищення кваліфікації:

 • Міжнародний гуманітарний університет, факультет економіки та менеджменту, кафедра менеджменту, Наказ №89а, від 17.02.2015р.
 • «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» (м. Островець, Польща) 20-31 січня, 2020 року

Сфера наукових інтересів:

Антикризове управління банком, ризик-менеджмент банку, необанкінг, цифровізація фінансових послуг

Викладання дисциплін: банківська система, управління банківськими операціями, антикризове управління банком, теорія кредиту, аналіз банківської діяльності, аудит фінансових установ.

Додатково: Тренер економічної школи для старшокласників

Ідентифікатори та персональний профіль:

ORCID: 0000-0003-4262-157X

Відзнаки: викладач року очима студентів 2018,2019 років

Наукові публікації 

Google Scholar

Маслій Наталя Дмитрівна

masliy 

Науковий ступінь, вчене звання: доктор економічних наук: 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) (2019), доцент кафедри економіки та моделювання ринкових відносин (2018), кандидат економічних наук: 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) (2011).

Посада: доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освіта: Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова, спеціальність «Економіка підприємства», кваліфікація – магістр економіки.

Тема дисертаційної роботи: «Інтеграційні форми розвитку підприємств сфери зв’язку та інформатизації: теорія, методологія, практика» (2019), «Організаційно економічні основи створення кластерної форми діяльності оператора поштового зв’язку» (2011).

Курси, що викладаються: фінансове планування і прогнозування, фінансовий менеджмент, антикризове управління банком, фінанси публічного сектору, фінансова і банківська статистика, управління фінансовими ризиками, ринок фінансових послуг.

Наукові інтереси: інтеграція, фінанси, децентралізація, інфраструктура, міграція, корупція та інші економічні процеси та сфери діяльності на різних економічних рівнях.

Інша професійна діяльність:

 • Член спеціалізованої вченої ради К 41.816.03
 • с.н.с. відділу ринку транспортних послуг Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України

Наукові праці:

GOOGLE SCHOLAR

ORCID: 0000-0002-3472-5646

Researcher ID: U-6047-2018

Scopus Author ID: 57201065209

Підвищення кваліфікації, стажування:

 • 2016р. м. Рига (Латвія), Наказ № 605 - 18 від 18.03.2016.(138 год.); дослідження за проектом BIOSENSORS-AGRICULT (Development of nanotechnology based biosensors for agriculture FP7-PEOPLE-2012-IRSES, contract nr. 318520)
 • 2018 рік м. Берлін (Німеччина) Наказ №1468-18 від 15.06.2018 (144 год.); програма Erasmus + Дослідження процесів фінансової децентралізації.
 • 2019. м. Київ (Україна) Наказ № 2938-18 від 12.11.2019. (108год); Системний підхід до гармонізації стандартів – гарантія успіху європейських бізнес-моделей в Україні» у рамках спільного проекту НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Erasmus+ Jean Monnet Fund та Виконавчого агентства з питань освіти «Європейські бізнес моделі: трансформація, гармонізація та реалізація в Україні» № 587138-ЕРР -1- 2017-1-UA-EPPJMO-MODULE

Нагороди та відзнаки:

 • Грамоти Одеської обласної державної адміністрації - 2009, 2012 роки
 • Грамоти ОНУ імені І.І. Мечникова - 2015, 2017 роки.
 • Переможець стипендіального конкурсу імені Л.Х. Калустьяна серед молодих вчених ОНУ ім. І.І. Мечникова в 2018, 2020 роках

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

title_5f28aad065da317011583441596500688
title_5f28aad065ea211473590821596500688
title_5f28aad065f9d2569296551596500688
Top