Сторінка абітурієнта

Факультет психології та соціальної роботи було створено 1 січня 2018 року з метою удосконалення організаційної структури університету шляхом об’єднання відділення психології Інституту математики, економіки і механіки та Навчально-наукового інституту інформаційних та соціальних технологій.

На сьогодні у структурі ФПСР 6 кафедр:

  • диференціальної і спеціальної психології
  • загальної психології і психологічного консультування
  • практичної та клінічної психології
  • соціальної психології
  • соціальної роботи
  • педагогічної освіти та соціальної реабілітації

Кожна з кафедр психологічного напрямку здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 053 Психологія за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «магістр» та «доктор філософії».

Детально зі спеціальністю 053 Психологія можна познайомитися у презентації

Кафедра соціальної роботи здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 231 Соціальна робота за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «магістр».

Детально про спеціальність 231 "Соціальна робота"

Кафедра педагогічної освіти та соціальної реабілітації здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр».

011 osvitni pedagogichni slaid

Детально про спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки можна познайомитись у презентації

Форми навчання: денна, заочна, вечірня (аспірантура)

Наукова діяльність не обмежується підготовкою висококваліфікованих кадрів та проведенням наукових досліджень. На факультеті існують наукові видання, що дозволяють популяризувати та ознайомити всіх бажаючих з актуальними тенденціями. Зокрема, науковий журнал «Психологія та соціальна робота» (журнал «Вісник Одеського національного університету. Серія «Психологія» у 2019 році був перейменований). Даний журнал входить до Переліку фахових видань України і є реферованим та індексованим у багатьох базах України і Світу.

На базі факультету проводяться численні науково-технічні заходи, в тому числі конференції міжнародного та всеукраїнського рівня, в яких беруть участь не лише імениті вчені, але й студенти та аспіранти:

«Психологічне і соціальне благополуччя особистості та населення в умовах пандемії Covid-19: теорія і практика» (9 квітня 2021р.).

“Тенденції та перспективи розвитку психології та соціально роботи в сучасному суспільстві” присвячена 155-річчю Одеського національного університету імені І.І. Мечникова (5 листопада 2020 р.).

«Гендерна конструкція соціуму: історія і сучасність». (2020)

«Актуальні проблеми психічного та психологічного здоров’я» 26-27 квітня 2019 р. м. Одеса.

«Пізнавальний та перетворювальний потенціал історичної психології як науки», яка проводилася в 2014-2018 роки.

Це далеко не повний перелік проведених заходів. Всі конференції зачіпають актуальні теми та дають можливість ознайомитися з результатами досліджень колег не лише з України, а й з усього світу.

Щорічно на факультеті проводяться Наукова конференція професорсько-викладацького складу і наукових працівників ОНУ імені І.І. Мечникова та Звітна студентська наукова конференція ОНУ імені І.І. Мечникова, за результатами яких видаються збірники матеріалів конференцій.

ЗИМОВА ШКОЛА ПСИХОЛОГІЇ

Почала свою діяльність у 2015 р. на базі кафедри соціальної і прикладної психології ІМЕМ та її метою було надати можливість старшокласникам дізнатися більше про психологію, про професію психолога та про те, як стати професійним психологом. З часом до Зимової школи психології почали долучатися не лише старшокласники, а й люди, які вже мали першу освіту та вирішили змінити фах, тож вектор діяльності школи почав змінюватися.

Цей проєкт сьогодні надає можливість підтримувати певний інтерес й студентів, й майбутніх абітурієнтів, й фахівців-психологів, що є наочним доказом його актуальності.

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ

У здобувачів освіти є можливість навчатися за обміном у світових університетах, що забезпечує розширення зв’язків та дає можливість познайомитися з культурою інших країн.

На факультеті активно діють органи студентського самоврядування: Студентська рада, Старостат, Студентська профспілка. Студрада та студпрофспілка факультету працюють у тісній взаємодії, що має свої позитивні результати.

Так, завдяки спільній їх взаємодії факультет вшосте став чемпіоном університету на спартакіаді (футбол, волейбол, баскетбол, теніс, шахи, шашки, візитка, гра «Що? Де? Коли», огляд-конкурс плакатів на спортивну тематику).

На факультеті обов’язково проводиться “Свято першокурсника”, що дає змогу новим студентам познайомитися, згуртуватися та потоваришувати. На заході є веселі конкурси, танцювально-вокальні візитки, тімбілдінг, флешмоби. Крім того, подібні заходи дозволяють повністю розкрити творчий потенціал студентів.

Святкування Дня факультету за доброю традицією знайомить завжди з творчими талантами студентів, що беруть участь у концертах.

Науково-педагогічні працівники, аспіранти та студенти активно займаються волонтерською діяльністю.

Представники ФПСР є переможцями у наукових, спортивних, мистецьких та інших конкурсах чи змаганнях на Всеукраїнському та світовому рівнях.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

МАГІСТРАТУРА

АСПІРАНТУРА

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВСТУПУ НА ФПСР

053 ПСИХОЛОГІЯ

231 СОЦІАЛЬНА РОБОТА

011 ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ

ФПСР у соцмережах

Facebook:

  •  ФПСР ОНУ імені І.І.Мечникова
  •  Кафедра соціальної роботи
  •  Zisiz Social Family:

Instagram:

  •  ФПСР ОНУ І.І.Мечникова
  •  Молоді вчені ФПСР
  •  Zisiz Social Family

Telegram

  •  ФПСР ОНУ імені І.І.Мечникова
  •  Молоді вчені ФПСР
  •  Zisiz Social Family
YouTube ФПСР ОНУ імені І.І.Мечникова

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top