Кар'єра

Кононенко Оксана Іванівна

kononenko

2000 рік випуску

доктор психологічних наук, професор кафедри диференціальної і спеціальної психології, заступник декана факультету психології та соціальної роботи, вчений секретар спеціалізованої вченої ради К 41.051.07, головний редактор фахового журналу «Психологія та соціальна робота»

Університет ­­- це мій Всесвіт!

Я пройшла всі щаблі навчання та становлення як науковця в нашому університеті – навчалася в аспірантурі, захистила дисертацію, навчалася в докторантурі. Дякую своїм науковим керівникам, які сформували мій науковий світогляд, які допомогли стати досвідченим фахівцем в психології в нашій Alma Mater. Люблю тебе, мій Університет!

Карпінська (Букач) Оксана Миколаївна

bukach

Закінчила факультет психології в ОНУ в 2012 р

Навчання в ОНУ мені дало дуже багато. Хочеться сказати окреме спасибі всім викладачам, а їх дуже багато. Тому як практично всі предмети були цікаві. Що особливо важливо, завжди вимагали реальних знань і оцінювали їх по достоїнству. Старання завжди винагороджувалися. Нам навіть організовували поїздку в столицю за гарне навчання. Але крім навчання назавжди запам'ятаються різні заходи, які для нас влаштовували. Мені пощастило навчатися в період, коли святкували день народження факультету і організували велике свято з цього приводу. Влаштовувалися конкурси краси та інше. Все це ще більше скріплювали і без того дуже дружний курс, мій курс. Тому я завжди з великим теплом буду згадувати про студентські роки.

Наталія Герасименко

 gerasimenko

Закінчила аспірантуру з психології в ОНУ в 2016 р.

Місце роботи: енергосервісна компанія «СтройКапіталГрупп», виконавчий директор.

«Психолог – це багатогранна професія, яка дозволяє проявити себе у багатьох напрямках. Психолог – це не тільки «Доктор душі», як багато хто вважає, це також професія, яка допомагає в бізнесі, та й не тільки. Ефективність рішень багатьох виробничих питань підвищується завдяки психологам. Саме завдяки кафедрі диференціальної і спеціальної психології я зробила вибір подальшого розвитку своєї кар'єри психолога. Я вдячна кожному викладачеві кафедри. Вони не тільки давали знання про психологію, а також залишали частинку себе в кожному студенті.»

Кир'янова Алла Валеріївна

 kiryanova 

Закінчила факультет психології в ОНУ в 2012 р

Сфера роботи: корекційна психологія

Мене дуже цікавило напрямок кафедри, я прагнула працювати в цій галузі. Доброзичливе ставлення викладачів тільки збільшувало прагнення відвідувати лекції. Грамотно поданий матеріал, вдалі приклади і проходження практики стали хорошим фундаментом для мого професійного розвитку. В даний момент я продовжую навчання - є аспірантом, і займаюся приватною практикою: проводжу заняття з корекції поведінки дітей з особливостями у розвитку. Висловлюю подяку викладачам за їх чуйність, професіоналізм і відповідальність!

Ковальова Марія Володимирівна

kovaleva

Місце роботи: Одеський державний університет внутрішніх справ, провідний психолог, кандидат психологічних наук.

У 2006 році вступила до ОНУ імені І.І. Мечникова, на факультет психології, на кафедру диференціальної і спеціальної психології. Закінчила ОНУ імені І.І. Мечникова в 2011 році. Закінчила аспірантуру ОНУ імені І.І. Мечникова в 2015 році.

«Навчаючись в університеті за своєю спеціальністю я придбала не тільки безцінні знання, певні навички, а й уміння розуміти, перш за все, себе. Адже коли ти можеш допомогти розібратися в чомусь собі – ти можеш допомогти і іншим, оскільки професія психолог спрямована на допомогу у зовнішнє. І що не менш важливо, ти не виходиш з університету «беззбройним», у тебе в запасі вже є певні навички, які допомагають тобі в роботі, в набутій професії. На кафедрі диференціальної і спеціальної психології, а також на факультеті працюють чудові викладачі, багато з них практикуючі психологи, які багато чому навчать, підкують і завжди підкажуть. Одним словом, професіонали!»

Ковбасюк Анна

kovbasuk 

Закінчила факультет психології у 2013 р.

Сфера роботи: коррекційна психологія

«Мене звуть Ковбасюк Анна, в 2013 році я отримала диплом психолога в ОНУ ім. І.І. Мечникова, закінчивши кафедру диференціальної і спеціальної психології. Тоді ж і почалося моє професійне життя. Працювати я стала відразу з дітьми, спочатку психологом в дитячому саду. А через рік я пішла в колекційну психологію. І досі працюю в цій сфері, переважно, з дітьми, що мають різні особливості в розвитку. Також, працюю з дітьми в контексті раннього розвитку. Мені подобається те, чим я займаюся. І сьогодні я точно впевнена, що вступивши на кафедру психології я зробила правильний вибір. Викладачі не тільки під час навчання дають знання, навички та надають підтримку, але і з деякими я підтримую відносини, навіть через багато років після випуску.»

Мартинюк Юлія Олександрівна

martynuk

Кандидат психологічних наук, асистент кафедри загальної психології і психології розвитку особистості, практикуючий психолог.

«Я закінчила ОНУ імені І. І. Мечникова у 2011 році. З п'яти років навчання в ОНУ імені І. І. Мечникова, 3 роки мого життя та навчання були пов'язані з кафедрою диференціальної і спеціальної психології. Чому саме ця кафедра? Тому що мені були цікаві особливості роботи психолога у сфері спеціальної психології – в одному з напрямків, яким багато років займалися викладачі цієї кафедри. Завдяки високому професіоналізму викладачів кафедри, як у сфері практичної психології, так і в професії викладача, я жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Скажу навіть більше, кафедра дала мені можливість накопичувати досвід, як майбутній практичний психолог: я отримала чітку мету і напрямок у професії психолога. Так само слід згадати, величезну підтримку, яку надавали викладачі кафедри студентам. Я ніколи не забуду дружню атмосферу на кафедрі диференціальної і спеціальної психології. Це причини, які спонукали мене після випуску працювати в університеті на кафедрі диференціальної і спеціальної психології. Працюючи в університеті, я завжди задавала собі питання: яким психологом я хочу бути, яким викладачем? І відповідь була завжди перед очима. Дякую кафедрі, дякую викладачам!!!!!!!!!»

Сокиржинська Олеся Олегівна

sokirzinska

Закінчила факультет психології в ОНУ в 2008 р

Сфера роботи: кандидат психологічних наук, викладання, тренер

Не секрет, що університет ім. І.І.Мечникова завжди вважався одним з найбільш знаменитих університетів не тільки в Україні, а й за її межами. Найцінніше, на мій погляд, що може тут отримати кожен студент - це можливість перейняти неоціненний теоретичний і практичний досвід висококваліфікованих викладачів. Кожен новий предмет і кожен лектор присвячує в світ професії, формує мети і підживлює мотивацію до набуття знань, вчить аналізувати великий обсяг інформації, робити висновки і приймати рішення. За час навчання кожен студент проходить свій шлях: від ще вчорашнього школяра до людини, яка мислить і дивиться на навколишній світ з точки зору науково-психологічних понять і категорій. Важливо на цьому шляху знайти свою область застосування отриманих знань!

Ксенія Черних

chernyh

Закінчила факультет психології в ОНУ у 2013 р.

Місце роботи: психолог в центрі розвитку особливоъ дитини «Наш світ».

«Навчання в ОНУ ім. Мечникова було для мене повним відкриттів, знань, десь складнощів, але і впевненості, що подолання їх допоможе стати мені дійсно грамотним фахівцем. Цікаві предмети, перша практика, перший досвід викладання – те, чим було наповнено моє навчання. Викладачі кафедри диференціальної та спеціальної психології, на якій я вчилася, грамотно підносили теоретичну частину психології, цікаво розповідаючи про свій досвід практичного застосування теоретичних знань, що, безсумнівно, захоплювало. Саме тоді виникло уявлення як саме можна оперувати цими знаннями, і бажання знати більше і глибше, стало чудовою мотивацією продовжувати навчання. Практичних навичок і знань хотілося більше, і завдяки базі теоретичних і практичних знань, отриманих під час навчання, вже на 5 курсі я змогла почати професійну діяльність в науково-дослідному інституті.

Говорячи про професію, можу з упевненістю сказати, що в неї потрібно закохатися. Саме тоді робота буде приносити найбільше задоволення. Навчання в університеті, цікаві предмети, корисні знання та досвід, отриманий від викладачів і під час практики – дозволили мені закохатися в мою спеціальність. Вірю, що робота, як і шлюб, повинна бути по любові, а не з розрахунку :) »

Дмитро Шевчук та Олексій Нерян

shevchuk neryan

Закінчили ОНУ імені Мечникова в 2016 році.

Сфера роботи: шоу-бізнес

Одеський національний університет імені Мечникова - не просто кращий навчальний заклад на півдні України, це перлина країни, яка світить далеко за її межі. В ОНУ працюють кращі фахівці і знавці своєї справи, і вчиться безсумнівно найталановитіша молодь. За роки навчання стає зрозуміло, що ОНУ - це не просто сукупність співробітників, викладачів і студентів, це справжня сім'я. Крім відмінного рівня освіти і міжнародного диплома, ВНЗ дає відмінну можливість підростаючому поколінню максимально реалізовувати себе не тільки в області науки. Спорт, творчість, дозвілля - все це невід'ємна частина життя студентів ОНУ.

Окремо слід сказати про інститут математики економіки і механіки. Навчаючись тут, ви отримуєте не тільки повну теоретичну базу знань, але і необхідні практичні навички, які так необхідні при працевлаштуванні. Саме тому фахівці, які випускаються цим інститутом, так затребувані не тільки в Одесі і Україні, а й за кордоном.

Одеський Національний університет імені Мечникова дає не просто корочку про вищу освіту, цей ВНЗ готує до суворих реалій сучасного життя. Поступаючи в ОНУ, ти робиш правильно.

Чебан Анастасія Сергіївна

cheban

Посада: Менеджер з адаптації та розвитку талантів

Компанія: Цитрус (ТОВ ЦЕТЕХНО)

Ярцун Олександра Олександрівна

yarcun

Закінчила факультет психології у 2014 році

Місце роботи: Дитячому центрі «Азбука»

«Навчання в унівеситеті дало міцний фундамент для початку роботи практичним психологом у дитячому садку. Завдяки виробничій практиці на 4 курсі зрозуміла, що хочу працювати з дітьми. Знання дитячої психології допомогають в роботі і зараз. Дякую викладачам кафедри диференційної психології за те, що ділилися з нами знаннями, які неможливо прочитати в книгах, за те, що ділилися досвідом. На Ваші лекції хочеться повернутися знову.»

Коваль Ганна Шаміліївна

koval

Рік випуску - 1999.

Кандидат психологічних наук за спеціальністю «юридична психологія», доцент кафедри соціальної і прикладної психології.

ОНУ імені І.І. Мечникова - мій дім протягом 25 років. Нічого іншого я б у своєму житті не хотіла. Психологія - це моє життя й моя любов. Спасибі всім викладачам, які стали для мене прикладом професіоналізму в цілому і життєвої психології зокрема! Я пишаюся своєю освітою. )

Гіцевіч Вікторія Валеріївна

gicevich

Рік випуску - 1999.

В Університет я потрапила відразу ж після закінчення школи. Мої роки навчання в Одеському Національному Університеті імені І.І. Мечникова - 1994-1999 р. І ще будучи студенткою 5 курсу почала свою професійну діяльність. Я вирішила розвиватися в області HR. З великою теплотою згадую роки, проведені в стінах нашого прекрасного навчального закладу. Саме мій Університет дав мені поштовх в життя, заклав стійку базу, яка дозволила мені будувати подальшу професійну кар'єру в області HR. Я вважаю, що успішний HR фахівець повинен володіти системними психологічними знаннями.

Крім того, освіта в нашому університеті містила вивчення різних областей біології, глибоке вивчення філософії, етики, педагогіки та, звичайно ж, математики. Надалі до цього додалося постійний розвиток знань в області бізнес-процесів, менеджменту, психології праці і ін.
Головним підсумком отримання хорошого психологічної освіти, яка допомагає при виконанні щоденних професійних завдань, є саме працездатність, широкий кругозір, відсутність боязні перед завданнями, у чому б вони не полягали, самостійність у вивченні чого б то не було, в якому б то ні було обсязі.
Я вдячна своїм викладачам, наставникам, колегам-однокурсникам, з якими мені пощастило зустрітися під час навчання, з деякими з яких нас зв'язала міцна дружба вже в подальшому житті. Бажаю якнайшвидшого самовизначення і удачі в подальшій професійній діяльності всім студентам!

  • 1999 – 2003 рр. Консультант, психолог Консалтингового Агентства
  • 12.2013-02.2007 рр. Спеціаліст по персоналу в Телекомунікаційної компанії «Фарлеп».
  • 02.2007- 01.2013 рр. Начальник відділу персоналу Телекомунікаційної компанії Комстар-Україна, ДП «КОМСТАР_Регіони», з числом персоналу понад 5000 чол.
  • 12.2013-12.2014 рр. Начальник відділу підбору навчання та адаптації персоналу КИЇВГАЗ, чисельність персоналу понад 2000 чол.
  • 10.2016 по теперішній час Регіональний HR по Одеському регіону Найбільшого тютюнового дистриб'ютора «TEDIS-UKRAINE», з чисельністю персоналу понад 2500 чол.

Митрофанова-Керсанова Лариса Анатоліївна

mitrofanova

Рік випуску - 2008.

Кандидат психологічних наук.
Місце роботи - Національний університет «Одеська юридична академія»
Навчання в Університеті мені дало хорошу теоретичну і практичну базу, можливість працювати в цікавій і актуальній сфері.

Керсанов Олександр Володимирович

kersanov

Рік випуску - 2008.

Місце роботи - Державна установа «Одеське установа виконання покарань (№21)»
Навчання в Університеті мені дало можливість змінити себе в, напевно)))), кращу сторону. В Університеті мене навчили вчитися і отримувати потрібну мені інформацію, а так само дали впевненість в тому, що психологічна освіта Університету НАЙКРАЩА, в порівнянні з іншими ВНЗ! В університеті я познайомився з Ларисою Мітрофановою. Ми одружені і у нас росте чудова донька).

Ганна Прокоф'єва (Дзізенко)

dzizenko

Рік випуску - 2010.

Місце роботи - Регіональний Рекрутер - Voyageur Transportation Services, Онтаріо, Канада.
Диплом і навчання в ОНУ ім. І.І. Мечникова дозволив продовжити освіту в Канаді, отримати роботу в сфері підбору персоналу і допомагає щодня в наймі кваліфікованих співробітників всіх рівнів для нашої компанії.

Ліна Сулима

sulima

Рік випуску - 2014.

Місце роботи – Кіновиробництво
Що дало мені навчання і диплом ОНУ: буду чесна - про сам диплом нічого сказати не можу, поки він мені не знадобився, але хочу сказати щодо окремих викладачів, вони дійсно навчили мене багато чому.

Викладачам факультету психології хочу сказати - величезне спасибі! Тому що це люди, які не тільки навчають тебе професії, це люди які діляться своїм життєвим досвідом. Вони вчать тебе дорослішати, завдяки їм ти дивишся на багато речей зовсім інакше, вони допомагають і підтримують! І не дивлячись на те, що після закінчення інституту проходять роки, з цими викладачами хочеться бачитися і спілкуватися.

Яковенко Вікторія

yakovenko

Рік випуску - 2016.

Місце роботи - Військовослужбовець контрактної служби ВМС ЗС України.

Отримавши диплом бакалавра, я серйозно замислилася в якій галузі психології працювати. Поступово на 5 курс, я вже чітко знала, що хочу стати військовим психологом. У зв'язку з ситуацією на Україні, вже будучи студенткою 5 курсу, я підписала контракт і почала свою діяльність, але ще не як психолог. Специфіка діяльності військового психолога має на увазі наявність не тільки теоретичних знань, але і практичного досвіду у військовій області. Тому військовими психологами стають вже діючі військовослужбовці, які не з чуток знають про особливості і труднощі військової служби.

Прослуживши 1.5 року, я не залишила в тіні своє бажання стати військовим психологом. Для того щоб здійснити свої задуми, вирішила вступити до військової академії сухопутних військ, щоб стати офіцером Української армії і в подальшому реалізувати себе і працювати в сфері військової психології.

Попадюк Віолетта Анатоліївна

popaduk

Рік випуску - 2015.

У 2015 році я закінчила ОНУ ім. І.І Мечникова з червоним дипломом за спеціальністю «Психологія». На даний момент працюю дошкільним психологом в школі раннього інтелектуального розвитку «Мрія».
Теоретична база, отримана в університеті, дозволила мені застосувати знання безпосередньо на практиці, вже працюючи з дітьми. За час навчання в університеті, я ще раз переконалася, що вибрала правильний шлях і професію. Зараз я займаюся улюбленою справою і щаслива від цього.

Ковальчук Андрій

kovalchuk

Рік випуску - 2013.

Диплом бакалавра 2012, диплом фахівця отримав в 2013 році.

Є військовослужбовцем у військовій частині А2756, на посаді офіцер-психолог. Завдяки навчанню в ОНУ на кафедрі соціальної і прикладної психології, я зміг отримати базу знань, яка мені допомогла в подальшому розвинутися в хорошого фахівця в області психології.

Також, навчання на кафедрі мені допомогло впоратися з різними особистісними й професійними труднощами і проблемами. І, звичайно, допомогло мені знайти себе в новому напрямку професійної діяльності.

Лебедєва Олена

lebedeva

Рік випуску - 2014.

Місце роботи - Перформія Україна - менеджер з підбору персоналу. Продюсерський Центр Star time, дитячий сад Happy Time - менеджер з підбору персоналу. Центр жіночого розвитку Woman Insight - керівник відділу персоналу. Університет та взагалі кафедра соціальної психології подарували мені мету. Мені шалено, починаючи з 3 курсу, хотілося вивчати структуру компаній, працювати з людьми, була також цікава тема профорієнтації, психологія праці. На сьогоднішній день багато хто не знає куди саме йти, куди вступати і чим зайнятися. Само собою, вибирати професію потрібно обдумано, раціонально, але також і прислухаючись до своїх бажань, саме тоді ти і знайдеш свою Ціль, своє покликання і свою пристрасть. Зараз, через час після закінчення університету, багато хто виїхав на навчання за кордон: Франція, Німеччина, і, правда, відгуки про Мечникова у них, ґрунтуючись на навчанні вже там, найтепліші і хороші. Знання, які дають у нас дуже цінні і корисні, глибокі і охоплюють область психології з усіх боків! Викладачі - професіонали, "гарячі" своєю справою, передають знання і їх цінність. Звичайно, отримує їх тільки той, хто хоче. ). Хто хоче почути - чує, хто не хоче - не змусиш). Дуже рада, що навчалася саме в Мечникова і вдячна досвіду, знанням, які придбала там.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Тел. приймальної (38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

title_5e51fbe9c89441557227101582431209
title_5e51fbe9c8a6e9642225091582431209
title_5e51fbe9c8b9813284110391582431209
title_5e51fbe9c8cc0922235331582431209
Top