Культура та спорт

Діяльність студентського самоврядування ФПСР

На факультеті активно діють органи студентського самоврядування: Студентська рада, Старостат, Студентська профспілка.

Студентську раду очолює Русінова Олеся. Студрада керує старостатом, до якого входять старости навчальних груп. Засідання старостату проходять щочетверга. На них обговорюються актуальні питання студентського життя: навчальний процес, питання розвитку спорту на факультеті, участі у спартакіадах та оглядах-конкурсах творчих колективів, т.з. «Битва факультетів», інші заходи.

Студентську профспілку очолює Кухарик Валерія. Профспілкова організація принципово стоїть на захисті прав та інтересів студентів.

Студрада та студпрофспілка факультету працюють у тісній взаємодії, що має свої позитивні результати.

Так, завдяки спільної їх взаємодії факультет вшосте став чемпіоном університету на спартакіаді (футбол, волейбол, баскетбол, теніс, шахи, шашки, візитка, гра «Що? Де? Коли», огляд-конкурс плакатів на спортивну тематику т.і.):

 

Факультет посів друге, а потім перше місце у огляді- конкурсі творчих колективів («БИТВА ФАКУЛЬТЕТІВ»):

 

На останньому MECHNIKOVSTARTFEST,що проводився серед першокурсників факультет зайняв перше місце та був нагороджений чотирма грамотами у різних номінаціях:

 

На MECHNIKOV FEST в Ботанічному саду факультет посів друге місце:

 

ФПСР завжди займав призові, в тому числі, перші місця на конкурсі «Пісня року»:

 

На факультеті щорічно святкується День студентів:

 

Факультет є постійним учасником загальноуніверситетського конкурсу «Міс та містер досконалість», де неодноразово займав призові місця, в тому числі становився переможцем конкурсу:

 

Студенти ФПСР постійно приймають участь у Суботниках по благоустрою територій Ботанічного саду та бази відпочинку «Чорноморка»:

Актив та студенти факультету приймали участь у створенні на базі Астрономічної обсерваторії «Фруктового саду університету», а також в його облагородженні:

sportfpsr

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top