Вересень — час, коли студенти повертаються до стін рідного університету, а в першокурсників починається новий етап у житті.

Цьогоріч команда Студентської ради ОНУ влаштувала для нових мечникiвців квест по локаціях університету: "ОНУ-експедиція: квестовий виклик".

Квест проходили 12 команд від 11 факультетів та фахового коледжу. Учасники, пересуваючись за спеціально підготовленими мапами, повинні були вирішувати на локаціях університету завдання та головоломки, розроблені представниками Студрад кожного з факультетів ОНУ.

Організатори зустріли команди у головному корпусі, провели реєстрацію, повідомили їм правила, ознайомили із технікою безпеки та вручили мапи із підказками. У кожної команди мапа передбачала власний маршрут, а кожну наступну локацію учасникам доводилося самостійно вгадувати, спираючись на позначки -асоціації.

Кожна мапа передбачала 13 університетських локацій, розташованих у центрі міста, у Шампанському провулку та на Французькому бульварі. Під час квесту першокурсники мали змогу дізнатися історію ОНУ, багато цікавих фактів про факультети та спеціальності, нові фахові терміни, познайомитися один з одним та добре провести разом час.

Останні головоломки для всіх учасників були в гуманітарному корпусі університету на Французькому бульварі, де й відбулася церемонія нагородження.Усі команди нагороджені тематичними сертифікатами, а переможці отримали почесну грамоту та солодкий подарунок від Студентської ради ОНУ. Переможцем квесту стала команда економіко-правового факультету. Капітан команди факультету романо-германської філології, Юлія Трум, нагороджена грамотою «Кращому капітану».

«Квест локаціями ОНУ проводиться вперше, — розповіла голова Студради ОНУ Олександра Хріщева. Ми хотіли, щоб першокурсники закохалися в університет так, як любимо його ми, студенти старших курсів!».
Першокурсники, захоплені квестом, впевнені, що отримали незабутній досвід.

фото: Алiна Сєрая