2 грудня 2020 року о 13.00

на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.051.08
в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова
відбудеться захист докторської дисертації у дистанційному режимі

Тема: Кіосак Д. В. Захист докторської дисертації
Час: 2 грудня 2020 12:40 PM Киев
Підключитися до конференції ZOOM
Ідентифікатор конференції: 838 7023 5024
Код доступу: 810169

17 листопада відбулась зустріч (он-лайн) студентського активу університету – представників Студентської ради (голова Сергій Івіс) та профкому студентів (голова Євген Юраш) – з проректором Вадимом Хмарським. На черговому «чаюванні з профільним проректором» мова йшла про навчання студентів в умовах карантину. Учасники зустрічі констатували, що в університеті відбулось кардинальне поліпшення якості дистанційного викладання і навчання, що стало наслідком правильного використання досвіду, здобутого минулого семестру. Також йшла мова про необхідність принципової перебудови співпраці викладачів і адміністрації зі студентством в умовах карантину. Студенти задали проректору низку запитань і в тому числі щодо наміру бути кандидатом на посаду ректора. Професор В.М. Хмарський повідомив про те, що факультет історії та філософії висунув його претендентом у кандидати і підтвердив, що має намір брати участь у конкурсі. Також він висловив сподівання на те, що вибори ректора відбудуться на високому організаційному, інтелектуальному та моральному рівні і мають стати зразком для всіх закладів вищої освіти у одеському регіоні.

17 листопада в режимі он-лайн відбулись збори трудового колективу факультету історії та філософії, на яких було розглянуто питання про висунення претендента у кандидати на посаду ректора. Декан факультету професор В.Г. Кушнір повідомив, що колективи чотирьох кафедр факультету виступили з клопотанням перед колективом факультету висунути претендентом у кандидати на посаду ректора ОНУ імені І.І. Мечникова проректора з науково-педагогічної діяльності професора В.М. Хмарського. Збори трудового колективу підтримали клопотання кафедр і одноголосно прийняли рішення висунути В.М. Хмарського претендентом у кандидати на посаду ректора. Декан В.Г. Кушнір повідомив про рішення зборів організаційний комітет з проведення виборів ректора та самого претендента.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені І.І.МЕЧНИКОВА

24 листопада 2020 року о 14:00 годині у великій фізичній аудиторії (вул. Пастера 27) відбудеться засідання вченої ради університету

Порядок денний

 1. Про особливості організації зимової сесії 2020-2021 навчального року в умовах карантину.
  Доповідає проректор Запорожченко О.В.
 2. Обрання за конкурсом на вакантні посади науково-педагогічних працівників.
 3. Присвоєння вчених звань.
 4. Інформація про підготовку до виборів ректора ОНУ імені І.І. Мечникова.
  Доповідає проректор Іваниця В.О.
 5. Різне.

Вчений секретар: Курандо С.В.

З Мiжнародним днем студента! - вiтає ректор ОНУ iмені І.І Мечникова професор Iгор Коваль (вiдео)

Одеський національний університет імені І.І Мечникова
проводить онлайн "День вiдкритих дверей" для абітурієнтів та батьків.

Онлайн зустріч: 21 листопада, об 11:00

Дізнайтеся, як стати студентом ОНУ!

На онлайн зустрічі ви познайомитеся з:

 • ректором ОНУ імені І.І. Мечникова
 • проректорами університету
 • керівництвом приймальної комісії
 • деканами факультетів
 • Як зміняться правила прийому в зв'язку з карантином?
 • Які факультети і спеціальності ОНУ вибрати?

ЗНО-2021 і інші питання — на онлайн-зустрічі 21 листопада, об 11:00 годині.

25 листопада 2020 року о 13.00

на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.051.08
відбудеться захист докторської дисертації у дистанційному режимі

Посилання для підключення:
Тема: Шишко О. Г. Захист докторської дисертації 25 листопада 2020 р.
Початок конференції: 25 ноя 2020 12:40 PM Киев
Підключитися до конференції Zoom
Ідентифікатор конференції: 868 0737 7429
Код доступу: 113527

Шишка Олександра Григоровича
«Політичний терор воєнно-політичних режимів у Херсонській та Одеській губерніях (січень 1918 р. – березень 1922 р.)»

спеціальність 07.00.01 – історія України

Науковий консультант:

Хмарський Вадим Михайлович, доктор історичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи ОНУ імені І.І. Мечникова.

Офіційні опоненти:

 • Котляр Юрій Вадимович, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв);
 • Рубльов Олександр Сергійович, доктор історичних наук, професор, учений секретар, завідувач відділом історії державного терору радянської доби Інституту історії України НАН України (м. Київ);
 • Турченко Галина Федорівна, доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії України Запорізького національного університету (м. Запоріжжя).

Запрошуються всі бажаючі

Документи у відкритому доступі знаходяться за посиланням: history-rada.onu.edu.ua

14 листопада 11:00 (111 Математика, 113 Прикладна математика)

Підключитися до конференції Google Meet

28 листопада 11:00 (014 Середня освіта (фізика), 104 Фізика та астрономія, 105 Прикладна фізика та наноматеріали, 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології)

Підключитися до конференції Zoom
Ідентифікатор конференції: 769 6422 8794
Код доступу: 9BZD23 

28 листопада 13:00 (122 Комп'ютерні науки, 123 Комп'ютерна інженерія, 126 Інформаційні системи та технології)

Підключитися до конференції Zoom 
Ідентифікатор конференції: 725 2946 6698
Код доступу: 2zQBwY

06 листопада 2020 р. Комітетом з державних премій України в галузі науки і техніки було ухвалено Постанову "Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених"  .

Цією Постановою було призначено 149 стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Пишаємося, що троє лауреатів – науковці нашого університету:

Родіонова Тетяна Андріївна - Доцент кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Факультету міжнародних відносин, політології та соціології

Маслій Наталя Дмитрівна - Доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Економіко-правового факультету

Снігур Денис Васильович - Доцент кафедри аналітичної та токсикологічної хімії Факультету хімїї та фармації

Вітаємо наших колег!
Бажаємо подальших досягнень та плідної наукової праці!

Проект проходить з серпня по грудень з ініціативи міжнародної мережі Глобальне партнерство з попередження збройних конфліктів (GPPAC), її східно-європейської мережі.

Проект орієнтований на просування знань у роботі з конфліктами серед студентської молоді університетів України і Молдови. У ньому беруть участь 13 команд з університетів України і Молдови. Серед команд, які заявили участь в проекті є також команда ЕПФ ОНУ ім. І.І. Мечникова. Студенти різних спеціальностей дізнаються про різноманітність інструментів в аналізі конфліктів, про миротворчість і про молодіжну політику ООН, гендерних аспектах миротворчості.

Крім того, студенти отримують досвід аналізу конфлікту. Команди беруть участь в освітніх вебінарах, під час яких детально знайомляться з навичками аналізу конфліктів в суспільстві, працюють над кейсами конфліктних ситуацій, виконують завдання на основі навчальних і реальних кейсів. У студентів і викладачів-кураторів є унікальна можливість отримувати консультації та спілкуватися з досвідченими практиками по роботі з соціальними конфліктами.

Для викладачів, які виступають кураторами таких міждисциплінарних команд, це також хороший досвід роботи з креативними завданнями, а також можливість і підвищення інформованості в сфері практики роботи з соціальними конфліктами. В результаті кращі роботи будуть відзначені і рекомендовані для розміщення на глобальних ресурсах мережі.

19 листопада 19:00

(Святкування відбудеться в on-line режимі, за допомогою платформи Zoom)

Кафедра філософії Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, яка готує професійних філософів відразу на 4-х рівнях (бакалаврат, магістратура, аспірантура, докторантура),щиро запрошує усіх небайдужих, особливо тих, хто ще обирає свій життєвий та професійний шлях, феєрично відсвяткувати Всесвітній день філософії, встановлений ЮНЕСКО у третій четвер листопада. В цьому році це 19 листопада. Ми пропонуємо нашим гостям, співрозмовникам, учасникам філософського бенкету-симпосіону режим 4 на 30: Чотири невеличкі 30-хвилинні презентації-бесіди від наших викладачів, аспірантів та випускників. Готуйтесь ставити запитання, дискутувати, підтверджувати та спростовувати аргументи, просто насолоджуватися філософською бесідою...

Наші спікери та їх теми:

 1. Бевзюк Наталія Петрівна Бевзюк Наталія Петрівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії ОНУ імені І. І. Мечникова, організатор Зимових філософських шкіл по філософії, керівник секції «Релігієзнавство, історія релігії і теологія» МАН, провідний спікер Hub Вітальні "Європейська Реформація й сучасний світ"
 2. Гвоздецька Ольга Олександрівна Гвоздецька Ольга Олександрівна - випускниця філософського факультету ОНУ імені І.І. Мечникова. Ведуча прямих ефірів на 7 каналі. "ЗМІ в епоху постправди"
 3. Довгополова Оксана Андріївна Довгополова Оксана Андріївна – докторка філософських наук, професорка кафедри філософії ОНУ імені І.І. Мечникова, кураторка проєкту Минуле / Майбутнє / Мистецтво "Мистецтво та філософія історії: простір взаємних відображень"
 4. Уткін Олег Сергійович Уткін Олег Сергійович – магістр філософії, аспірант кафедри філософії ОНУ імені І. І. Мечникова "Ім’я імен" Попереджаємо тих, хто не знає. У філософії свої власні стосунки с Часом, вона дуже добре знає інші форми часу – ніцшеанський «Час одвічного повернення», Час - Кайрос, Час – Еон, Час – Гра, Час - Танець тощо. Тому ми маємо повне право святкувати Всесвітній День філософії у будь-який день року – тому стежте за нашими оголошеннями.

А за картинку дякуємо нашому другу, художниці Olga Potekhina, редактору журналу "Артхів"

Посилання на конференцію:

 • Oleg Utkin is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
 • Topic: ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ФІЛОСОФІЇ
 • Time: Nov 19, 2020 07:00 PM Kiev
 • Join Zoom Meeting
 • Meeting ID: 863 5611 8885
 • Passcode: 520489

З питань участі звертайтеся:

Олена Сергіївна Петриківська Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інна Голубович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Farida Tykhomirova Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Олег Сергеевич Уткин  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

При підтримці Департаменту освіти та науки Одеської міської ради
Одеський національний університет імені І.І. Мечникова
Факультет історії та філософії
Кафедра філософії

Відтепер кожну п’ятницю – Відкрита філософська школа Одеса, 2020 – 2021 навчальний рік

Формати:

 • Авторські спецкурси
 • Дебати
 • Ігри
 • Творчі завдання

Всі заняття проводяться за адресою:
Філософське відділення, вул. Новосельського, 64, ауд. 6.
(дистанційно у випадку карантинних обмежень)

Вхід вільний

Розклад на листопад:

Перша п’ятниця місяця (6 листопада)

15:00-15:50 – Антропоцен. Філософський коментар. Доцент Тихомірова Ф.А.
15:55-16:25 – обговорення лекції.
16.25 – 16.40 – Перерва.
16:40-17:30 – Життя філософа й філософія як образ життя. Професор Голубович І.В.
17:30-18:00 – обговорення лекції.

Друга п’ятниця місяця (13 листопада)

15:00-15:50 – Лабораторія філософської думки. Спеціально запрошений лектор.
15:50-16:00 – Перерва
16.00 – 18.00 – Школа класики. Професор Шевцов С.П.

Третя п’ятниця місяця (20 листопада)

15:00-15:50 – На кордонах людини. Поворот до нелюдського в культурі та гуманітарному знанні. Доцент Петриківська О. С.
15:55-16:25 – обговорення лекції.
16.25 – 16.40 – Перерва.
16:40-17:30 – Античний неоплатонізм. Аспірант Уткін О. С.
17:30-18:00 – обговорення лекції.

Четверта п’ятниця місяця (27 листопада)

15:00-15:50 – Філософські та релігієзнавчі консультації (усе що ви хотіли знати, але не знали у кого запитати)
15:50-16:00 – Перерва
16.00 – 18.00. - Школа класики. Професор Шевцов С.П.

ЦЕ МІСЦЕ, ДЕ ФІЛОСОФІЯ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ЯК РОЗВИТОК ДУМОК, АКТУАЛЬНИХ ДЛЯ ВСІХ ЛЮДЕЙ

Контакти організаторів:

Петріківська Олена Сергіївна – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Уткін Олег Сергійович – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна ФБ група
або вводить у пошуку ФБ – #ВФШ
Слідкуйте за нашими новинами!

Чергова конференція трудового колективу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова відбулася в Актовій залі (Французький бульвар 24/26).

У порядок денний Конференціi увiйшли такi питання:

 1. Звіт професора І.М. Коваля про роботу на посаді ректора університету за період листопад 2019 р. – листопад 2020 р.
 2. Звіт про виконання Колективного договору.( голова профкому співробітників В.В. Пєнов)
 3. Звіт голови Комісії з трудових спорів.(голова комісії А.М.Комаренко)
 4. Обрання нового складу Комісії з трудових спорів.

Вітаємо студентку факультету міжнародних відносин, політології та соціології, старосту 4 курсу спеціальності "міжнародні економічні відносини" Качановську Марину з призначенням стипендії імені Президента України!

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ №1208

 

«27» ЖОВТНЯ 2020 року о 14ºº ГОДИНІ
у Великій фізичній аудиторії (вул. Пастера 27)
відбудеться
ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Періодичні видання університету як складова іміджу ЗВО та публікаційна активність вчених на основі даних Scopus та Web of Science.
  Доповідає директор Наукової бібліотеки Подрезова М.О.
 2. Обрання за конкурсом на вакантні посади науково-педагогічних працівників.
 3. Присвоєння вчених звань.
 4. Про підготовку докторів філософії та докторів наук в ОНУ імені І.І. Мечникова.
  Доповідає зав. відділом аспірантури та докторантури Ружицька О.М.
 5. Різне.

Вчений секретар Курандо С.В.

СПИСОК ОСІБ, ЯКІ БАЛОТУЮТЬСЯ НА ПОСАДИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ДОДАТОК 1.

Вакантна посада Прізвище, ім’я та по батькові Науковий ступінь, вчене звання
завідувач кафедри математичного забезпечення комп’ютерних систем Малахов Євгеній Валерійович доктор технічних наук, професор кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій
завідувач кафедри французької філології Марінашвілі Мальвіна Джангізівна кандидат філологічних наук, доцент кафедри французької філології
завідувач кафедри маркетингу та бізнес-адміністрування Садченко Олена Василівна доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів
завідувач кафедри зарубіжної літератури Силантьєва Валентина Іванівна доктор філологічних наук, професор кафедри зарубіжної літератури
Завідувач кафедри археології та етнології України Сминтина Олена Валентинівна доктор історичних наук, професор кафедри археології та етнології України
завідувач кафедри конституційного права та правосуддя Степанова Тетяна Валеріївна доктор юридичних наук, професор кафедри адміністративного та господарського права
завідувач кафедри загальноправових дисциплін та міжнародного права Стрельцова Євдокія Джонівна доктор юридичних наук, доцент кафедри загальноправових дисциплін та міжнародного права
професор кафедри економічної та соціальної географії туризму Яворська Вікторія Володимирівна доктор географічних наук, професор кафедри економічної та соціальної географії

СПИСОК ОСІБ, ЯКІ БАЛОТУЮТЬСЯ НА ПРИСВОЄННЯ ВЧЕНИХ ЗВАНЬ ДОДАТОК 2.

Прізвище, ім’я та по батькові Посада, яку займає здобувач Науковий ступінь, вчене звання Стаж пед. роботи Яке вчене звання здобуває по якій кафедрі
Коваль Ганна Шаміліївна доцент кафедри соціальної і прикладної психології кандидатпсихологічних наук понад 16 років доцент по кафедрі соціальної і прикладної психології
Труба Ганна Миколаївна доцент кафедри прикладної лінгвістики

доктор

 філологічних наук

понад

9 років

доцент

по кафедрі прикладної лінгвістики

21 жовтня 2020 року новопризначений Генеральний консул Грецької Республіки в м. Одеса пан Дімітріос ДОХТСІС здійснив візит до факультету міжнародних відносин, політології та соціології ОНУ імені І.І. Мечникова. Пана Д. ДОХТСІСА зустрічали декан факультету МВПС доцент В.В. ГЛЄБОВ, викладачі новогрецької мови доцент О.В. СНІГОВСЬКА та старший викладач А.В. МАЛАХІТІ, мовні асистенти Т. КУКУВІНОС та М, КОСТОПУЛУ, а також їх студенти.

З 26 по 28 жовтня 2020 р. включно, проводиться акредитаційна експертиза ОП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

В Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова з 26 по 28 жовтня 2020 р. включно, згідно з наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 19 жовтня 2020 р. № 1572-Е, проводиться акредитаційна експертиза із використанням технічних засобів відеозв’язку освітньої програми «Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)» (ID у ЄДЕБО 35000) за спеціальністю 014 Середня освіта, спеціалізація 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) для другого (магістерського) рівня вищої освіти.

У відповідності до програми проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)» відкрита зустріч з експертною групою

Відбудеться: 27.10.2020  з 16.00 до 16.30

Підключитись до конференції через ZoomZOOM

Ідентифікатор конференції: 764 3072 5735

Код доступу: 2020

Запрошуються усі бажаючі!

Програма проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)»

16 жовтня 2020 р студенти спеціальності "Міжнародні економічні відносини" прийняли участь у III Ethics Challenge, організованого CFA Society Ukraine і спонсором USAID та зайняли почесне ПЕРШЕ місце серед 31 команди київських та регіональних університетів . На основі поглибленого вивчення Кодексу етичної поведінки міжнародної спільноти інвестиційних професіоналів CFA Institute Code of Ethics and Standards of Professional Conduct студенти презентували онлайн вирішення етичної дилеми у сфері інвестиційної діяльності. Наш університет представляла команда 3 та 5 курсів у складі Вероніки Кочарян (капітан команди), Артема Абгаряна, Віри Шишкіної та Євгенія Буковського. Керівник команди – к.е.н., доц. Бичкова Наталія Володимирівна. Бажаємо їм подальших успіхів та творчої наснаги!

Тема: Відкрита зустріч з експертами. ОНУ імені І. І. Мечникова, ID 31860 Комп’ютерна інженерія, магістри
Дата: 26 жовтня 2020 16:30  Київ
Приєднатися до Zoom зустрічі: ZOOM

Ідентифікатор конференції: 711 8616 4169
Код доступу: 12345

Програма проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Комп’ютерна інженерія» другого(магістерського) рівня вищої освіти

20 жовтня 2020 року відбувся офіційний візит новопризначеного Генерального консула Республіки Болгарія у м. Одесі пана Светослава Ніколова ІВАНОВА до Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. Поважного гостя зустрів у своєму офісі ректор університету професор І.М. КОВАЛЬ.

Дружня, добросусідська атмосфера, що існує у відносинах двох наших народів – українського та болгарського – не обходить стороною й академічні стосунки. Так, під час змістовної бесіди сторони проявили щирий інтерес до особливостей університетського життя в обох країнах, привернувши особливу увагу до спільних викликів, що стоять сьогодні перед закладами вищої освіти України та Болгарії.

Ректор професор І.М. КОВАЛЬ ознайомив гостей із історією та структурою університету, а також із задоволенням обговорив разом із паном Генеральним консулом С.Н. ІВАНОВИМ особливості вступних кампаній в Україні та Болгарії.

30 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ О 14-00 ГОД.

в Актовій залі (Французький бульвар 24/26) відбудеться Конференція трудового колективу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова

Шановні колеги!
Шановні науковці та практикуючі фахівці! 

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова за підтримки вищих навчальних закладів України та міжнародних вищих навчальних закладів проводить міжнародну науково-практичну конференцію: «Тенденції та перспективи розвитку психології та соціальної роботи в сучасному суспільстві».

Конференція відбудеться 5 листопада 2020 року, на базі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, магістри, студенти, а також практичні психологи, соціальні працівники та всі охочі.

Програма конференції

На виконання рішення Державної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 жовтня 2020 року, а також рекомендації Міністерства освіти і науки України від 12 жовтня 2020 року щодо особливостей роботи закладів освіти в період карантину та з метою збереження здоров'я учасників освітнього процесу й працівників ОНУ імені І.І.Мечникова під загрозою поширення захворюваності, що спричиняється вірусом 2019-nCoV.

Наказ ОНУ №148-02 від 13.10.2020

Захист дисертаційної роботи Коротаєвої Надії Володимирівни

15 жовтня 2020 р. о 11.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К41.051.06 в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова (за адресою: м. Одеса, Шампанський провулок, 2, ауд. 27) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук зі спеціальності 03.00.20 «Біотехнологія» Коротаєвої Надії Володимирівни, молодшого наукового співробітника науково-дослідної частини Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. Назва дисертації: «Розробка біопрепарату на основі молочнокислих бактерій проти бактеріального раку рослин».

Ректор професор Ігор Коваль: заняття в ОНУ імені І.І. Мечникова переходять в онлайн режим з 15 жовтня, студенти продовжують проживати в гуртожитках. Просимо співробітників, і студентів максимально забезпечити дотримання протиепідемічних заходів.

Сторінка 1 із 32

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top