Початок занять з 21.02.2022 р.

Тривалість курсу - 90 годин.

Після завершення курсу слухачі мають можливість скласти іспит на визначення рівня мовної компетенції (з отриманням сертифіката).

Дати тестувань:  

 • 25.03.2022
 • 06.06.2022                             

Більш детально інформацію представлено на офіційній сторінці Центру

Контактна інформація:

Онищук Ірина Юріївна, директор Центру мовної підготовки

кандидат філологічних наук, доцент

Тел: +38067 714 9303 (Viber ; Telegram)

Наталія Георгіївна Іванова, заступник директора

кандидат філологічних наук, доцент

Тел.: +38 (050) 3916302 (Viber)

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 р. №1179 на базі економіко-правового факультету Одеського національного університету імені І І. Мечникова буде проведений ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління національним господарством».

До участі у конкурсі запрошуються студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра та магістра в закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, студенти закладів вищої освіти інших країн.

Для участі у конкурсі конкурсна комісія закладу вищої освіти відбирає не більше трьох наукових робіт та надсилає їх до Одеського національного університету імені І. І. Мечникова не пізніше 15 лютого 2022 року.

25 січня 2022 р. о 14:00 год.
в Актовій залі (Французський бульвар 24/26)

Відбудеться конференція трудового колективу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова

Порядок денний

 1. Звіт ректора Труби В.І про роботу на посаді ректора університету за період лютий 2021 р. - січень 2022 р.
 2. Різне

Реєстрація делегатів Конференції починається з 13:00 год.

18 січня 2022 року о 14:00 годині

У ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ ВЧЕНОЇ РАДИ (вул. Дворянська, 2)

ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ОНУ іменіІ.І.МЕЧНИКОВА

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Підсумки та аналіз результатів зимової екзаменаційної сесії 2021-2022 навчального року.
  • Доповідає проректор Запорожченко О.В.
 2. Обрання за конкурсом на вакантні посади науково-педагогічних працівників. (Додаток 1).
 3. Про стан та перспективи розвитку матеріально-технічної бази університету
  • Доповідає проректор Григор’єв О.В.
 4. Різне.

На сучасному етапі, в період реформування та реалізації курсу на розбудову сучасної спецслужби з урахуванням кращих практик провідних країн світу, Служба безпеки України потребує оновлення кадрів та зацікавлена у прийнятті на службу кваліфікованої, амбітної, енергічної та патріотично налаштованої молоді.

Збори трудового колективу факультету математики, фізики та інформаційних технологій

відбудуться 17 січня 2022 року в 11.00 год.

у Великій фізичній аудиторії (корпус на Пастера 27)

Дорогі колеги, дорогі студенти!

Щиро вітаю з Новим роком і Різдвом!

Моя щира вдячність колегам: цього року вдалося зробити багато з того, що планували.

Хочу побажати напередодні цих чарівних свят, щоб ми трохи залишалися дітьми, щоби здійснювалися побажання дитинства. Бажаю мiцного здоров'я, адже коли ми здорові, ми щасливі, і готові реалізовувати поставлені цілі та завдання.

Хочу побажати всім нам, щоб у нас були теплі аудиторії, щоб ми ходили на роботу та спілкувалися зі студентами наживо, а не лише онлайн. Упевнений, що підбиваючи підсумки 2021 року, ми радітимемо новим успіхам нашого університету!

Добробуту, щастя, та миру в новому році!

Ректор Вячеслав Труба

 

Завдяки плідної співпраці кафедри міжнародних економічних відносин з Інститутом Східної Європи Вільного університету Берліну, магістри та аспіранти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» мали можливість отримувати стипендію програми Leonhard-Euler Німецької служби академічних обмінів (DAAD) протягом першого семестру 2021/22 н.р.

На початку грудня завершилась програма літньої школи Всеукраїнської громадської організації «Інноваційний університет», що відбулась у липні цього року в Одесі на базі Одеського державного екологічного університету.

ВГО «Інноваційний університет» виникла у серпні 2019 р. внаслідок об’єднання учасників проекту «Інноваційний університет і лідерство», який реалізовувався протягом попередніх 5 років завдяки Міжнародному благодійному фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» (професор Тарас Фініков), підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща та під почесним патронатом Фундації польських ректорів.

«21» грудня 2021 року о 14ºº годині

у Великій фізичній аудиторії (вул. Пастера 27)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про затвердження Правил прийому до ОНУ імені І.І.Мечникова у 2022 році.
  • Доповідає перший проректор Ніколаєва М.І.
 2. Обрання за конкурсом на вакантні посади науково-педагогічних працівників. (Додаток 1).
 3. Присвоєння вчених звань. (Додаток 2).
 4. Різне

Чотирнадцятого грудня 2021р. за сприяння науково-дослідної частини і кафедри менеджменту та інновацій Одеського національного університету імені І.І Мечникова  відбулася зустріч співробітників та студентів університету з керівником  Одеського Центру трансферу знань та технологій, доцентом Наталей Григорівною Гребенник.

Зустріч, яку відкрив завідувач кафедри менеджменту та інновацій, професор Едуард Анатолійович Кузнєцов, відбулася у нещодавно створеній в нашому університеті спеціалізованій аудиторії "Віртуальна навчальна фабрика Industry 40".

У заході взяли участь викладачі, аспіранти та студенти економіко-правового факультету, факультету романо-германської філології, факультету історії та філософії, заступники деканів з наукової роботи факультету математики, фізики та інформаційних технологій та факультету журналістики, реклами та видавничої справи, співробітники Міжвідомчового науково-навчального фізико-технічного центру, відділу міжнародного співробітництва та відділу з питань інтелектуальної власності. 

У своєму виступі Гребеник Н.Г. ознайомила присутніх із можливостями їх участі у міждисциплінарних командах стартап-проєктів, напрямками співпраці із Агентством транскордонного співробітництва  «Єврорегіон Нижній Дунай» Одеської обласної державної адміністрації.

Професор кафедри менеджменту та інновацій Ірина Михайлівна Нєнно поділилась досвідом з реалізації міжнародного проекту ERASMUS+ «Посилення ролі ЗВО у сприянні трансформації промисловості в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні»"

За підсумками проведеної зустрічі всім зацікавленим у просуванні власних ідей на ринок та комерціалізації наукових розробок були запропоновані майстер-класи з конкретних питань підготовки та презентації старт-проєктів, оформлення грантових проектів від залучених Центром трансферу знань та технологій експертів.

Консультації з питань охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності продовжує проводити відділ з питань інтелектуальної власності науково-дослідної частини університету (завідувач відділу Ольга Іллівна Драгуновська).

Бажаємо успіхів всім майбутнім стартаперам ОНУ.

Шановні колеги!

Центр мовної підготовки та мовної сертифікації ОНУ імені І.І. Мечникова запрошує бажаючих скласти іспит 27.12. 2021 р.

з iноземної  (англiйськоï, болгарськоï, iспанськоï, нiмецькоï, французькоï) мови.

У разі успішного складання іспиту

видається Сертифікат,

що підтверджує володіння iноземною мовою на рівні В2 (відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти).

Вартість іспиту - 1500 грн.

Прохання здійснити оплату до 24.12. 2021 р

Реєстрація за посиланням   ( ссылка на гугл форму)

Тисячі школярів з тимчасово окупованих територій прагнуть вступити в український вищий навчальний заклад.

На цьому шляху вони зустрічають безліч труднощів. Адже навіть вивчення української мови для них недоступне. А шлях до вступного іспиту сповнений викликів.

Однак вони долають всі труднощі заради кращого майбутнього. Заради життя серед своїх. 

Дедалі більше молоді обирає навчатися тут. Це складний, але свідомий вибір, вартий нашої підтримки.

Детальна інформація стосовно вступу молоді з тимчасово окупованих територій до українських вишів - на порталі Міністерства освіти і науки України за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/zhitelyam-donbasu-ta-krimu/vstupnikam.

14 грудня 2021 р. об 11-00 представники Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ) проведуть семінар з підвищення кваліфікації на тему «Участь у міжнародних заходах для розширення зв’язків науковців і винахідників з іноземними підприємствами та побудови нових ділових та технологічних партнерств». Семінар транслюватиметься онлайн.  Доступ вільний за посиланням webinar.ukrintei.ua 

Детальніше на сайті УкрІНТЕІ www.ukrintei.ua

сторінці у мережі Фейсбук www.facebook.com/UkrISTEI

 

Вітаємо ПЛЮТУ Костянтина Володимировича, аспіранта кафедри аналітичної хімії та токсикології хімічного факультету ОНУ імені  І.І. Мечникова з призначенням академічної стипендії Президента України!   Бажаємо подальших навчальних і наукових здобутків, творчого натхнення і реалізації поставлених цілей!

Міністерство освіти і науки України у партнерстві з Фондом розвитку інновацій (Український фонд стартапів) запрошує науковців взяти участь у Sсience&Business Demo Day ssience-business-demo-day, який відбудеться 16 грудня 2021 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Зареєструватися на захід можна за посиланням: ssience-business-demo-day до 10 грудня 2021 року.

На Sсience&Business Demo Day науковці зі своїми ідеями та вже сформованими стартапами матимуть шанс презентувати власну ідею чи готове рішення на пітчі перед експертами та представниками бізнесу, а також отримають призи від партнерів заходу.

Більш детальна інформація додається.

Науково-дослідна частина і кафедра менеджменту та інновацій Одеського національного університету імені І.І.Мечникова  інформують викладачів, науковців, молодих вчених та студентів про зустріч з представниками Одеського Центру трансферу знань та технологій для ознайомлення з новими можливостями щодо комерціалізації результатів наукових досліджень, створення стартап проектів та інших етапів інвестиційної акселерації, формування грантових заявок та грант-менеджменту.  

Зустріч відбудеться 14 грудня, 10:00 – 10.40 за адресою: Французький бульвар 24/26, Гуманітарний корпус Одеського національного університету імені І.І.Мечникова, спеціалізована аудиторія «Віртуальна навчальна фабрика Industry 4.0» (ауд.408)

 Анонс змістовної частини зустрічі з представниками Центру:

1. Startup University

 • Менторство у розробці стартап-проектів;
 • Широке коло знайомств у стартап-середовищі;
 • Спеціальна пропозиція для студентів ІТ-спеціальностей: запрошуємо вас долучитися до існуючих стартапів-проектів та прийняти участь у розробці мобільних додатків, комп’ютерних ігор та інших проектах за вашою спеціальністю.

2. Грантові програми

 • пошук партнерів та грантів на наукові дослідження за тематикою вчених вашого університету.
 • повний документальний та інформаційний супровід протягом всього грантового проекту.

3. Інвестиції

 • розробка стартап-проекту під час акселераційної програми для окремих інноваторів та команд на території наших партнерів та презентація їх інвесторам;
 • «упаковка» проекту для інвесторів на будь-якій стадії проекту, допомога у залученні інвестора ще на стадії ідеї.

Чекаємо науковців, студентів, молодих вчених та бізнес-янголів українських інновацій!

P.S. Зустріч започаткує низку заходів інноваційно-інвестиційної підтримки

TTN

Міністерство освіти і науки України повідомляє про проведення 3 грудня 2021 р. з 12.00 – 18.30 (за київським часом) інформаційного заходу «Horizon Europe Launch Day in Ukraine» з метою висвітлення та обговорення участі України у наступній Рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» (далі – Програма «Горизонт Європа»), а також інформування щодо успішного досвіду українських проектів у попередній Рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

30 листопада 2021 року, о 14.00 Національні контактні пункти програми «Горизонт 2020» проведуть вебінар "Оновлені умови участі в Рамковій Програмі ЄС з наукових досліджень та інновацій "Horizon Europe», присвячений можливостям, які відкриває перед українськими науковцями нова Рамкова програма Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» (2021-2027).

Розпочинає роботу Всеукраїнський студентський гурток «Я ПОКАЖУ ТОБІ СВІТ».

До участі запрошуються студенти спеціальності Туризм, а також всі, хто любить мандрувати та має бажання побачити нові й поділитися своїми улюбленими куточками Світу. 

Запрошення та вимоги для участі у проєкті

Заявка на участь у проєкті

19 листопада 2021 року, відбулось урочисте підписання договору щодо стратегічної кооперації у сфері освіти та культури між Одеським Національним Університетом ім. І.І. Мечникова та Дзянанським Центром Культурного обміну “Шовковий Шлях” (Nanjing Jiangnan Silk Road Culture Communication).

Під час своєї промови, Директор Дзянанського Центру Культурного Обміну “Шовковий Шлях” Ван Ітан наголосив, що у цьому році ми святкуємо 10 річницю із дня встановлення стратегічного партнерства між Китайською Народною Республікою та Україною, а у 2022 виповнюється 30 років із дня встановлення дипломатичних відносин між Китайською Народною Республікою та Україною. Саме тому у такий знаковий час, наша співпраця має велике значення.

У свою чергу, Ректор Одеського Національного Університету ім. І.І. Мечникова, Вячеслав Іванович Труба подякував китайським колегам за теплі слова, та запросив представників Центру Культурного Обміну “Шовковий Шлях” відвідати Одесу, як тільки спадуть карантинні обмеження.

Обидві сторони погодилися сумісними зусиллями створити нову платформу для Китайсько-Українського освітнього та культурного співробітництва, яка сприятиме культурному обміну між Китаєм та Україною а також зміцнить дружні відносини між нашими країнами!

У планах є створення офісу Одеського Національного Університету ім. І.І. Мченикова у провінції Цзянсі. Офіс буде сприяти налагодженню співпраці між Одеським Національним Університетом та університетами провінції Цзянсі, а також із іншими університетами та навчальними закладами по всьому Китаю.

Фото: Прес-служба ОНУ

title_61ef0f612f80d13971852211643056993
title_61ef0f612f8ff10993959831643056993
title_61ef0f612fb3314949174671643056993
title_61ef0f612fc2113390320611643056993
title_61ef0f612fd0c9181886021643056993
title_61ef0f612fdf7927703151643056993
title_61ef0f612fef62927803411643056993
title_61ef0f612fff615535475461643056993
title_61ef0f61300e66123493921643056993
title_61ef0f61301bd19911345321643056993

Геолого-географічний факультет запрошує до участі у дистанційному режимі по секції ГЕОГРАФІЧНІ ТА ГЕОЛОГІЧНІ НАУКИ І СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ (ТУРИЗМ) 25 листопада 2021 року о 15-00.
Вхід у ZOOM по підсекціям за посиланнями:

Підсекція ГЕОГРАФІЯ
ідентифікатор конференції: 299 455 2105
код доступу: WvJ8aq

Підсекція НАУКИ ПРО ЗЕМЛЮ
ідентифікатор конференції: 582 537 2994
код доступу: 2021

Підсекція СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ. ТУРИЗМ
ідентифікатор конференції: 905 210 5528
код доступу: 4GKPYs

Підсекція СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ГЕОГРАФІЯ)
ідентифікатор конференції: 715 8482 4761
код доступу: C8wsVF

ДЕТАЛЬНІШЕ

З 22 до 27 листопада 2021 року у Ташкенті відбудеться Міжнародний тиждень інноваційних ідей «InnoWeek.Uz-2021»  (далі –«InnoWeek.Uz-2021») у змішаному форматі. «InnoWeek.Uz-2021» – щорічна подія, що організовується Міністерством

інноваційного розвитку Республіки Узбекистан з метою демонстрації накопиченого потенціалу та результатів роботи у галузі науки, високих технологій, інновацій та інвестиційних проєктів.

У рамках «InnoWeek.Uz-2021» проводитимуться наступні події:

 • міжнародний інтерактивний ярмарок;
 • міжнародне змагання з робототехніки (IRC);
 • міжнародна конференція з питань штучного інтелекту;
 • місцевий воркшоп від Центру трансферу технологій Азії та Тихоокеанського регіону (АРСТТ);
 • конференція з питань розвитку та досліджень у галузі енергозбереження;
 • міжнародний інноваційний та інвестиційний форум.

Більш детальна інформація додається.

Серія тематичних (археологія, етнологія, охорона культурної спадщини) науково-популярних онлайн-лекцій від студентів та аспірантів кафедри)

 Коли? 18, 19, 22, 23 та 24 листопада 2021 року
 О котрій? О 18:00
 Де? У Zoom за посиланням:

Zoom-посилання на усі 5 зустрічей:

Ідентифікатор конференції: 834 5330 9961
Код доступу: 12345

Програма «Відкритого мікрофону науки»:

Зустріч 1. «Мистецтво давнини» (18.11. 2021)
 «Наскельні зображення у світлі цифрових технологій: новації у дослідженні петрогліфів Валькамоніки» (Ліщина Ксенія)  
 «Міфотворчість навколо наскельного живопису в Україні та світі» (Радченко Симон)

Зустріч 2. «Гендерно-вікові дослідження в археології та етнології» (19.11. 2021)
«Жіночі поховання часів неоліту» (Нестеренко Ольга)
 «Стать та вік як регулятори обряду» (Кравчук Анжела)

Зустріч 3. «Глобалізація та інформатизація як фактори становлення сучасної історичної науки» (22.11. 2021)
«Футбол в глобалізованому світі: до питання про футбольну геральдику» (Павлик Владислав)
«Спадщина та археологія в інформаційну еру» (Воротнюк Юрій)

Зустріч 4. «Обрядовість: археологічний та етнографічний контексти» (23.11. 2021)
«Місця стародавніх обрядів поблизу Одеси» (Ковальський Леонід)
«Синагога у традиційній єврейській обрядовості» (Чінена Ольга)

Зустріч 5. «Етнографічний туризм» (24.11.2021)
 «Дорога вина та смаку: туристична привабливість Бессарабії та збереження нематеріальної культурної спадщини» (Прудченко Наталія)
«Актуальність та перспективи розвитку  етнографічного туризму в Україні» (Сахно Ірина)

Чекаємо на Вас!

17 листопада 2021 р. відбудеться «МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З РОЗРОБКИ ТА ЗАПРОВАДЖЕННЯ СЕРТИФІКАТНИХ ПРОГРАМ». 

Доповідач – доктор історичних наук, професор Сминтина Олена Валентинівна.

Організація семінару здійснюється за участю Науково-методичної ради ОНУ імені І.І. Мечникова.

Сторінка 1 із 41

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top