Одеський національний університет імені І.І Мечникова
проводить онлайн "День вiдкритих дверей" для абітурієнтів та батьків.

Онлайн зустріч: 21 листопада, об 11:00

Дізнайтеся, як стати студентом ОНУ!

На онлайн зустрічі ви познайомитеся з:

 • ректором ОНУ імені І.І. Мечникова
 • проректорами університету
 • керівництвом приймальної комісії
 • деканами факультетів
 • Як зміняться правила прийому в зв'язку з карантином?
 • Які факультети і спеціальності ОНУ вибрати?

ЗНО-2021 і інші питання — на онлайн-зустрічі 21 листопада, об 11:00 годині.

30 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ О 14-00 ГОД.

в Актовій залі (Французький бульвар 24/26) відбудеться Конференція трудового колективу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова

На виконання рішення Державної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 жовтня 2020 року, а також рекомендації Міністерства освіти і науки України від 12 жовтня 2020 року щодо особливостей роботи закладів освіти в період карантину та з метою збереження здоров'я учасників освітнього процесу й працівників ОНУ імені І.І.Мечникова під загрозою поширення захворюваності, що спричиняється вірусом 2019-nCoV.

Наказ ОНУ №148-02 від 13.10.2020

Захист дисертаційної роботи Коротаєвої Надії Володимирівни

15 жовтня 2020 р. о 11.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К41.051.06 в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова (за адресою: м. Одеса, Шампанський провулок, 2, ауд. 27) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук зі спеціальності 03.00.20 «Біотехнологія» Коротаєвої Надії Володимирівни, молодшого наукового співробітника науково-дослідної частини Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. Назва дисертації: «Розробка біопрепарату на основі молочнокислих бактерій проти бактеріального раку рослин».

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ВІД 24 ВЕРЕСНЯ 2020 Р.

№ 295-К

 

ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСІВ НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Бажаєте стати студентом ОНУ Мечникова? Збережіть і передайте далі! Факультети, спеціальності, ЗНО, конкурсні бали. Все, що потрібно знати абітурієнту для подачі документів в електронному кабінеті.

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти інформує про конкурс до галузевих експертних рад.

Поле діяльності галузевих експертних рад:

 • Експертний висновок щодо можливості акредитації освітньої програми
 • Пропозиції щодо вдосконалення вимог та критеріїв акредитації
 • Погодження стандартів вищої освіти
 • Взаємодія з Національним агентством, ЗВО / НУ та іншими стейкхолдерами
 • Участь у дослідженнях освітніх практик, участь у підготовці аналітичних матеріалів про якість вищої освіти
 • Вироблення рекомендації для Національного агентства, ЗВО/НУ
 • Участь в організації та проведенні конференцій, семінарів, інших заходів Національного агентства

Конкурс триватиме: 25.08-18.09.2020

Докладна інформація про конкурс (умови, аплікаційні форми, заяви): naqa.gov.ua

Відомості про конкурс:

Галузеві експертні ради

У 2020 році звичні терміни зрушені через карантин.

З 1 серпня розпочинається реєстрація електронних кабінетів для вступників до ОНУ імені І.І. Мечникова.

13-22 серпня - подача документів для тих, хто здав зовнішнє незалежне тестування. При ОНУ, як завжди, працює консультаційний центр.

27 серпня - перші рекомендації до вступу на бюджет для бакалаврів-першокурсників. З шостого вересня - рекомендації до вступу на контракт.

Першокурсники-бакалаври всіх 42 спеціальностей приступлять до навчання 15 вересня. Контрактні накази формуються до 30 вересня.

Серед особливостей цього року - зміни в правилах для осіб, які не здають зовнішнє незалежне тестування. Вступні іспити проходять до того, як почнеться подача електронних заяв: з 14 липня по 2 серпня.

24 липня стартує вступна кампанія в ОНУ імені І.І. Мечникова. 42 актуальні спеціальності на 11 факультетах самого авторитетного університету півдня України чекають вас. За посиланнями на офіційному сайті ОНУ представлені правила прийому, терміни, і всі деталі, необхідні абітурієнтам та їх батькам.

Колективу Одеського національного університету ім.І.І.Мечникова. Щиро вітаю із 155-річчям одного з найдревніших університетів України!

Одеський національний університет ім. Мечникова проводить он-лайн "день вiдкритих дверей" для абітурієнтів та батьків. Дізнайтеся, як стати студентом ОНУ!

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) розпочинається з 9:00 год. 12 травня, закінчується о 18:00 год. 5 червня 2020 року.

На підставі норм Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», який набрав чинності з16 січня 2020 року, приймальною комісією ОНУ імені І.І.Мечникова прийнято рішення про скасування обов'язкового складання додаткових фахових вступних випробувань (співбесіди) для вступників, які вступають на навчання до ОНУ імені І.І.Мечникова за всіма спеціальностями (крім спеціальностей Право та Психологія) для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).

10 квітня - день, який пам'ятають всі одесити. У літопису кожної одеської сім'ї назавжди збережуться трагічні сторінки окупації 1941-1944 рокiв.

З метою врахування останніх нормативних документів Міністерства освіти і науки України 19 березня 2020 року наказом від 19.03.2020 р. № 40-02 затверджено нову редакцію наказу від 11.03.2020 р. № 29-02 «Про оголошення карантину у березні – квітні 2020 року.

З метою виконання листа Міністерства освіти і науки України від 13.03.2020 р. № 1/9-161 «Щодо оплати праці працівників закладів освіти під час призупинення навчання через карантин»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 та з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції:

У зв'язку з карантином по СОVID-19 на ректоратi 16.03.2020 ректор Ігор Коваль повідомив про додатковi заходи дотримання карантинного режиму у ОНУ імені І.І.Мечникова. 

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р., листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 р. № 1/9-154, протоколу № 4 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 р., листа департаменту освіти і науки Одеської ОДА від 11.03.2020 р. № 1703/02/52-02-02 та з метою збереження здоров’я учасників освітнього процесу й працівників ОНУ імені І. І. Мечникова під загрозою поширення захворюваності, що спричиняється вірусом 2019-nCoV

Коментар ректора: вимушене технічне відключення теплопостачання в гуртожитках ОНУ обумовлено зовнішніми економічними обставинами.

ОНУ імені І.І.Мечникова є учасником проєкту STUD-FEST «Impulse». Що це за проєкт? Його організатором є молодіжна організація  STUD-POINT, візитною карткою якої є проведення кар’єрних заходів. Вона допомагає роботодавцям знайти талановитих співробітників, а молодим фахівцям працевлаштуватися.

Увага! в зв'язку із загальноукраїнським карантином по короновірусу 14 березня в ОНУ День відкритих дверей скасовується. Про нову дату Дня відкритих дверей повідомимо після скасування карантину.

На вас чекає:

 • Ботанiчний сад, бiблiотека, лабораторiї, обсерваторiя
 • Презентацiї усiх 42 актуальних спецiальностей ОНУ
 • Знайомство з 11 факультетами, пiдготовчими курсами ОНУ
 • Знайомство з ректором та деканами
 • Інформацiя о нових правилах прийому - 2020

На сайті ОНУ опубліковані рейтингові списки для призначення стипендій студентам ОНУ імені І.І. Мечникова

Перше свято весни - на честь жінок. Ви даруєте життя, натхнення, гармонію. Аlma mater, ОНУ імені І.І. Мечникова, зобов'язана вам багатьма досягненнями, відкриттями, успіхами у дослідницької, викладацької, адміністративної сферах. Університет пишається і захоплюється своїми жінками: співробітницями, студентками, викладачками, випускницями.

Про заходи щодо попередження зараженості на грип, гострі респіраторні вірусні інфекції та коронавірус 2019-nCoV

Сторінка 1 із 4

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top