З метою врахування останніх нормативних документів Міністерства освіти і науки України 19 березня 2020 року наказом від 19.03.2020 р. № 40-02 затверджено нову редакцію наказу від 11.03.2020 р. № 29-02 «Про оголошення карантину у березні – квітні 2020 року.

З метою виконання листа Міністерства освіти і науки України від 13.03.2020 р. № 1/9-161 «Щодо оплати праці працівників закладів освіти під час призупинення навчання через карантин»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 та з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції:

У зв'язку з карантином по СОVID-19 на ректоратi 16.03.2020 ректор Ігор Коваль повідомив про додатковi заходи дотримання карантинного режиму у ОНУ імені І.І.Мечникова. 

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р., листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 р. № 1/9-154, протоколу № 4 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 р., листа департаменту освіти і науки Одеської ОДА від 11.03.2020 р. № 1703/02/52-02-02 та з метою збереження здоров’я учасників освітнього процесу й працівників ОНУ імені І. І. Мечникова під загрозою поширення захворюваності, що спричиняється вірусом 2019-nCoV

НАКАЗУЮ:

 1. Оголосити з 12 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року карантин і припинити у зазначений термін освітній процес в усіх навчальних та лабораторних корпусах університету; відмінити усі масові заходи (дні відкритих дверей, наукові семінари, конференції, спортивні та мистецькі заходи, олімпіади, змагання, конкурси тощо).
  Терміни карантину можуть бути зміненими в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.
 2. Заборонити направлення за кордон здобувачів освіти, науково-педагогічних та наукових працівників до країн з високим ступенем ризику зараження коронавірусом 2019-nCoV.
 3. Директору студмістечка Агаєву В.М., проректору Серотюку В.І. виділити у будівлях гуртожитків приміщення для ізоляції здобувачів освіти з ознаками гострих респіраторних захворювань.
 4. Деканам факультетів, директору ІМО, директорові коледжу та керівникам підготовчих відділень (курсів) під час карантину:
  • передбачити можливість організації навчального процесу за дистанційними технологіями;
  • видати студентам і слухачам індивідуальні завдання за дисциплінами навчальних планів;
  • забезпечити відпрацювання занять здобувачами освіти відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації;
  • забезпечити разом з дирекцією студмістечка та залученням органів студентського самоврядування й профспілкових організацій університету максимальне вивільнення місць у кімнатах гуртожитків;
  • забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій.
 5. Для працівників деканатів, працівників відділів та служб університету – роботи здійснювати відповідно до штатних графіків та службових обов’язків.
 6. Деканам факультетів, директорові коледжу, директору ІМО, завідувачам кафедр, циклових комісій забезпечити заходи щодо часткового переведення працівників на роботу в дистанційному режимі, для чого визначити індивідуальні завдання для працівників (організаційно-педагогічна, методична, наукова робота тощо) на час з 12.03.2020 р. по 03.04.2020 р. Здійснювати контроль за виконанням індивідуальних завдань.
 7. Контроль за виконанням цього наказу покладаю на проректорів Запорожченка О.В., Хмарського В.М., Іваницю В.О., Скорохода С.Ф., Серотюка В.І.

Ректор: І.М. Коваль

Коментар ректора: вимушене технічне відключення теплопостачання в гуртожитках ОНУ обумовлено зовнішніми економічними обставинами.

ОНУ імені І.І.Мечникова є учасником проєкту STUD-FEST «Impulse». Що це за проєкт? Його організатором є молодіжна організація  STUD-POINT, візитною карткою якої є проведення кар’єрних заходів. Вона допомагає роботодавцям знайти талановитих співробітників, а молодим фахівцям працевлаштуватися.

Увага! в зв'язку із загальноукраїнським карантином по короновірусу 14 березня в ОНУ День відкритих дверей скасовується. Про нову дату Дня відкритих дверей повідомимо після скасування карантину.

На вас чекає:

 • Ботанiчний сад, бiблiотека, лабораторiї, обсерваторiя
 • Презентацiї усiх 42 актуальних спецiальностей ОНУ
 • Знайомство з 11 факультетами, пiдготовчими курсами ОНУ
 • Знайомство з ректором та деканами
 • Інформацiя о нових правилах прийому - 2020

На сайті ОНУ опубліковані рейтингові списки для призначення стипендій студентам ОНУ імені І.І. Мечникова

Перше свято весни - на честь жінок. Ви даруєте життя, натхнення, гармонію.

Аlma mater, ОНУ імені І.І. Мечникова, зобов'язана вам багатьма досягненнями, відкриттями, успіхами у дослідницької, викладацької , адміністративної сферах. Університет пишається і захоплюється своїми жінками: співробітницями, студентками, викладачками, випускницями.

Від усіх чоловіків ОНУ бажаю вам здоров'я, весняного тепла, втілення бажань! А ми зобов'язуємось любити і берегти вас у кожну хвилину нашого життя.

Зі святом, дорогі жінки!

Ректор ОНУ імені І.І. Мечникова Ігор Коваль

8march

Про заходи щодо попередження
зараженості на грип, гострі респіраторні
вірусні інфекції та коронавірус 2019-nCoV

З метою реалізації рішень засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради (протокол № 2 від 27 січня 2020 року та № 5 від 2 березня 2020 року), рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації (протокол № 2 від 29 січня 2020 року), рішення позачергового засідання Ради ректорів ЗВО Одеської області від 3 березня 2020 року з питань попередження зараженості на грип, гострі респіраторні вірусні інфекції та коронавірус 2019-nCoV, а також відповідних доручень Міністерства освіти і науки України
вжити наступні заходи:

 1. обмежити доступ до гуртожитків для сторонніх осіб;
  забезпечити постійний моніторинг у гуртожитках щодо виявлення захворюваності мешканців на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції та негайно ізолювати студентів з підозрою на захворювання;
 2. забезпечити посилений режим прибирання у гуртожитках;
  комендантам корпусів:
 3. забезпечити наявність рідкого мила в усіх вбиральнях;
  проведення вологого прибирання вбиралень із застосуванням дезінфікуючих засобів, а також двічі на день вологого прибирання загальних площ (хол, коридори);
 4. здійснювати провітрювання вбиралень та площ загального користування протягом дня;
 5. обмежити проведення масових заходів культурно-масового та спортивного характеру;
 6. організувати проведення лекцій для мешканців гуртожитків та здобувачів вищої освіти щодо профілактичних заходів під час спалаху грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій; розмістити роз’яснювальні матеріали щодо заходів по профілактиці на сайтах університету, у приміщеннях навчально-лабораторних корпусів та у гуртожитках;
 7. здійснювати постійний моніторинг щодо прибуття студентів, які у період зимових канікул відвідували країни з підвищеним ризиком на коронавірус 2019-nCoV; щотижнево письмово інформувати Раду ректорів щодо динаміки кількості таких студентів;
 8. повідомити іноземних партнерів про перенесення запланованих візитів;
 9. перенести заплановані закордонні відрядження всім учасникам освітнього процесу до окремого розпорядження;
 10. терміново затвердити та довести до відома всіх відповідальних осіб алгоритм першочергових дій посадових осіб при виявленні під час занять або у гуртожитках студентів з підозрою на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції;
 11. забезпечити медичний пункт необхідними медичними засобами та індивідуальними засобами захисту;

Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Ректор: І. М. Коваль

У відповідь на звернення представників громадських організацій про необхідність демонтажу дошки відповідно до Закону України «Про декомунізацію» ці представники були поінформовані про таке:

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова оголошує весняний прийом до аспірантури за кошти фізичних та/або юридичних осіб для здобуття ступеня доктора філософії (PhD).

 Цього року Асоціація випускників університету подала два проекти на міський конкурс з громадського бюджету на 2020 рік.

 1. Алея вчених.
 2. Історичний двір університету.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо взяти участь у роботі 74-ї звітної наукової конференції професорсько-викладацького складу і наукових працівників Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, яка відбудеться 27- 29 листопада 2019 року.

Увага! в зв'язку із загальноукраїнським карантином по короновірусу 14 березня в ОНУ День відкритих дверей скасовується. Про нову дату Дня відкритих дверей повідомимо після скасування карантину.

ДЕНЬ ВIДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНУ МЕЧНИКОВА - 2020: 14 березня, 10:30

На вас чекає:

 • Ботанiчний сад, бiблiотека, лабораторiї, обсерваторiя
 • Презентацiї усiх 42 актуальних спецiальностей ОНУ
 • Знайомство з 11 факультетами, пiдготовчими курсами ОНУ
 • Знайомство з ректором та деканами
 • Інформацiя о нових правилах прийому - 2020

«Вступаючи в ОНУ, ти робиш правильно!» —  під таким девізом в Одеському національному університеті імені Мечникова пройде 16 листопада день відкритих дверей. З усім, чим славний університет —  експозиціями Ботанічного саду, астрономічної обсерваторії, бібліотеки і наукових лабораторій, презентаціями факультетів, майбутні студенти зможуть познайомитися на одній території, на Французькому бульварі.

1 листопада, ОНУ iм. Мечникова СЕМІНАР «Внутрішня та зовнішня системи забезпечення якості як основа підвищення якості освітніх та управлінських процесів школи».

Анонс! Терміново! Цікаво! Центр лідерства ОНУ запрошує студентів економічних спеціальностей і випускників на зустріч з Катериною Охрименко, 10 років досвіду роботи в центральних офісах великих міжнародних корпораціях Vodafone і Amazon.

Освоювати навички в ігровій формі - заняття не тільки для дітей, а й для дорослих. Тим більше в такій серйозній темі, як конфлікти. Тому, Центр лідерства ОНУ імені І.І. Мечникова, запрошує студентів, викладачів і всіх зацікавлених в конструктивному управлінні конфліктами на гру в конфлікт «Стильний зоопарк» 11 вересня з 17.30 до 20.30, за адресою: пров. Маяковського, 7, ауд. 26.

02 та 04 липня 2019 року відбудеться ЗНО для вступників до магістратури. Явка у ці дня працівників пункту тестування о 8.30. При собі мати: паспорт та його копію (1-3 сторінки та сторінки з місцем реєстрації), копію ідентифікаційного номера. На будь який випадок розміщуємо відповідні технологічні карти, типові промови тощо.

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, Центр лідерства відкриває набір на сертифікаційну міждисциплінарну програму з підвищення кваліфікації «Основи медіації та діалогу».

Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» проводиться анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти на тему «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії» повідомляємо, що анкети можна заповнити за посиланням:

Дослідження проводитиметься у травні – червні 2019 року на умовах повної анонімності. Просимо прийняти участь в дослідженні.

Напередодні «Міжнародного дня охорони праці (28.04)» відділ охорони праці спільно із комісією профкому з охорони праці і техніки безпеки пропонують провести «ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ – 2019»

Захід провести у два етапи:

У Центрі інформаційних технологій запрацював інший телефонний номер 731-78-95.

Сторінка 1 із 3

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Тел. приймальної (38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

title_5e87a23272fa413978608731585947186
title_5e87a232730a42283527341585947186
title_5e87a232731a0646583081585947186
Top