Запрошуємо науковців, науково-педагогічних співробітників, молодих вчених Одеського національного університету імені І.І. Мечникова 29 вересня 11:00-13:00 долучитися до спільного вебінару компаній Антиплагіат і Clarivate і прослухати лекції за темами:

 1. «Автор и «Антиплагиат»: от любви до ненависти…»
  • (лектор: Ольга Беленькая, руководитель учебно-методического центра компании Антиплагиат).
 2. «Публикационная активность: быстрее, выше сильнее»
  • (лектор: Ирина Тихонкова, к.б.н., консультант по региональным решениям Clarivate)

Щоб взяти участь у вебінарі на платформі Webex необхідна попередня реєстрація. Перейдіть за відповідним посиланням clarivatewebinars.webex.com, натисніть слово Register, заповніть анкету.

Запитання поставлені при реєстрації розглядатимуться на вебінарі, що буде проведений російською мовою, оскільки до трансляції долучаються слухачі з 19 країн. Кожен учасник отримає сертифікат.

У зв'язку зі запланованим відключенням електропостачання та змінами у розкладі фаховий семінар Лобанової М. А. відбудеться у режимі онлайн у запланований час - понеділок, 20 вересня, 14.30.

Тема: Фаховий семінар Лобанової Марії Андріївни
Час: 20 вересня 2021 02:30 PM Киев

Підключитися до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 835 4409 0876

Код доступу: 4DWmNT

До уваги усіх зацікавлених !!!

З 20 по 23 вересня 2021 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбудеться в дистанційному режимі акредитація підготовки магістрів за освітньо-професійною програмою «Менеджмент».
Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запрошує усіх, хто бажає (крім гаранта ОП та представників адміністрації ОНУ), взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 21 вересня 2021 року о 12.10-12.50.

Приєднатись до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 799 1165 2550
Код доступу: 33cRVN

За підтримки МОН України у співпраці з ORCID Державна науково-технічна бібліотека України протягом вересня та жовтня 2021 року (29.09, 01.10, 04.10), проведе серію вебінарів та майстер-класи на тему: “Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців”.

Унікальний ідентифікатор ORCID дозволяє науковцям вирізнити їхні наукові результати серед інших та забезпечити визнання їхньої роботи, зокрема, серед іноземних колег. Ідентифікатор ORCID допомагає науковцям зберегти час і присвятити його дослідженням, зменшити зусилля, які йдуть на опрацювання дублікатів у системах наукових даних, забезпечити афіляцію з установами, грантами, публікаціями, експертними оцінками та зберегти якість таких даних.

Вебінари будуть присвячені питанням використання ідентифікаторів ORCID для ідентифікації науковців, поєднання та покращення пошуку наукового доробку, тощо.

Форма реєстрації учасника на серію вебінарів доступна за посиланням: dntb.gov.ua

Детальніше з програмою вебінарів можна ознайомитись: Програма вебінару

З 16 по 18 вересня 2021 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбудеться в дистанційному режимі акредитація підготовки магістрів за освітньо-професійною програмою «Журналістика».

Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запрошує усіх, хто бажає (крім гаранта ОП та представників адміністрації ОНУ), взяти участь у відкритій зустрічі, яка відбудеться 16 вересня 2021 року о 16.00-16.30.

Підключитися до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/76907211471?pwd=eFBBVC80bm1yVSszWkhWU1pFOWpSUT09

Ідентифікатор конференції: 769 0721 1471

Код доступу: 2021

Початок занять з 23.09.2021 р.

Тривалість курсу - 90 годин.

Після завершення курсу слухачі мають можливість скласти іспит на визначення рівня мовної компетенції (з отриманням сертифіката).

Дати тестувань:   20.09.2021 ( реєстрація триває)

 04.11.2021 

   27. 12. 2021

Більш детально інформацію представлено на офіційній сторінці Центру

Курси «Центр мовної підготовки та мовної сертифікації»

 Контактна інформація:

Онищук Ірина Юріївна, директор Центру мовної підготовки

кандидат філологічних наук, доцент

Тел: +38067 714 9303 (Viber ; Telegram)

Наталія Георгіївна Іванова, заступник директора

кандидат філологічних наук, доцент

Тел.: +38 (050) 3916302 (Viber)

 

За сприяння МОН України з 7 по 9 вересня 2021 року компанія Clarivate організовує серію вебінарів, присвячених питанням роботи з базою даних Web of Science Core Collection

Компанія Clarivate організовує для співробітників закладів вищої освіти та наукових установ серію вебінарів, українською, безкоштовно, присвячених питанням роботи з базою даних Web of Science Core Collection та інструментам, які дає можливість ця база даних. З 7 по 9 вересня 2021 року експерт компанії Clarivate Тихонкова Ірина Володимирівна проведе вебінари на теми:

 • Нові дані, метрики та інтерфейс у Journal Citation Reports
 • Швидке і коректне оформлення публікації з EndNote
 • Нові та старі можливості Web of Science Core Collection.

Авторський колектив відеопроекту "Вас запрошує ОНУ імені І.І. Мечникова", який озвучено трьома мовами - українською, російською та англійською, доводить до відома шановної аудиторії, що з'явилась новаторська творча робота, яка може зацікавити справжніх шанувальників нашого відомого та поважного закладу.

Як стати студентом ОНУ Мечникова: покрокова інструкція «Вступна кампанія - 2021»

1 липня. Реєстрація вступників

З 1 липня абітурієнти створили особисті електронні кабінети вступника. Під час реєстрації завантажуєм: сертифікат ЗНО та документ про повну загальну середню освіту; вказати середній бал додатка до атестата(розрахувати його самостійно за 12-бальною шкалою. за допомогою калькулятора середнього балу, який є на сайтах університетів). Після створення електронного кабінету завантажте кольорове фото вступника (3х4) та фотокопію додатка свідоцтва/атестата про повну загальну середню освіту (розмір до 1 МБ).

14 липня. Старт подачі заяв

Прийом заяв та документів стартує 14 липня. Для абітурієнтів, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів та творчих конкурсів, прийом документів закінчується о 18.00 16 липня. Для абітурієнтів, які вступають за результатами ЗНО, вступних іспитів та творчих конкурсів, складених до 13 липня, прийом документів закінчується о 18.00 23 липня. Вступники можуть подати до п’яти заяв на бюджетну форму навчання в будь-який виш без обмеження щодо кількості спеціальностей та до 30 заяв на контракт.
Важливо: У кожній заяві на бюджет, обов’язково встановіть її пріоритетність – від одного до п’яти, де один – найвища пріоритетність, п’ять – найнижча. Після подання першої заяви змінити пріоритетність буде неможливо

13-23 липня. Співбесіди, вступні іспити та творчі конкурси

Вступні іспити на творчі конкурси проводитимуть до початку подання заяв.
Для абітурієнтів, які вступають на бюджетні місця, вступні іспити та творчі конкурси проводять з 1 по 13 липня включно. З 14 по 23 липня можуть проводити додаткові сесії іспитів та творчих конкурсів для тих, хто вступає на контракт. Співбесіди проводитимуть з 17 по 19 липня. Строки прийому заяв та документів для участі у вступних іспитах та творчому конкурсі на бюджетні місця визначає приймальна комісія університету. Інформацію про це можна дізнатися на офіційному сайті університету. У 2021 році можуть вимагати мотиваційний лист під час вступу, а також самостійно визначають критерії нарахування балів за них.

Золота медаль імені В.І. Вернадського присуджується окремим вченим персонально за наукові досягнення в галузі природничих, технічних та соціогуманітарних наук.

У конкурсі на здобуття Золотої медалі можуть брати участь: дійсні члени і члени-кореспонденти НАН України незалежно від місця їх постійної роботи; зарубіжні вчені; окремі особи, які працюють у наукових установах, закладах вищої освіти, на підприємствах і в організаціях, розташованих на території України. 

Право висунення робіт на здобуття Золотої медалі імені В.І. Вернадського надається: дійсним членам, членам-кореспондентам та іноземним членам НАН України; науковим установам, закладам вищої освіти та науковим радам НАН України; науковим та науково-технічним товариствам, іншим громадським об’єднанням учених; науково-технічним (технічним) радам міністерств, відомств, науково-виробничих об’єднань, конструкторських бюро, промислових підприємств.

Прийом документів триває до 12.11.2021р.

З переліком документів, що подаються на конкурс до Президії Національної академії наук України можна ознайомитись на сайті: www.nas.gov.ua

з 29.06. до 13.07.2021 розпочато прийом документів до Фахового коледжу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова за спеціальностями:

 • Фінанси, банківська справа та страхування
 • Облік і оподаткування
 • Прикладна математика
 • Соціальна робота

Детальна інформація за тел. (048) 776-08-60, 0961579976; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Приймальна комісія: Французький б-р, 24/26, тел. (0482) 68-12-84, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні колеги, запрошуємо вас на зустріч з керівником естонсько-української програми «Стійка Україна/ Resilient Ukraine », виконавчим директором Міжнародного центру оборони та безпеки (ICDS) Дмитром Теперіком та координатором програми Іллею Мірошкіним.

Зустріч буде присвячена презентації нового навчального курсу, який був розроблений програмою «Стійка Україна», та відбудеться наживо 29 червня о 14:00 за адресою: Французький бульвар 24/26, ауд. 307

Даний курс може стати потужним змістовним доповненням для студентських навчальних програм. Курс містить три навчальних блоки, які стосуються інформаційної, комунікативної, цифрової та когнітивної безпеки, але протягом наступних місяців він буде розширюватися.

В ОНУ iмені І.І. Мечникова науковці iз світовим ім'ям прочтуть вiдкритi лекції для усiх бажаючих 24.06.21, на бiологичному факультетi .
Лекції на-живо для медиків, біологів та широкої аудиторії одеситів про збудник бактеріального раку відбудуться 24.06 о 13.00 за адресою ОНУ, Біофак, Шампанський провулок 2, ауд. 27., з перекладом на російську.

Науковці з світовим ім'ям:

 • Томас Борен, професор кафедри медичної хімії та біофізики Університету Умео, Швеція: “Helicobacter pylori та імунітет”;
 • Жанна Бугайцова, PhD, кафедра медичної хімії та біофізики, Університет Умео, Швеція: "Подорож Helicobacter, у часі та людях".

Вхід вільний для усіх бажаючих.

Відкриті лекції проходять в рамках традиційної літньої школи для молодих вчених «Молекулярна біологія, біотехнологія і медицина». Міжнародна школа для молодих біологів проходить в ОНУ з 2005 року. В цьому році, з 22 червня по 3 липня, на 16-ій Міжнародній Школі прозвучать лекції про останні досягнення в області біології і біотехнології провідних вчених України, Аргентини, Нідерландів, США, Швеції, Польщі, Франції, Іспанії, Німеччини.

Початок занять з 01.07.2021 - 10.09.2021 (інтенсивний курс)

Тривалість курсу - 90 годин.

Вартість навчання – 3500 грн.

Після завершення курсу слухачі мають можливість скласти іспит на визначення рівня мовної компетенції (з отриманням сертифіката).

Дата тестування: 20.09.2021

Вартість – 1500 грн.

Більш детально інформацію представлено на офіційній сторінці Центру

Телефон для довідок: +38067 714 9303

Увага! Останній день реєстрації на єві для магістратури - 3 червня.

Приймальна комісія ОНУ чекає на вас!

Адреса: Французський бульвар 24/26;

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон для консультацій: (0482) 681284; (0482) 681858

В Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова з 20 по 22 травня 2020 р. включно проводиться акредитаційна експертиза із використанням технічних засобів відеозв’язку
освітньо-наукової програми за спеціальністю 091 «Біологія» (ID у ЄДЕБО 36807, №0985/АС-21) для третього рівня вищої освіти.

У відповідності до програми проведення акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми 21 травня 2021 р. з 14.15 до 15.00 відбудеться відкрита зустріч, до участі в якій запрошуються усі бажаючі.

Приєднатися до Zoom зустрічі

Ідентифікатор конференції: 886 5681 4981

Код доступу: 312977

2-3 квітня - Дні відкритих дверей онлайн факультетів і кафедр ОНУ імені І.І. Мечникова! Біологічний, геолого-географічний, кафедри факультету історії та філософії запрошують до Zoom-конференцій!

2 квітня, кафедра філософії ФIФ
Спеціальність «ФІЛОСОФІЯ» в ОДЕСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ (бакалавр, магістр, аспірант, докторант) - це широке розмаїття можливостей для творчої професійної самореалізації. Цього року кафедра філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить День відкритих дверей у рамках Відкритої філософської школи.

2 квітня, 18:30.
Посилання на Zoom-конференцію:
Підключитися до конференції Zoom
Ідентифікатор конференції: 881 5218 3139
Код доступу: 221709

 

Дійсно, апеляційну скаргу на рішення окружного адміністративного суду від 23 грудня 2020 року залишено без задоволення. ОНУ Мечникова продовжує дії в юридичній площині і подає касацію до Верховного суду.

У той же час, згiдно фінансових можливостей, університет поетапно виконує приписи ДСНС щодо усунення недоліків в області протипожежної безпеки: обладнано світловими табло виходи, розчищено евакуаційні шляхи, забезпечено безперешкодні виходи в зонах вікон перших поверхів, тощо.

Навчальний процес в університеті відбувається і буде відбуватися відповідно до карантинних обмежень.

Реєструйтеся по посиланнях і дізнайтеся все, що ви хотіли, про спеціальності вашої мрії!

Факультет романо-германської філології 27 бер., 11:00

Філологічний факультет: 27 бер.,11:00

Факультет хімії та фармації: 27 бер., 15:00

День відкритих дверей Економіко-правового факультету ОНУ – чудова нагода дізнатися про вступ та навчання на факультетi.

МІСЦЕ: конференц-зал (аудиторія 202) у новому корпусі гуманітарних дисциплін на Французькому бульварі 24/26

ЧАС: 20 березня 2021 року, 11.00

Приходь і отримай відповіді на усі запитання про ЕПФ ОНУ

Назва факультетуДата проведенняЧас проведенняАдреса проведення
Економіко-правовий факультет 20 березня 11.00 Французький б-р, 24/26, ауд.202, новий корпус
Геолого-географічний факультет 03 квітня 10.00 Шампанський пров.,2 ауд.86
Факультет психології та соціальної роботи 17 квітня 11.00 Дворянська, 2 ауд.39
Факультет міжнародних відносин, політології та соціології 10 квітня 11.00 Французький б-р, 24/26, ауд.307, новий корпус
Біологічний факультет 17 квітня 11.00 Шампанський пров.,2 ауд. 27
Факультет романо-германської філології 27 березня 11.00
Філологічний факультет
 • 27 березня
 • 22 травня
11.00
Факультет хімії та фармації
 • 12 березня
 • 27 березня
 • 9 квітня
 • 23 квітня
 • 7 травня
 • 21 травня
15.00
Факультет математики, фізики та інформаційних технологій 111 Математика, 113 Прикладна математика.
 • 20 березня
 • 17 квітня
 • 15 травня
11.00 meet.google.com
122 Комп’ютерні науки, 123 Комп’ютерна інженерія, 126 Інформаційні системи та технології.
 • 6 березня
 • 10 квітня
 • 15 травня
11:00 Підключитися до конференції Zoom
 • Ідентифікатор конференції: 771 2516 0940
 • Код доступу: 8KAGD4
Факультет історії та філософії
 • 20 березня
 • 17 квітня
11.00 вул. Єлісаветинська, 12
Факультет журналістики, реклами та видавничої справи 27 березня 11.00 Французький б-р, 24/26, ауд.72
Фаховий коледж ОНУ імені І.І. Мечникова Щосереди 18:00 Підключитися до конференції Zoom
 • Ідентифікатор конференції: 708 287 3914
 • Код доступу: 1DH1u1

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова проводить онлайн "День вiдкритих дверей" для абітурієнтів та батьків.

Онлайн зустріч: 13 березня, об 11:00

Дізнайтеся, як стати студентом ОНУ!

На онлайн зустрічі ви познайомитеся з:

 • ректором ОНУ імені І.І. Мечникова
 • проректорами університету
 • керівництвом приймальної комісії
 • деканами факультетів
 • Як зміняться правила прийому у 2021 роцi?
 • Які факультети і спеціальності ОНУ вибрати?

27 лютого 2021 р. об 11.00 факультет міжнародних відносин, політології та соціології запрошує на День відкритих дверей онлайн!

 • ви зможете поспілкуватися з керівництвом факультету та кафедр
 • дізнатися про особливості вступу
 • отримати відповіді на питання, щодо навчання на ФМВПС

Чекаємо вас на нашій зустрічі!

Доступ за посиланням: Запрошення до конференції

Ідентифікатор: 348 595 7851
Код доступу: Z0qTaA

Сторінка 1 із 5

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top